Blog

Niekoľkokrát za týždeň sa prostredníctvom našich článkov dozviete novinky zo sveta zdravia i výživy a nazriete pod pokrievku našej komplexnej spoločnosti.

Psychológia obdarovania

Na dary sa väčšina z nás veľmi teší. Pri ich výbere by sme však mali zohľadniť niekoľko dôležitých parametrov. Chcete vedieť viac?

Binaurálne beaty

Hudba dokáže meniť spôsob nášho myslenia i to, ako sa cítime. Musí však obsahovať tzv. binaurálne beaty.Chcete vedieť viac?

Lesné kúpele a silná imunita

Je vedecky dokázané, že „lesné kúpele“ sú pre človeka prínosné. Chcete vedieť viac?

Holotropné dýchanie

Pod správnym vedením dokáže rýchle, dlhé a hlboké dýchanie voviesť človeka do mimoriadneho stavu vedomia, ktorý má upokojujúce a liečebné účinky. Chcete vedieť viac?

Vneste do svojho života svetlo z PandoraStar

Ak potrebujete inšpiráciu, predstavu toho, čo vás ako odmena čaká na konci vydarenej meditácie, ak sa potrebujete uvoľniť, zbaviť stresu a resetovať svoju realitou namáhanú myseľ, potom potrebujete vniesť do svojej každodennej tmy svetlo z PandoraStar.

Prečo je dôležité spomínať a smútiť?

Priestor na spomienky a na smútok je rovnako dôležitý ako priestor na radosť. Plač i trúchlenie má väčší význam, než si myslíme. Chcete vedieť viac?

Knihy - nová cesta k dlhovekosti

Vedci objavili zaujímavý zdroj dlhovekosti. Nie je ním mystické ovocie ani extrakt zo vzácnej rastliny a dokonca naň nepotrebujete ani predpis od lekára. Chcete

Chcete porodiť génia?

Zatiaľ čo niektoré tuky skonzumované počas tehotenstva sa môžu na veky uložiť do brucha či bokov matky, iné zakotvia v mozgu rozvíjajúceho sa plodu. Chcete vedi

Ľudia zaľúbení do seba milujú selfies

Narcisti posielajú na sociálne média viac selfies (typ fotografického autoportrétu). A majú radi, keď niekto na to reaguje. Chcete vedieť viac?

Výrobcovia

© 2013 - 2023 Vitarian spol. s r. o.
Powered by MIBRON  |  Created by Faustagency