Využite cenovo atraktívne sady prístrojov a inovatívnych produktov.

AKCIA

Hurom HW

Nový profesionálny prístroj pre reštauráciu alebo bar

 • nízkootáčkový odšťavovač s výkonným motorom
 • najvyššia presnosť a životnosť, vynikajúci dizajn
 • veľká komora na džúsy s objemom do 1 litra
 • základ s dvoma dodatočnými komorami na šťavu
Vaša cena 1 100,00 €
DPH 20 %
Bežná cena 1 200,00 €
Ušetríte 100,00 €
Dostupnosť Na sklade
Katalógové číslo
 • Rýchle dodanie
 • Spoľahlivý dodávateľ
 • 12 rokov na Slovensku
 • Servis a opravy
 • Spokojní zákazníci

 • 0918 395 014
  Pondelok – Piatok od 11:00 – 18:00

  Robustný, odolný a nekomplikovaný? Nový nízkootáčkový odšťavovač Hurom HW na výrobu kvalitného džúsu, je výbornou voľbou pre každý bar alebo reštauráciu. Komerčná línia bola navrhnutá tak, aby dokonale spĺňala potreby a požiadavky gastronómie, pretože vyhovuje viac úlohovému používaniu, s trvalo vynikajúcimi výsledkami.

  Pre Hurom HW žiaden problém

  S veľkou komorou na džúsy, môže vyrobiť 1 liter džúsu naraz, zatiaľ čo extra veľký šnek a veľký filter zaručujú, že sa suroviny spracovávajú v najvyššej kvalite. Optimálne výsledky šťavy sú tiež dosahované mimoriadne silným motorom: viac energie pre vyťaženie celej energie z ovocia aj zeleniny!

  Pri bežných komerčných aj nekomerčných odšťavovačoch, vytvára vysoká rýchlosť odstredivého pohybu odstredivky teplo trením a do surovín okrem toho okamžite vniká veľa kyslíka. Výsledkom je, že ovocie a zelenina, už počas odšťavovania stráca väčšinu svojich najcennejších surovín. S technológiou pomalého prešovania (SST – Slow-Squeezing-Technology), vyvinutou spoločnosťou Hurom, dosahuje odšťavovač HW dokonalú rovnováhu medzi výkonnosťou a kvalitou pri 43 otáčkach/min. Veľké množstvo ovocia a zeleniny tak môže byť rýchle spracované. Na rozdiel od klasických odstredivých odšťavovačov tu však nevzniká žiadne teplo. Výsledok? Zachovanie prirodzených farieb a čo najvyššie zachovanie dôležitých vitamínov, minerálov a vlákien, aj fytochemikálií.

  Dva samostatné filtre s rôznymi rozmermi otvorov sa dodávajú štandardne. Navyše sa základný balík dodáva s dvoma dodatočnými odšťavovacími komorami. To umožňuje prípravu rôznych druhov džúsov, bez toho aby ste museli zakaždým čistiť komoru aj sitká. Znamená to vyššiu efektivitu, viac možností a viac pôžitku!

  Výborný dizajn a robustné spracovanie

  Konštrukcia prístroja Hurom HW spĺňa najvyššie požiadavky: pevná základná časť je vyrobená z prvotriednej nehrdzavejúcej ocele. Vzhľadom na svoje antikorózne a hygienické vlastnosti, sa nehrdzavejúca oceľ vyznačuje obzvlášť vysokou trvanlivosťou a odolnosťou. Nízkootáčkový odšťavovač HW je preto vhodný na dlhodobé a časté používanie v gastronómi a verejnom stravovaní.

  V roku 2015 mu bola udelená cena Red Dot Design za svoj ušľachtilý materiál a inovatívny dizajn.


  Obsah balenia

  • odšťavovač Hurom HW
  • násypka
  • šnek
  • jemné sitko na džús
  • hrubé sitko na smoothie
  • rotačná kefka
  • 3 x odšťavovacia komora
  • piest
  • čistiaca kefka
  • nádoba na džús
  • nádoba na odpad
  • návod na používanie

  Špecifikácie

  Výrobca Hurom

  Technické údaje

  100 - 230 V; 50 - 60 Hz; 150 W, 43 otáčok za minútu; orientácia: vertikálna; otvor: 46 mm x 40 mm

  Doplňujúce údaje


  Video


  Podobné produkty

  Kuvings CS600

  Kuvings CS600

  1 509,00 €

  Kuvings Professional Whole Slow Juicer CS600 je prvým profesionálnym šnekovým odšťavovačom na svete. Ako výhradný dovozcovia značky Kuvings sme hrdí na to, že práve náš výrobca zdokonalil technológiu vertikálneho šnekového odšťavovača do takej miery, že odolá i intenzívnej komerčnej záťaži. Patentovaný mechanizmus prenosu výkonu motora na lisovaciu techniku umožňuje prakticky nepretržité odšťavovanie po 24 hodín bez prehriatia. Prístroj má vyšší krútiaci moment aj pracovný tlak, vďaka čomu je schopný získať zo surovín ešte viacej. Vďaka možnostiam a variabilite komerčného šnekového lisu Kuvings prichádza do segmentu kaviarní, reštaurácií, barov a fresh juice prevádzok nová éra nápojov z čerstvých surovín. Pripravte sa na zdravé a chutné drinky z listovej zeleniny, bylín, vňatí a ďalších darov prírody. Dokonca i šťava z tradičného ovocia a zeleniny bude vďaka ňomu chutiť lepšie. Najširší plniaci otvor Rýchlejšia a jednoduchšia extrakcia šťavy. 88-milimetrová násypka umožňuje vkladanie celých surovín, následkom čoho sa skráti celková doba potrebná na odšťavovanie a obmedzí sa oxidácia šťavy.  Komerčná výdrž a kapacita Vylisujete Bez problémov vylisujete až 40 litrov jablkovej šťavy za hodinu, pri výdrži 24 hodín tak zvládnete vytvoriť takmer 1000 litrov jablkovej šťavy! Menej hluku Každý detail nového Kuvingsu, od umiestnenia motora až po prevodovú sústavu, bol navrhnutý s dôrazom na zníženie hlučnosti a vibrácií, takisto ako spotreby elektrickej energie. Vašich hostí tak už nič nebude rušiť. Dvojkomorový odšťavovací systém Už žiadne prestávky na čistenie dielov, pre prechod na iný typ nápoja jednoducho vymeníte celú odšťavovaciu komoru za druhú a hneď odšťavujete ďalej! Chytré detaily Pretože ovocie a zelenina prichádzajú v rôznych tvaroch a veľkostiach, má nový Kuvings CS600 dva plniace otvory, na celé plody a podlhovasté suroviny. Pre miešanie štiav a výmenu nádobiek na šťavu počas mixovania má Kuvings chytrú záklopku, ktorou ľahko zastavíte prúd šťavy, bez prerušení mixovania. Záručná doba Záručná doba je 2 roky na hlavné časti prístroja. Mechanické poškodenie nádob nespadá pod záruku. Nedostatky alebo chýbajúce časti prístroja nenahlásené pri prevzatí prístroja, nebudú neskôr uznané.

  Kúpiť
  Vitamix Drink Machine Advance®

  Vitamix Drink Machine Advance®

  1 133,00 €

  Výkonný motor Vitamix Drink Machine Advance® nemá s výkonom žiadny problém. Je vybavený moderným motorom s výkonom až 2 hp. Mixovanie akýchkoľvek ingrediencií tak už nebude prekážkou. Optimalizované programy Vitamix Drink Machine Advance® je vyvinutý tak, aby bolo jeho ovládanie čo najjednoduchšie. Disponuje teda šiestimi optimalizovanými programami, ktoré zakaždým z daných ingrediencií namiešajú rovnaký a kvalitný nápoj. Funkcia Pulse Vitamix Drink Machine Advance® disponuje aj veľmi užitočnou funkciou Pulse, ktorá vám umožní rýchle premiešanie nápojov a obnovenie ich správnej štruktúry. Advance® nádoba Súčasťou mixéru Vitamix Drink Machine Advance® je aj špeciálna, originálna nádoba s objemom 1,4 l. Vďaka jej odolnosti možno mixovať akékoľvek ingrediencie. Využitie Vitamix Drink Machine Advance® má predovšetkým komerčné využitie. Jeho možnosti ocenia najmä prevádzky, ktoré si radi rozšíria nápojový lístok o nápoje všetkých druhov.

  Kúpiť
  Vitamix Drink Machine Two-speed

  Vitamix Drink Machine Two-speed

  942,00 €

  Výkonný motor Vitamix Drink Machine Two-speed disponuje vysoko výkonným motorom, ktorý dosahuje až 2 hp. Bez problémov tak dokáže rýchlo a spoľahlivo rozmixovať akékoľvek ingrediencie. Intuitívne ovládanie Vitamix Drink Machine Two-speed je dvojrýchlostný profesionálny mixér. Je vybavený intuitívnym prepínačom rýchlostí, vďaka čomu sa ovláda naozaj jednoducho. Odolná nádoba 1,4 l Súčasťou profesionálneho mixéra Vitamix Drink Machine Two-speed je aj odolná 1,4 l nádoba. Mixovanie s ňou je maximálne efektívne. Disponuje odnímateľným uzáverom, vďaka ktorému môžete ľahko pridávať ingrediencie aj v priebehu mixovania. Vitamix piest Súčasťou profesionálneho mixéra Vitamix Drink Machine Two-speed je aj piest, ktorý umožňuje mixovať tuhšie či mrazené ingrediencie bez nutnosti zastaviť mixér. Zložité mixovanie sa tak opäť stáva jednoduchším a efektívnejším. Využitie Využitie Vitamixu Drink Machine Two-speed je široké, no slúži predovšetkým na komerčné účely. Obľube sa teší najmä v prevádzkach, ktoré potrebujú rýchlo a jednoducho pripraviť mrazené nápoje či ovocné kokteily.

  Kúpiť
  Vitamix T&G® 2 Blending Station®

  Vitamix T&G® 2 Blending Station®

  1 980,00 €

  Výkonný motor Vitamix T&G® 2 Blending Station® efektívne poslúži vďaka svojmu modernému motoru o výkone 2 hp. Už tak nebude problém vymixovať napríklad zmrzliny, frapé či kokteily. Optimalizované programy Vitamix T&G® 2 Blending Station® prináša možnosť využiť až 34 optimalizovaných programov. Tento prístroj tak mixuje vždy rovnaké zmesi z rovnakých ingrediencií. A vždy profesionálne. Znížená hlučnosť Vitamix T&G® 2 Blending Station® disponuje špeciálnym krytom, ktorý znižuje hlučnosť mixéra a pomáha tak udržiavať príjemnú atmosféru, pohodlie zákazníkov a spríjemňuje prácu personálu. Advance® nádoba Súčasťou mixéru Vitamix T&G® 2 Blending Station® je aj odolná nádoba s objemom 0,9 l, ktorá robí z tohto prístroju profesionálny mixér do akejkoľvek prevádzky. Využitie Vitamix T&G® 2 Blending Station® je určený na komerčné využitie. Rýchlo a ľahko pripraví ovocné kokteily, frepé, zmrzlinu, mrazené koktaily a nápoje. Okrem toho je vybavený krytom proti hlučnosti, vďaka ktorému vo vašej prevádzke udržíte príjemnú atmosféru.

  Kúpiť

  Výrobcovia

  © 2013 - 2024 Vitarian spol. s r. o.
  Powered by MIBRON  |  Created by Faustagency