Využite cenovo atraktívne sady prístrojov a inovatívnych produktov.

V kategórii aktuálne zobrazujeme 7 produktov

AKCIA

Mixér RAW® Fuel F 2,5

Mixér RAW® Fuel F 2,5

299,00 € 149,00 €

Mixér RAW Fuel F2,5 je výkonný a robustný kvalitný mixér, pomocou ktorého môžete ľahko mixovať, sekať  a rozdrviť rôzne ingrediencie, či už na smoothie, dressingy, omáčky, polievky, zmrzliny alebo podobne. Mixér má odolnú kovovú spojku a motor s príkonom 1.800 W a výkonom 2,5 PS, čo odlišuje mixér RAW Fuel od bežných mixérov. Nádoba má 6 nožov z tvrdenej nehrdzavejúcej ocele a mieša sa rýchlosťou 30.000 ot./min., Čo znamená, že mixér drví ingrediencie efektívnejšie. S toľkou rýchlosťou a trením sa dá obsah 2,2 litrového zásobníka Tritan® bez obsahu BPA zohriať v priebehu niekoľkých minút, aby sa ušetrila doba prípravy napríklad polievky. Sila mixéra RAW® X 4 sa vyplatí aj pri zdravom stravovaní. Tým že sa narušia bunkové steny mixovanej ingrediencie a uvoľnia sa vitamíny a minerály, ktoré sa zase lepšie vstrebávajú v tele. Pulzná funkcia na napríklad drvenie ľadu, posekanie cibuľe, alebo pomletie orieškov ako aj variabilná regulácia otáčok poskytujú profesionálom voľnú ruku v prevádzke, aby dosiahli perfektné výsledky. Bezpečnosť práce je zaručená protišmykovými gumenými nožičkami ktoré stoja pevne na stole bez toho aby stôl poškrabali. Dobre viditeľná odmerka na stabilnej nádobe uľahčuje meranie prísad. Motor sa automaticky vypne, respektíve ani nezapne v prípade že vrchák nie je správne nasadený na národobe, alebo nádoba správne spojená s telom mixéra. Na prípravu menšieho množstva je možné ako príslušenstvo dokúpiť nádobu s objemom 1,2 litra. Obe nádoby sú vhodné do umývačky riadu a preto sa ľahko čistia.

Kúpiť
Profi mixér RAW® X 4 Turbo

Profi mixér RAW® X 4 Turbo

200,00 €

Silnejšie to už nejde: Profi mixér RAW® X 4 Turbo je profesionálny model mixéra, ktorý spĺňa najvyššie požiadavky v kuchyni reštaurácii, barov alebo kaviarní. Od prípravy smoothies, mrazených koktailov, omáčok a polievok až po mletie a rozomletie aj tých najtvrdších ingrediencií, robustný mixér poskytuje spoľahlivé služby pre efektívne mixovanie - s motorom s výkonom 2.380 W a výkonom štyroch koní, ktorý poskytuje 35.000 ot./min. S toľkou rýchlosťou a trením sa dá obsah 2,5 litrového zásobníka Tritan® bez obsahu BPA zohriať v priebehu niekoľkých minút, aby sa ušetrila doba prípravy. Sila mixéra RAW® X 4 Turbo sa vyplatí aj pri zdravom stravovaní. Tým že sa narušia bunkové steny mixovanej ingrediencie a uvoľnia sa vitamíny a minerály, ktoré sa zase lepšie vstrebávajú v tele. Pulzná funkcia na napríklad drvenie ľadu, posekanie cibuľe, alebo pomletie orieškov ako aj variabilná regulácia otáčok poskytujú profesionálom voľnú ruku v prevádzke, aby dosiahli perfektné výsledky. Bezpečnosť práce je zaručená protišmykovými gumenými nožičkami. Dobre viditeľná odmerka na stabilnej nádobe uľahčuje meranie prísad. Na prípravu väčšieho množstva naraz je možné ako príslušenstvo dokúpiť nádobu s objemom 3,6 litra. Obe nádoby sú vhodné do umývačky riadu a preto sa ľahko čistia.

Kúpiť

AKCIA

Gastro mixér RAW® X 6000

Gastro mixér RAW® X 6000

650,00 € 249,00 €

Silnejšie to už nejde: Mixér RAW® X 6000 je profesionálny model mixéra, ktorý spĺňa najvyššie požiadavky v kuchyni reštaurácii, barov alebo kaviarní. Od prípravy smoothies, mrazených koktailov, omáčok a polievok až po mletie a rozomletie aj tých najtvrdších ingrediencií, robustný mixér poskytuje spoľahlivé služby pre efektívne mixovanie - s motorom s výkonom 2.380 W a výkonom štyroch koní, ktorý poskytuje 35.000 ot./min. S toľkou rýchlosťou a trením sa dá obsah 2,5 litrového zásobníka Tritan® bez obsahu BPA zohriať v priebehu niekoľkých minút, aby sa ušetrila doba prípravy. Sila mixéra RAW® X 6000 sa vyplatí aj pri zdravom stravovaní. Tým že sa narušia bunkové steny mixovanej ingrediencie a uvoľnia sa vitamíny a minerály, ktoré sa zase lepšie vstrebávajú v tele. Pulzná funkcia na napríklad drvenie ľadu, posekanie cibuľe, alebo pomletie orieškov ako aj variabilná regulácia otáčok poskytujú profesionálom voľnú ruku v prevádzke, aby dosiahli perfektné výsledky. Bezpečnosť práce je zaručená protišmykovými gumenými nožičkami. Dobre viditeľná odmerka na stabilnej nádobe uľahčuje meranie prísad. Na prípravu väčšieho množstva naraz je možné ako príslušenstvo dokúpiť nádobu s objemom 3,6 litra. Obe nádoby sú vhodné do umývačky riadu a preto sa ľahko čistia.

Kúpiť

Výrobcovia

© 2013 - 2024 Vitarian spol. s r. o.
Powered by MIBRON  |  Created by Faustagency