Maca - prášok

Viagra z Peru

  • Výživový doplnok
  • pozitívny vplyv na libido a plodnosť
  • kvalitný zdroj vápnika
  • 100 % prírodný produkt
Vaša cena 26,00 €
DPH 20 %
Dostupnosť Na sklade
Katalógové číslo

Nakúpte ešte za 50.00 € a získajte dopravu ZDARMA

Pôvod

Maca, koreňová zelenina patriaca do čeľade kapustovitých rastlín, patrí v Peru k základným potravinám. Prášok, teda forma, v akej túto rastlinu poznáme u nás, sa vyrába z koreňov rastlín Lepidium meyenij. Tú používali už starí Inkovia na liečenie rôznych ochorení. Na základe jej zázračných účinkov ju dokonca považovali za peruánsky ženšen.

Zloženie

Maca patrí medzi skvosty zdravej výživy a výživových doplnkov. Obsahuje karbohydráty, proteíny, vlákninu, tuky a minerály. Pozitívne ovplyvňuje plodnosť a menštruačný cyklus pre vysoký obsah železa, vápnika, fosforu a vitamínu E, čím navyše pôsobí proti osteoporóze. Je zdrojom vápnika a draslíka a obsahuje stopové prvky ako železo, jód, meď, mangán a zinok. Nájdeme v nej tiež mastné kyseliny, vrátane kyseliny linolénovej, palmitovej, olejovej a 19 aminokyselín.

Účinky

Superpotravina Maca zvyšuje silu a vytrvalosť a je mimoriadne cenená kvôli účinkom na libido. Harmonizuje žľazovo-hormonálnu sústavu tela, nervovú sústavu, kardiovaskulárnu sústavu a svalstvo. Navyše zvyšuje energiu a zlepšuje náladu. Dokáže si poradiť s anémiou, chronickou únavou, depresiou, neplodnosťou a sterilitou u ľudí i zvierat.

Obsah balenia

250 g

Výrobca Sunday Natural
Katalógové číslo

Podobné produkty

Výrobcovia