amitamin® Collagen System

Pre krásnu pleť a pevný pohybový aparát

  • Výživový doplnok
  • vysoká koncenrtrácia kolagénu
  • s hydrolyzátom kolagénu (hovädzieho pôvodu)
  • pevný pohybový aparát
  • krásna pleť
  • zdravé vlasy
Vaša cena 59,00 €
DPH 20 %
Dostupnosť Do 7 dní
Katalógové číslo

59,00 €

Do 7 dní

amitamin® Collagen System je doplnok stravy s hydrolyzátom kolagénu (hovädzieho pôvodu), kyselinou hyalurónovou, vápnikom, selínom a vitamínmi. Denná dávka 9,350 mg hydrolyzátu kolagénu je dokonalá v kombinácii so 100 mg kyseliny hyalurónovej. amitamin® Collagen System obsahuje aj vitamíny a stopové prvky, ktoré podporujú zdravú syntézu kolagénu, chránia vaše bunky (vrátane kože, tkaniva a chrupavky) pred oxidačným stresom.

Kolagén je základnou zložkou spojivového tkaniva, ktoré leží pod kožou a chrupavkou. amitamin® Collagen System tiež obsahuje vitamín C pre dobrú syntézu kolagénu, vápnik pre zdravé kosti, vitamín D3 a vitamín K2, ako aj biotín a selén pre zdravé, krásne vlasy. Okrem toho chráni bunky pred oxidačným stresom vitamínom C, vitamínom E a selénom.

amitamin® Collagen System je dodávaný aj s lyžičkou, takže môžete ľahko zvážiť odporúčanú dennú dávku. Prášok rozmiešajte do pohára vody alebo šťavy. Môžete si tiež pripraviť smoothie, kombinovať ho s najlepším čerstvým alebo mrazeným ovocím, zeleninou a superpotravinami, pripraviť si svoj zdravý kolagénový nápoj.

Pre optimálnu výživovú podporu môžete kombinovať so špecializovanými produktmi amitamin® arthro360 alebo pre optimálnu starostlivosť o pleť zvnútra s amitamin® Skin Detox Radical.

Obsah balenia

360 g

Výrobca ALTEVITA
Katalógové číslo

Podobné produkty

Výrobcovia