Modlárstvo ku lži

Lož o očkovaní je len špičkou ľadovca

21. 12. 2022 Covid-19 Korona Koronavírus Vírusy Vírusové choroby Pandémia  Milosz Matuschek
Modlárstvo ku lži

Uctievanie injekčnej striekačky je len jedným z nespočetných prehreškov. (Cartoon: Bob Moran)  

Lož o vakcíne je iba špičkou ľadovca menom korona. Zoznam škandálov stačí na jedno obtočenie zemegule. Zhrnutie.

Lož o očkovaní priniesla pohyb do objasňovania koronovej nespravodlivosti. Naratív sa rozpadáva a potáca sa, pandémia finálne stratila svoju hrôzu. Vakcíny sa stali ležiakom. Nikto už nemôže poprieť, že politici klamali občanom o účinnosti vakcín na Covid. Reklamné kampane, ktoré mali očkovaným ľuďom umožniť opäť žúrovať v klube alebo navštíviť babičku, hovoria jasnou rečou zavádzania. Rovnako tak povinnosť preukazovania sa certifikátom a zrušenie karantény pre očkovaných ľudí. Dnes vieme: Toto všetko boli privilégiá za poslušnosť tých, ktorí boli ochotní dať sa zaočkovať, čisto propagandistické vzdušné číslo, bez opory vo vedeckých dôkazoch.


Nejde o dymiacu zbraň, ale o dym

Ale lož o očkovaní je len špičkou ľadovca. Zoznam nezrovnalostí je dlhý, tiahne sa okolo celej zemegule a možno ho nájsť takmer vo všetkých témach súvisiacich s pandémiou od začiatku pandémie. Pri vyhodnocovaní témy Korona teda nejde iba o jedno veľké opomenutie (zanedbanie), ktoré spochybňuje všetko. Nejde o dymiacu zbraň. Ide o dym. Celá téma bola od začiatku tak dôsledne zahmlievaná, nabitá moralizmom, popretkávaná dogmami a zákazmi myslenia a lemovaná vytváraním paniky, že už na jar 2020 mali vyzváňať všetky poplašné zvony. Od začiatku bolo hlavným cieľom pripraviť svetovú komunitu na podanie nového mRNA „očkovania“. V konečnom dôsledku išlo o celosvetový lekársky pokus na ľuďoch – a ten pokračuje dodnes. Tí, ktorí pozorne počúvali, sa mohli dozvedieť už na stretnutí Svetového ekonomického fóra (World Economic Forum – WEF) v Davose v januári 2019: Na jeseň 2019 sa mal uskutočniť „Event 201“, simulačná hra na boj proti ďalšej pandémii, organizovaná okrem iných Svetovým ekonomickým fórom ( WEF) a Bill & Melinda Gates Foundation, Už vtedy znelo heslo: „Svet podnikania bude potrebovať vlády a vlády budú potrebovať svet podnikania“.  


Tom Inglesby, MD @T_Inlesby


Event 201 osvetlí potrebu plného zapojenia sa sektora verejného zdravia, globálneho obchodu, vedy, financií, bezpečnosti a politického vedenia + práce pre spoločné účely, aby sa zvládli výzvy novej pandémie. Biznis bude potrebovať vládu a vláda bude potrebovať biznis #wef #Davos2019 2/2


Vo sférach WEF je spoľahlivo známa len jediná odpoveď na všetky problémy sveta a to sú „verejno-súkromné partnerstvá“ (Public-Privat-Partnerships), obchodná parafráza toho, čo možno označiť aj ako globálny korporativizmus. A presne to sa stalo: pár týždňov po simulácii, vypukla pandémia a farmaceutické spoločnosti, vlády a médiá naladili chór paniky. Bill Gates mal vtedy už zainvestovaných 55 miliónov dolárov do BioNtech, spoločnosti, ktorá nikdy predtým nepriviedla na trh liek, nieto ešte vakcínu. Už v januári 2020 vykúzlia z klobúka veľmi nabudený zakladatelia BioNtechu z Mainzu „vakcínu“, keď svet ešte ani len netušil, že existuje niečo také ako pandémia. Tá bola vyhlásená WHO až v marci 2020, po tom ako zmenila definíciu pandémie.Milosz Matuschek @m_matuschek

Dňa 23. januára 2020 Drosten zverejnil svoj PCR test s hodnotou Ct 45 (!) na základe vzorky z vírusovej databázy. Kde je ten izolát? 

Eurosurveillance.org Eurosurveillance | Detection of 2019 novel coronavirus (2019-nCoV) by real-time RT-PCR Background. The ongoing outbreak of the recently emerged novel coronavirus (2019-nCoV) poses a challenge for public health laboratories ... 8:11 PM ∙ Nov 15, 2022  


Ústredným stavebným kameňom komplexu Korona, bola lož so štatistikami. Nemecký virológ Christian Drosten, dodal svetelnou rýchlosťou PCR test, (údajné „Peer review“ si zadovážil do 24 hodín), (pozn. red.: Peer review - z angl. „kontrola seberovnými“ - recenzné hodnotenie diela tretími osobami , spravidla odborníkmi činnými v rovnakej oblasti), ktorý WHO okamžite vyhlásila za „zlatý štandard“ a pomocou ktorého politici v konečnom dôsledku dokázali kontrolovať priebeh pandémie. PCR test sa stal monštranciou (pozn. red.: strieborná pozlátená nádoba, užívaná od stredoveku v katolíckej liturgii na verejné vystavenie Oltárnej sviatosti komunity) Korona viery, jeho samotná štruktúra bola v praktickom zmysle čierna skrinka. Pretože PCR test funguje ako mikroskop. Môžete ho zamerať, ako sa vám páči, a tak vygenerovať sériu pozitívnych testov, ktoré by sa následne mohli brať ako základ pre opatrenia. Týmto spôsobom by sa dala „pritestovať“ pandémia a politici by sa mohli pohodlne odvolávať na „vedecké nevyhnutnosti“.Video: Dr. Anthony Fauci sa o prenose SARS-CoV-2, testovaní, imunite a vakcínach.  Anthony Fauci, od min 5:00  (17. 7. 2020)     

Stačí zostriť hodnotu Ct a PCR test reaguje na bunkový odpad ("mŕtve nukleotidy"),


Podmienky skúšobných laboratórií? Neznáme. Duplikačné cykly testov? Neštandardizované. Od 35 amplifikačných cyklov (tzv. Ct hodnota) sa test PCR považuje za bezcenný, reaguje potom na všetko možné, vrátane na materiál mŕtvych buniek. Na diagnostiku nikdy nebol určený. Drosten použil na svoj test 45 duplikačných cyklov.      


Screenshot: Eurosurveillance

To všetko stačilo na to, aby sa dala do pohybu mantra incidencií (pozn. red.: incidencia je štatistický číselný termín, ktorý udáva výskyt určitého javu na 100, 1000, 10 000 atď. ľudí v určitom čase, najčastejšie rok), ktorá by od tej chvíle mala určovať globálne smerovanie opatrení. Päť pozitívnych testov (s neznámymi hodnotami Ct) na 10 000 obyvateľov by malo na mnohých miestach postačovať na odôvodnenie obmedzenia základných práv, až po odňatie slobody zdravým ľuďom.

Politici zatýkali svojich občanov na základe vedeckých nezmyslov, na základe dátovej kaše. Tlač kolektívne stála v pozore a nechala tento nezmysel prejsť. Mohlo sa to vedieť: Drosten už vynikol ako šírič paniky a poháňač naratívov počas prasacej chrípky v roku 2009. Podobne aj Neil Ferguson, matematik z Imperial College v Londýne, ktorý vtedy, podobne ako pri Korone zverejnil zmätené modely s hororovými číslami úmrtí. Treba to ešte pripomínať? Drostenova nemocnica Charité v Berlíne a Imperial College boli na zozname príjemcov darov Nadácie Billa a Melindy Gatesovcov. Čo dodnes vieme o mŕtvych ktorý zomreli na Koronu? Aj tu je všetko pochované v čiernej skrinke. Motocyklisti, ktorí mali nehodu a ktorým na operačnom stole ešte vrazili do nosa tyč PCR testu, boli tiež započítaní ako úmrtia na Koronavírus.

Pitvy sa do dnešného dňa z veľkej časti neuskutočňovali. Veda, politika a médiá vynaložili maximálne úsilie, aby udržali dôkazovú základňu korónovej politiky v hmle. Zjavná bola nádej, že sa možno aspoň vyhovoriť na «plausible deniability» (pozn red.: pravdepodobná popierateľnosť - je posun zodpovednosti v hierarchiách a reťazcoch velenia). Jedny si myslia, že môžu poukazovať na vedu, iní na politiku a medzi nimi médiá krčia plecami a odvolávajú sa na nejakých „overovačov faktov“ (fact checkers). Už teraz sú tu prví, ktorí volajú po Covid amnestií, po hrubej konečnej čiare. Nemecký minister zdravotníctva Jens Spahn sa dokonca domnieva, že by sa mu mali ospravedlniť aj občania.  


Bod zlomu začal

Napokon, očkovacia kampaň sa mohla spustiť len tak, bez námahy, pretože bola pripravovaná už v ranom štádiu. V boji proti „odporcom očkovania“ vo Veľkej Británii pomáhali aj tajné služby. Pre núdzové schválenie vakcín, bolo tiež potrebné očierniť všetky alternatívne metódy liečby Covidu ako nebezpečný nezmysel, a tým považovať očkovanie za bezalternatívne. Médiami šírené klamstvo, že „Ivermectín“ je odčervovač koní, teda liek z veterinárnej medicíny, bolo obzvlášť zrejmé. Ten je nielen schválený pre ľudí, ale používa sa aj v mnohých krajinách na liečbu Covidu. Problém s Ivermektínom: je dosť lacný, takže sa na tom nedalo zarobiť.  


Video: Skúsenosti Joea s Ivermectínom z kanála Joe Rogan Experience    

Nachádzame sa vo fáze zmeny doby alebo zmeny paradigmy doby. Čas slovných mágov a vakcinátorov v médiách sa skončil. Médiá uviazli v dileme, ktorú si sami zvolili: Pri spracovávaní nespravodlivostí spôsobených Covidom, musia vždy priznať aj svoje vlastné zlyhanie. Druhou alternatívou je, že zahynú spolu Covidovým naratívom, uzamknutí v iluzórnej realite nimi spolu formovanej (vytváranej) doktríny. Po dosiahnutí tohto bodu bude mať väčšina novinárov pocit, ako keď spadla železná opona – a oni ešte stále budú písať pre (sovietsku) PRAVDU.

Kto má v tele ešte iskierku profesionálnej etiky, mal by na tom začať pracovať najneskôr teraz: vo verejnom záujme – a vo vlastnom záujme.


O autorovi: Miloš Matuschek je právnik a publicista. Je vydavateľom www.freischwebende-intelligenz.org a autorom bestselleru  „Ak to nikto nehovorí, ja to poviem“ ("Wenn´s keiner sagt, sag ich´s") ktroré vyšlo vo vydavateľstve Fifty-Fifty v roku 2022.

Zdroj: Freischwebende Intelligenz -  https://www.freischwebende-intelligenz.org/p/gotzendienst-der-luge Súvisiace produkty

Súvisiace články

Výrobcovia