Využite cenovo atraktívne sady prístrojov a inovatívnych produktov.

Reštaurácie

Spicy Chup Thai Asian Fusion

V našej reštaurácií nájdete čerstvo pripravované jedlá z Thajska a Ázie ako aj vegánske, vegetariánske a vitariánske jedlá

HalmiCaffe

HalmiCaffe je kaviareň a vegánska reštaurácia s coworkingom v srdci Košíc. Každý deň Vám ponúkame bezlepkové vegánske denné menu z čerstvých surovín od lokálnych dodávateľov, pripravené s láskou našich kuchárok.

San Domenico

Vytvorili sme pre Vás koncept kaviarne s domácou atmosférou, vkusným dizajnom a službami na vysokej úrovni. Našou filozofiou je používanie kvalitných alternatívnych surovín a poctivá príprava.

Biolka

Sme reštaurácia s domácou kuchyňou a vlastnou pekárňou, kde pečieme z celozrnných múk a väčšinu pekárskych výrobkov máme zo špaldy. V reštaurácii podávame okrem iného vlastné výrobky aj celozrnné Bio cestoviny.

Lunter

Lunter reštaurácia je reštaurácia zdravého životného štýlu. Každý pracovný deň varíme tri chutné jedlá, z ktorých je jedno bezlepkové, jedno z TOFU a jedno zo strukovín. Varíme len z kvalitných surovín a čerstvej zeleniny.

Veggie Bistro

Veggie je reštaurácia s ponukou vegetariánskej a vegánskej kuchyne. Pochutiť si môžete na wrapoch, slaných quichoch, šalátoch, dezertoch a nápojoch. Veríme, že vegetariánskou stravou prispievame k ochrane našej planéty a lepším medziľudským vzťahom.

Ganesh Utsav

Ganesh Utsav je prvá ajurvédska indická a vegetariánska reštaurácia, kde Vás v autentickom prostredí očarí originálna indická kuchyňa so zameraním na vegetariánske jedlá. Celý personál je z južnej Indie. Príďte ochutnať pravé indické špeciality!

Góvinda

Reštaurácia Góvinda sa orientuje na indickú, védsku a vegetariánsku kuchyňu. Slovo védsky pochádza zo sanskritského slova véda, znamenajúce "dokonalé poznanie". Védy sú pôvodnými sanskritskými písmami Indie a prinášajú nám poznanie o Absolútnom.

Výrobcovia

© 2013 - 2024 Vitarian spol. s r. o.
Powered by MIBRON  |  Created by Faustagency