Využite cenovo atraktívne sady prístrojov a inovatívnych produktov.

Príslušenstvo

V kategórii aktuálne zobrazujeme 28 produktov

NOVÉ

Vitamix Ascent Series 1,4l nádoba

Vitamix Ascent Series 1,4l nádoba

209,00 €

Vitamix nádoba je určená na výrobu smoothies, koktailov, polievok, zmrzlín a iných pochúťok, ktoré sa s mixérmi Vitamix rozhodnete pripraviť. Nádoba Vitamix Smart s objemom 1,4 litra je vhodná pre všetky modely Ascent pre menšie množstvá od 250 ml a pre recepty s malým množstvom tekutiny.  

Kúpiť

NOVÉ

Vitamix Ascent Series 1,4 l nádoba na suché sekanie

Vitamix Ascent Series 1,4 l nádoba na suché sekanie

209,00 €

Vynikajúca nádoba, v ktorej s ľahkosťou posekáte a pomeliete orechy, obilniny, kávu i kakaové bôby. Nádoba s objemom 1,4 l je prispôsobená vašim potrebám. O kvalite vás presvedčí aj materiál nádoby, je vyrobená z vysokokvalitného polykarbónu.

Kúpiť
Vitamix Ascent Series 2l nádoba

Vitamix Ascent Series 2l nádoba

209,00 €

Nádoba 2 l pre sériu Ascent 2300, 2500 a 3500 Pomôcka na prípravu smoothies a ďalších zdravých nápojov či zmesí z ovocia a zeleniny ako sú koktaily, polievky či zmrzliny. Súčasťou balenia je aj piest. Vitamix nádoba je určená na spracovanie smoothies, koktailov, polievok, zmrzlín a iných pochúťok, ktoré sa s mixérmi Vitamix rozhodnete pripraviť. Vitamix nádoba má ľahkú a modernú konštrukciu, ktorá je jednoducho skladovateľná v akejkoľvek kuchyni. Vďaka dvojitej mierke (litre a mililitre), bude pre vás meranie dávok veľmi jednoduché. Nádoba je navrhnutá tak, aby sa vytváral dokonalý vír, ktorý optimálne priťahuje ingrediencie k lopatkám. Dodávaný piest je možné navyše použiť na ešte jednoduchšie natlačenie prísad, ako je nasekané ovocie alebo zelenina, k nožom. Priehľadné veko pre ešte lepší prehľad pri miešaní Nádoba a uzáver sú navrhnuté s mililitrovými jednotkami Pre stredné a veľké domácnosti Rada Vitamix ASCENT je vybavená technológiu SELF-DETECT, ktorá zaručuje rozpoznanie nádoby, aj viečka. Počas prevádzky je možné demontovať iba odnímateľný uzáver bez zastavenia mixéra. Takto je ľahké pridávať prísady počas procesu miešania, aj ochutnať pripravovanú zmes. Ak nádoba nie je správne nasadená na mixér, alebo ak vrchnák nie je správne uzavretý, tak sa mixér nedá zapnúť, respektíve sa vypne ak sa viečko otvorí alebo sa nádoba z neho odníme.

Kúpiť

NOVÉ

Vitamix Ascent Series 1,4l Aer™ Disc nádoba

Vitamix Ascent Series 1,4l Aer™ Disc nádoba

209,00 €

Neuveriteľná rýchlosť a všestrannosť nádoby je umožnená inováciou z dielne Vitamix: Aer™ Disc kotúč vťahuje tekuté zložky cez malé otvory nachádzajúce sa v ňom, prevzdušňuje a emulguje ich, zatiaľ čo pevné zložky ako ľad, ovocie a byliny sa čiastočne drvia ale nie úplne. Patentovaný kotúč extrahuje aj esenciálne oleje z bylín a ovocia, pričom zachováva niektoré zložky týchto neporušené. Odnímateľná zátka viečka umožňuje pridávať prísady aj počas miešania. VYUŽITIE Ľadové koktejly a limonády Za chvíľku pripravte množstvo kvalitných koktailov. Dajte do nádoby vodu alebo mlieko, pridajte ovocie a ľad, prípadne alkoholický nápoj. Za 30 sekúnd je váš koktejl hotový. Na rozdiel od normálnej nádoby s nožmi, sa nádoba s Aer Disc kotúčom chová ako výkonný šejker. Viete vyrobiť aj lahodné teplé aj ľadové kávy a kakaa. Peny, krémy a šľahačky V Aer disk nádobe pripravíte homogénne krémových emulzie, vzdušné peny aj tuhe šľahané krémy. Do tekutiny pridajte čerstvé ovocie, zeleninu alebo bylinky a rotačný disk čiastočne rozdrví prísady a extrahuje ich chuť do tekutiny. Vyrobte si mliečne alebo rastlinné peny do kávy alebo kakaa. Nátierky a omáčky Zhotovíte časovo nenáročné omáčky, nátierky, dipy a majonézy, kde sa nevyžaduje šľahanie. Kotúč dokáže zmiešať olej s vodou a ďalšími prísadami do krémovej konzistencie. Vhodne aj na výrobu vegánskej majonézy. Nádoba je z  tritanu a neobsahuje BPA.

Kúpiť
Vitamix nádoba

Vitamix nádoba

179,00 €

Pomôcka na prípravu smoothies a ďalších zdravých nápojov či zmesí z ovocia a zeleniny ako sú koktaily, polievky či zmrzliny. Súčasťou balenia je aj piest. Vitamix nádoba je určená na spracovanie smoothies, koktailov, polievok, zmrzlín a iných pochúťok, ktoré sa s mixérmi Vitamix rozhodnete pripraviť. Rôzne veľkosti nádob sú určené na spracovanie rôznych dávok pochutín, presne podľa vašich potrieb. Každá Vitamix nádoba má, bez rozdielu objemu, ľahkú a modernú konštrukciu, ktorá je jednoducho skladovateľná v akejkoľvek kuchyni. Vďaka dvojitej mierke (litre a mililitre), bude pre vás meranie dávok veľmi jednoduché. Všetky Vitamix nádoby sú ďalej vybavené i rukoväťou Soft-Grip, ktorá je výbornou pomocníčkou pri používaní piestu a pri nalievaní tekutín.  

Kúpiť
Vitamix súprava nádob na mixovanie vrátane nožovej jednotky - SELF-DETECT™

Vitamix súprava nádob na mixovanie vrátane nožovej jednotky - SELF-DETECT™

229,00 €

Vitamix súprava na mixovanie SELF-DETECT™ 0,225 l  + 0,6 l je určená iba pre mixéry Vitamix Ascent™ série.  Jeden pohár o objeme 0,225 l umožní pripraviť malé porcie dipov, detskej výživy, smoothies, dresingov do šalátov a okamžite servírovať či zbaliť. Veľkosť pohárov je tiež ideálna na rýchlu prípravu prísady, akými sú cesnak alebo cibuľa.Jeden pohár o objeme 0,6 l umožní pripraviť smoothies pre každého člena rodiny, pričom nie je potrebné umývanie ďalšieho riadu. Vďaka pohárom tejto súpravy si môžete pripraviť svoje obľúbené smoothie, ktoré môžete vziať hneď so sebou.Mixujte, skladujte, cestujte Poháre o objeme 0,225 l umožnia namixovať požadovanú zmes a môžu poslúžiť ako misky na uskladnenie tejto zmesy. Poháre o objeme 0,6 l umožnia namixovať obľúbené smoothie a vziať ho hneď so sebou. Všestranné využitie Poháre na mixovanie poslúžia na akúkoľvek prácu. Či už pôjde o prípravu ingrediencií, mixovanie smoothie, džúsov alebo dresingov na šaláty a mnoho iného. Jednoduché uskladnenie Vďaka veľkosti a svojmu dizajnu sú poháre ľahko skladovatľné. Poháre o objeme 0,6 l sú prisposôbené aj do držiakov nápajov v autách. Bez BPA Nádoba a vrchnák sú vyrobené z materiálu Eastman Tritan® bez BPA. Nože s dlhou životnosťou Laserom rezané nože sú vyrobené z tvrdenej nehrdzavejúcej ocele, vďaka čomu majú dlhšiu životnosť a vytvárajú lepšie zmesy. Jednoduché čistenie Nádoby, vrchnáky a nože sa môžu umývať v umývačke riadku. Technológia SELF-DETECT™ Váš mixér Vitamix Ascent™ série sám rozozná nádobu a automaticky sa nastaví podľa jej veľkosti. Kompatibilita Vitamix nádoba SELF-DETECT™ je kompatibilná iba s mixérmi Vitamix Ascent™ série. 

Kúpiť
Vitamix súprava nádob SELF-DETECT™

Vitamix súprava nádob SELF-DETECT™

66,00 €

Táto súprava obsahuje dve nádoby SELF-DETECT™ o objeme 0,225 l kompatibilné s mixérmi Vitamix Ascent™ A2300, A2500, A3500. Nádoby 0,225 l majú všestranné využitie. Slúžia na samotné mixovanie malých porcií a tie potom vedia aj uskladniť. Môžete si pripraviť svoj obľúbený dip, dresing alebo mrazenú dobrotu, či pripraviť svojej ratolesti domácu detskú výživu. A to všetko v objeme, ktorý je akurát!

Kúpiť
Vitamix pohár SELF-DETECT™

Vitamix pohár SELF-DETECT™

37,00 €

Vitamix pohár na mixovanie SELF-DETECT™ 0,25 l je určená iba pre mixéry Vitamix Ascent™ série. Pohár o objeme 0,25 l umožní pripraviť malé porcie dipov, detskej výživy, smoothies, dresingov do šalátov a okamžite servírovať či zbaliť. Veľkosť pohára je tiež ideálna na rýchlu prípravu prísady, akými sú cesnak alebo cibuľa. Vitamix pohár na mixovanie SELF-DETECT™ 0,6 l je určená iba pre mixéry Vitamix Ascent™ série.  Pohár o objeme 0,6 l umožní pripraviť smoothies pre každého člena rodiny, pričom nie je potrebné umývanie ďalšieho riadu. Vďaka tomuto poháru si môžete pripraviť svoje obľúbené smoothie, ktoré môžete vziať hneď so sebou. Mixujte, skladujte, cestujte Pohár o objeme 0,25 l umožní namixovať požadovanú zmes a môže poslúžiť ako miska na uskladnenie tejto zmesy. Pohár o objeme 0,6 l umožní namixovať obľúbené smoothie a vziať ho hneď so sebou. Všestranné využitie Pohár na mixovanie poslúži na akúkoľvek prácu. Či už pôjde o prípravu ingrediencií, mixovanie smoothie, džúsov alebo dresingov na šaláty a mnoho iného. Jednoduché uskladnenie Vďaka veľkosti a svojmu dizajnu je pohár ľahko skladovatľný. Pohár o objeme 0,6 l je prisposôbený aj do držiakov nápajov v autách. Bez BPA Nádoba a vrchnák sú vyrobené z materiálu Eastman Tritan® bez BPA.   Jednoduché čistenie Nádoby, vrchnáky a nože sa môžu umývať v umývačke riadku. Technológia SELF-DETECT™ Váš mixér Vitamix Ascent™ série sám rozozná nádobu a automaticky sa nastaví podľa jej veľkosti. Kompatibilita Vitamix nádoba SELF-DETECT™ je kompatibilná iba s mixérmi Vitamix Ascent™ série.

Kúpiť
Vitamix nádoba Mix & Go

Vitamix nádoba Mix & Go

65,00 €

Vitamix nádoba Mix & Go je skvelým doplnkom k vášmu mixéru Vitamix. Vyrobíte si v nej optimálne množstvo svojho obľúbeného smoothie, ktoré si môžete vziať kamkoľvek so sebou. Nádoba disponuje dvojitou stenou, ktorá plní veľmi dôležitú termo funkciu. Vďaka nej udržíte teplé pokrmy a nápoje dlhšie teplé a studené pokrmy a nápoje dlhšie studené. Vitamix nádoba Mix & Go pritom disponuje aj flip-top vrchnákom, vďaka ktorému si môžete svoje obľúbené smoothie vychutnať kedykoľvek a kdekoľvek. Otvára a zatvára sa veľmi jednoducho, pričom si zachováva svoju tesnosť. Nemusíte sa teda báť, že sa vám tekutina z nádoby vyleje.

Kúpiť
Vitamix nádoba na suché sekanie

Vitamix nádoba na suché sekanie

179,00 €

Vynikajúca nádoba, v ktorej s ľahkosťou posekáte a pomeliete orechy, obilniny, kávu i kakaové bôby. Nádoba s objemom 0,9 l je prispôsobená vašim potrebám. O kvalite vás presvedčí aj materiál nádoby, je vyrobená z vysokokvalitného polykarbónu.

Kúpiť
Vitamix nádoba na suché sekanie

Vitamix nádoba na suché sekanie

179,00 €

Vynikajúca nádoba, v ktorej s ľahkosťou posekáte a pomeliete orechy, obilniny, kávu i kakaové bôby. Nádoba s objemom 0,9 l je prispôsobená vašim potrebám. O kvalite vás presvedčí aj materiál nádoby, je vyrobená z vysokokvalitného polykarbónu.

Kúpiť
Vitamix nádoba Aer™ Disc

Vitamix nádoba Aer™ Disc

185,00 €

Neuveriteľná rýchlosť a všestrannosť nádoby je umožnená inováciou z dielne Vitamix: Aer™ Disc kotúč vťahuje tekuté zložky cez malé otvory nachádzajúce sa v ňom, prevzdušňuje a emulguje ich, zatiaľ čo pevné zložky ako ľad, ovocie a byliny sa čiastočne drvia ale nie úplne. Patentovaný kotúč extrahuje aj esenciálne oleje z bylín a ovocia, pričom zachováva niektoré zložky týchto neporušené. Odnímateľná zátka viečka umožňuje pridávať prísady aj počas miešania. VYUŽITIE Ľadové koktejly a limonády Za chvíľku pripravte množstvo kvalitných koktailov. Dajte do nádoby vodu alebo mlieko, pridajte ovocie a ľad, prípadne alkoholický nápoj. Za 30 sekúnd je váš koktejl hotový. Na rozdiel od normálnej nádoby s nožmi, sa nádoba s Aer Disc kotúčom chová ako výkonný šejker. Viete vyrobiť aj lahodné teplé aj ľadové kávy a kakaa. Peny, krémy a šľahačky V Aer disk nádobe pripravíte homogénne krémových emulzie, vzdušné peny aj tuhe šľahané krémy. Do tekutiny pridajte čerstvé ovocie, zeleninu alebo bylinky a rotačný disk čiastočne rozdrví prísady a extrahuje ich chuť do tekutiny. Vyrobte si mliečne alebo rastlinné peny do kávy alebo kakaa. Nátierky a omáčky Zhotovíte časovo nenáročné omáčky, nátierky, dipy a majonézy, kde sa nevyžaduje šľahanie. Kotúč dokáže zmiešať olej s vodou a ďalšími prísadami do krémovej konzistencie. Vhodne aj na výrobu vegánskej majonézy. Nádoba je z  tritanu a neobsahuje BPA, je vhodna na mytie v umývačke.

Kúpiť

Výrobcovia

© 2013 - 2024 Vitarian spol. s r. o.
Powered by MIBRON  |  Created by Faustagency