Štyri dohody

Sila mysle

  • autor: Don Miguel Ruiz
  • nahral: Martin Nikodým
  • audiokniha na 3 CD v slovenskom jazyku
  • hudba: Michal Kovalčík
Vaša cena 12,00 €
DPH 20 %
Dostupnosť Na sklade
Katalógové číslo 8588005629010

Nakúpte ešte za 50.00 € a získajte dopravu ZDARMA

Popis

Manuály na prežitie už z kníhkupectiev dobre poznáme: sú na nich odfotené vysmiate tváre, ktoré nám sľubujú úspech a šťastný život. To určite! Nikto z týchto ľudí nechápe naše utrpenie, nikto sa predsa nemôže vžiť do nášho vlastného príbehu, pretože neprešiel v našich topánkach ani kilometer. To je pravda. Nikto vám neporadí lepšie ako vy sami. Otázkou však zostáva, prečo ste si doteraz neporadili?

Don Miguel Ruiz, autor publikácie Štyri dohody, sa narodil v rodine liečiteľov. Vyrastal na mexickom vidieku a vychovávala ho matka so starým otcom. Matka bola „curandera“, teda liečiteľka, a starý otec „nagual“, čo v preklade znamená šaman. Rodina očakávala, že Miguel prevezme ich starý odkaz liečiteľstva a bude pokračovať v ezoterickom poznaní Toltékov.  Lákal ho však moderný život, preto vyštudoval lekársku fakultu a stal sa chirurgom. Až vážna autonehoda, pri ktorej sa ocitol na pokraji smrti, zmenila jeho pohľad na život. Začal sa intenzívne venovať skúmaniu vlastného vnútra, ktoré sa vyvinulo do svetového bestselleru Štyri dohody. Ruiz tu odhaľuje zdroj obmedzujúcich názorov, ktoré nás pripravujú o radosť zo života a vedú nás k zbytočnému utrpeniu. Štyri dohody sú založené na starej toltéckej múdrosti a ponúkajú silný kód chovania, ktorý dokáže náš život rýchlo premeniť na nové prežívanie slobody i skutočného šťastia a lásky.

Martin Nikodým, vyštudovaný bábkoherec, televízny moderátor, cestovateľ a fotograf sa k nahrávaniu tohto CD vyslovil nasledovne: „Štyri dohody sa mi dostali do rúk po tom, ako môj život už ovplyvnili a pozitívne zmenili autori ako Eckhart Tolle, Nael Donald Walsch či Anthony de Mello. Na svojej ceste životom sa neustále snažím stávať lepším človekom. Cítim, že to je zmysel nášho pobytu na tejto planéte. Učenie starých Toltékov je krásne vo svojej jednoduchosti zadania i vo veľkej náročnosti uplatňovania. Je to o pokusoch, pádoch a opätovnom vstávaní. Je to cvičenie, ktoré stojí za to. Odmenou je, že sa stanete majstrom skutočnej mágie vášho života. Prajem vám veľa šťastia!“

Výrobca Vitarián.sk
Katalógové číslo 8588005629010
EAN 8588005629010

Podobné produkty

Výrobcovia

© 2013 - 2023 Vitarian spol. s r. o.
Powered by MIBRON  |  Created by Faustagency