Excalibur Mini

Malá, skladná, kvalitná

  • uľahčí prípravu surových potravín
  • potraviny konzervuje prírodne
  • zachováva kvalitu potravín
  • nastaviteľná intenzita sušenia
Vaša cena 219,00 €
DPH 20 %
Dostupnosť Aktuálne nedostupné
Katalógové číslo 56304
 

Sušička Excalibur je veľmi ceneným pomocníkom vo všetkých vitariánskych domácnostiach. Okrem sušenia klasických potravín ako sú jablká, slivky, hrušky či paradajky, ju totiž skúsení kuchári surovej stravy využívajú i na prípravu chutných surovín placiek v slanej i sladkej verzii, na zdravé, chrumkavé a voňavé „živé“ čipsy či na prípravu chutných, bielkovinami nabitých raw chlebíkov. V sušičke Excalibur dokážete pripraviť jednoducho všetky druhy sušených pokrmov. Pomocou horizontálneho prúdenia vzduchu sušička umožňuje i ľahkú prípravu ovocných placiek, ktoré vysuší do chrumkava. V sušičke Excalibur môžete vysušiť bez problémov i svoje bylinky, huby a paradajky.

Prostredníctvom silného ventilátora zabezpečuje sušička rovnomerné sušenie, pričom rešpektuje kvalitu surovej stravy sušenej do teploty 40 °C. Všeobecne však môžeme rozmedzie teploty sušenia nastaviť medzi 30 až 70 °C. Sušička tiež disponuje veľkými plochami na sušenie. Variant sušičky s deviatimi zásobníkmi má dokonca o 50 % väčšiu plochu na sušenie ako sušička značky Stöckli s 11 mriežkami na sušenie.

Pri výbere svojej Excalibur sušičky môžete pokojne myslieť na svoje potreby a objednať si veľkosť, ktorá najviac zodpovedá množstvu bežne sušených potravín. Medzi jednotlivými výrobkami nájdete napríklad i sušičku v menšom prevedení so štyrmi zásobníkmi. Vďaka svojim rozmerom sa tak pohodlne zmestí do každej kuchyne.

Záručná doba

  • Záruka na hlavné časti pristroja ako je motor a elektronika je 2 roky.
  • Mechanické poškodenie nespadá pod záruku. 
  • V prípade nákupu prístroja, určeného na domáce použitie, na podnikanie (na firmu s IČO), sa záručná doba skracuje na 0 rokov.
Výrobca Excalibur
Katalógové číslo 56304
EAN 4033963563042
230 V, 220W

Podobné produkty

Výrobcovia

© 2013 - 2023 Vitarian spol. s r. o.
Powered by MIBRON  |  Created by Faustagency