Využite cenovo atraktívne sady prístrojov a inovatívnych produktov.

Angel Juicer

V kategórii aktuálne zobrazujeme 3 produktov

Angel Juicer 5500

Angel Juicer 5500

1 490,00 €

Profesionálny, špičkový a jedinečný. Angel Juicer 5500 má nárok na všetky tieto prívlastky. Vďaka technológií, ktorá kombinuje dvojhriadeľový odšťavovač s jednošnekovým, je Angel Juicer 5500 výnimočný. Zachováva v sebe totiž univerzálnosť šnekových lisov, ktorú skĺbil s tou najdokonalejšou výťažnosťou štiav.   Ako to funguje? Angel Juicer 5500 disponuje dvoma hriadeľmi, ktoré sa otáčajú oproti sebe. Rozbiehajú sa však do samostatných komôr, kde sa správajú ako klasické šneky. Dokonalá výťažnosť tohto stroja je zabezpečovaná sitkom, ktoré je zodpovedné za neustále odšťavovanie. Vďaka tomuto odšťavovaču si uvedomíte, že odpad pri odšťavovaní sa dá znížiť na minimum. Žiadne živiny na zmar Je to pravda. Vďaka nízkemu počtu otáčok (86 ot/min) a výkonu o troch konských silách sa v šťavách uchovávajú nie len všetky dôležité vitamíny a minerály, ale i všetky ostatné živiny. Nízky počet otáčok zabezpečuje nízku teplotu. Prístroj tak využíva technológiu, ktorá sa vo všeobecnosti nazýva „cold press“, teda „odšťavovanie na studeno“. Čo všetko spracuje? Angel Juicer 5500 odšťaví všetky druhy ovocia a zeleniny. Samozrejmosťou je i odšťavovanie tých druhov ovocia a zeleniny, ktoré sa zvyčajne odšťavujú len veľmi ťažko. Hravo si tiež poradí s bylinkami, listovou zeleninou, výhonkami, klíčkami i mladým jačmeňom. Dnes už navyše odšťavovač nemusíte používať výhradne na odšťavovanie. Predovšetkým nie Angel Juicer 5500. Jeho bohaté príslušenstvo, nízke otáčky a moderné, viacúčelové spracovanie totiž dokáže vyrobiť i domáce tofu, sójové mlieko, detskú výživu alebo maslo z rôznych druhov orechov. Záručná doba Záruka na hlavné časti pristroja ako je motor a elektronika je 3 roky. Mechanické poškodenie nádob nespadá pod záruku.  V prípade nákupu prístroja, určeného na domáce použitie, na podnikanie (na firmu s IČO), sa záručná doba skracuje na 0 rokov.

Kúpiť
Angel Juicer 7500

Angel Juicer 7500

1 650,00 €

Profesionálny, špičkový a jedinečný. Angel Juicer 7500 má nárok na všetky tieto prívlastky. Vďaka technológií, ktorá kombinuje dvojhriadeľový odšťavovač s jednošnekovým, je Angel Juicer 7500 výnimočný. Zachováva v sebe totiž univerzálnosť šnekových lisov, ktorú skĺbil s tou najdokonalejšou výťažnosťou štiav.   Ako to funguje? Angel Juicer 7500 disponuje dvoma hriadeľmi, ktoré sa otáčajú oproti sebe. Rozbiehajú sa však do samostatných komôr, kde sa správajú ako klasické šneky. Dokonalá výťažnosť tohto stroja je zabezpečovaná sitkom, ktoré je zodpovedné za neustále odšťavovanie. Vďaka tomuto odšťavovaču si uvedomíte, že odpad pri odšťavovaní sa dá znížiť na minimum. Žiadne živiny na zmar Je to pravda. Vďaka nízkemu počtu otáčok (86 ot/min) a výkonu o troch konských silách sa v šťavách uchovávajú nie len všetky dôležité vitamíny a minerály, ale i všetky ostatné živiny. Nízky počet otáčok zabezpečuje nízku teplotu. Prístroj tak využíva technológiu, ktorá sa vo všeobecnosti nazýva „cold press“, teda „odšťavovanie na studeno“. Čo všetko spracuje? Angel Juicer 7500 odšťaví všetky druhy ovocia a zeleniny. Samozrejmosťou je i odšťavovanie tých druhov ovocia a zeleniny, ktoré sa zvyčajne odšťavujú len veľmi ťažko. Hravo si tiež poradí s bylinkami, listovou zeleninou, výhonkami, klíčkami i mladým jačmeňom. Dnes už navyše odšťavovač nemusíte používať výhradne na odšťavovanie. Predovšetkým nie Angel Juicer 7500. Jeho bohaté príslušenstvo, nízke otáčky a moderné, viacúčelové spracovanie totiž dokáže vyrobiť i domáce tofu, sójové mlieko, detskú výživu alebo maslo z rôznych druhov orechov. Záručná doba Záruka na hlavné časti pristroja ako je motor a elektronika je 3 roky. Mechanické poškodenie nádob nespadá pod záruku.  V prípade nákupu prístroja, určeného na domáce použitie, na podnikanie (na firmu s IČO), sa záručná doba skracuje na 0 rokov.

Kúpiť
Angel Juicer 8500S

Angel Juicer 8500S

1 990,00 €

Profesionálny, špičkový a jedinečný. Angel Juicer 8500S má nárok na všetky tieto prívlastky. Vďaka technológií, ktorá kombinuje dvojhriadeľový odšťavovač s jednošnekovým, je Angel Juicer 8500S výnimočný. Zachováva v sebe totiž univerzálnosť šnekových lisov, ktorú skĺbil s tou najdokonalejšou výťažnosťou štiav.   Ako to funguje? Angel Juicer 8500S disponuje dvoma hriadeľmi, ktoré sa otáčajú oproti sebe. Rozbiehajú sa však do samostatných komôr, kde sa správajú ako klasické šneky. Dokonalá výťažnosť tohto stroja je zabezpečovaná sitkom, ktoré je zodpovedné za neustále odšťavovanie. Vďaka tomuto odšťavovaču si uvedomíte, že odpad pri odšťavovaní sa dá znížiť na minimum. Žiadne živiny na zmar Je to pravda. Vďaka nízkemu počtu otáčok (86 ot/min) a výkonu o troch konských silách sa v šťavách uchovávajú nie len všetky dôležité vitamíny a minerály, ale i všetky ostatné živiny. Nízky počet otáčok zabezpečuje nízku teplotu. Prístroj tak využíva technológiu, ktorá sa vo všeobecnosti nazýva „cold press“, teda „odšťavovanie na studeno“. Čo všetko spracuje? Angel Juicer 8500S odšťaví všetky druhy ovocia a zeleniny. Samozrejmosťou je i odšťavovanie tých druhov ovocia a zeleniny, ktoré sa zvyčajne odšťavujú len veľmi ťažko. Hravo si tiež poradí s bylinkami, listovou zeleninou, výhonkami, klíčkami i mladým jačmeňom. Dnes už navyše odšťavovač nemusíte používať výhradne na odšťavovanie. Predovšetkým nie Angel Juicer 8500S. Jeho bohaté príslušenstvo, nízke otáčky a moderné, viacúčelové spracovanie totiž dokáže vyrobiť i domáce tofu, sójové mlieko, detskú výživu alebo maslo z rôznych druhov orechov. Záručná doba Záruka na hlavné časti pristroja ako je motor a elektronika je 3 roky. Mechanické poškodenie nádob nespadá pod záruku.  V prípade nákupu prístroja, určeného na domáce použitie, na podnikanie (na firmu s IČO), sa záručná doba skracuje na 0 rokov.

Kúpiť

Výrobcovia

© 2013 - 2024 Vitarian spol. s r. o.
Powered by MIBRON  |  Created by Faustagency