Využite cenovo atraktívne sady prístrojov a inovatívnych produktov.

Fólia pre sušičku Wartmann WM-1912 DH

Rozmer 37 x 38 cm

 • Dokonale sa hodí pre automatickú sušičku Wartmann WM-1912 DH
 • Rozmer: 37 x 38 cm
 • Nepriľnavý povlak
 • Opakovane použiteľná, dlhotrvajúca
 • Ľahko sa čistí
Vaša cena 8,90 €
DPH 20 %
Dostupnosť Na sklade
Katalógové číslo
 • Rýchle dodanie
 • Spoľahlivý dodávateľ
 • 12 rokov na Slovensku
 • Servis a opravy
 • Spokojní zákazníci

 • 0918 395 014
  Pondelok – Piatok od 11:00 – 18:00

  Nakúpte ešte za 50.00 € a získajte dopravu ZDARMA

  Sušiace fólie pre sušičku Wartmann WM-1912 DH: Vytvorte chrumkavé krekry v kvalite surových potravín

  Naše sušiace fólie pre sušičku Wartmann WM-1912 DH sú ideálne pre všetkých milovníkov tenkých variantov raw jedla. Nepriľnavý povlak umožňuje pripraviť aj jemné pochúťky. Chutné ovocné kožené kompozície sa dajú pripraviť rovnako ľahko ako surové pochúťky zo šťavnatého ovocia. Výborne dopadnú aj kašovité a marinované pochúťky.

  Prečo? Jednoducho! Pretože sušiaci film zabráni prilepeniu a presiaknutiu na mriežku podnosu pod ním!

  Tip: Sušiace fólie sa perfektne hodia zásobníky. Celú plochu môžete využiť na Vami vytvorené pôžitkárstvo. Čo tak veľmi jemné wrapovacie cesto? Plnené sušenými hubami a voňavými bylinkami? Budete sa čudovať, ako ľahko sa dá kože alebo wrap odlepiť!

  Praktická výhoda: Naše sušiace fólie pre sušičku Wartmann WM-1912 DH sa dajú použiť znova a znova a nedeformujú sa.

  Vedeli ste že:

  • Fólie pre Wartmann WM-1912 DH sa veľmi ľahko čistia teplou vodou.
  • Sušiace fólie sú vyrobené v Nemecku, a preto sú vyrobené vo vysokej a dlhotrvajúcej kvalite.
  • Materiál zodpovedá európskym normám pre životné prostredie a kvalitu.
  • Primárny materiál je z európskej, hotový výrobok z nemeckej výroby.
  • Materiál testovaný a schválený pre styk s potravinami.

  Špecifikácie

  Výrobca Wartmann

  Podobné produkty

  TIP

  NOVÉ

  Hurom X Dahlert sušička

  Hurom X Dahlert sušička

  99,00 €

  Hurom X Dahlert sušičkaV modernej skladnej šišičke Hurom X Dahlert sa dajú sušiť rôzne produkty:Zelenina / Ovocie / Mäso a ryby / Kvety a bylinkyPríprava ovocia – nastavená teplota:         57°CPríprava zeleniny – nastavená teplota:     52°C    Príprava mäsa – nastavte teplotu             od 63-68°C    Obsah balenia:Sušička 4 nerezové zásobníky    Odkvapkávací podnos

  Kúpiť
  Profesionálny krájač z nehrdzavejúcej ocele

  Profesionálny krájač z nehrdzavejúcej ocele

  99,00 €

  Pomocou vysoko kvalitného profesionálneho krájača sa dajú ľahko a bezpečne pripraviť rôzne druhy rezov zeleniny a ovocia - plátky, tyčinky, prúžky, vlny, oblátky. Nastavenia je možné zvoliť plynule pomocou otočného gombíka na boku. Rôzne nástavce a doplnky, ktoré nenájdete, keď ich potrebujete sú minulosťou! Vďaka reverzibilnému nožu z vysoko kvalitnej nehrdzavejúcej ocele nevyžaduje rez žiadnu ďalšiu zabudovanú časť. Konečne strúhadlo, ktoré dokáže všetko a je vyrobené z udržateľného materiálu a má v kuchyni svoje trvalé miesto ešte mnoho rokov. Protišmykové gumené nožičky, vyklápací stojan, rukoväť a držiak na potraviny s ochranou prstov zaisťujú bezpečné použitie. Je chybou, ak nenájdete rôzne doplnky presne vtedy, keď ich potrebujete! Vďaka otočiteľnému nožu z vysoko kvalitnej nehrdzavejúcej ocele nevyžaduje vaflový ani vlnový rez žiadnu ďalšiu zabudovanú časť. A nakoniec krájač, ktorý dokáže všetko a je vyrobený z trvácneho materiálu, bude mať v kuchyni svoje miesto ešte mnoho rokov. Protišmykové gumené nožičky, vyklápací stojan, rukoväť a držiak na potraviny s ochranou prstov zaisťujú bezpečné použitie.

  Kúpiť
  Fólia pre sušičku Wartmann WM-2006

  Fólia pre sušičku Wartmann WM-2006

  6,00 €

  Sušiace fólie pre sušičku Wartmann WM-2006: Vytvorte chrumkavé krekry v kvalite surových potravín Naše sušiace fólie pre sušičku Wartmann WM-2006 sú ideálne pre všetkých milovníkov tenkých variantov raw jedla. Nepriľnavý povlak umožňuje pripraviť aj jemné pochúťky. Chutné ovocné kožené kompozície sa dajú pripraviť rovnako ľahko ako surové pochúťky zo šťavnatého ovocia. Výborne dopadnú aj kašovité a marinované pochúťky. Prečo? Jednoducho! Pretože sušiaci film zabráni prilepeniu a presiaknutiu na mriežku podnosu pod ním! Tip: Sušiace fólie sa perfektne hodia zásobníky. Celú plochu môžete využiť na Vami vytvorené pôžitkárstvo. Čo tak veľmi jemné wrapovacie cesto? Plnené sušenými hubami a voňavými bylinkami? Budete sa čudovať, ako ľahko sa dá kože alebo wrap odlepiť! Praktická výhoda: Naše sušiace fólie pre sušičku Wartmann WM-2006 DH sa dajú použiť znova a znova a nedeformujú sa. Vedeli ste že: Fólie pre Wartmann WM-2006 DH sa veľmi ľahko čistia teplou vodou. Sušiace fólie sú vyrobené v Nemecku, a preto sú vyrobené vo vysokej a dlhotrvajúcej kvalite. Materiál zodpovedá európskym normám pre životné prostredie a kvalitu. Primárny materiál je z európskej, hotový výrobok z nemeckej výroby. Materiál testovaný a schválený pre styk s potravinami. Materiál PTFE fólia zo sklenenej tkaniny

  Kúpiť
  Fólia pre sušičku Wartmann WM-1902 DH

  Fólia pre sušičku Wartmann WM-1902 DH

  7,90 €

  Silikónová fólia pre sušičky Silikón bez obsahu plastov (surovina kremičitan) alebo plast bez BPA sú najlepšou voľbou na sušenie šťavnatých a kvapkajúcich potravín, ako sú paradajky, mango atď., bez toho, aby z nich zostali zvyšky na sušiacich mriežkach alebo zásobníkoch. Sú tiež nevyhnutné pre ovocné kože, sušienky a iné labužnícke výrobky z raw stravy. Namiesto papiera na pečenie s krátkou životnosťou, sa tieto fólie dajú používať roky. Ste milovníkom tenkých variácií raw keksov?  Potom sú sušiace fólie ideálne. Zo silikónu sa dajú všetky pochúťky vlastnej výroby ľahko odstrániť, takže sa vydaria aj recepty, ktoré si vyžadujú jemné a citlivé výsledky. Pestré kompozície z ovocných plodov sa dajú vyrobiť rovnako ľahko ako surové pochúťky zo šťavnatého ovocia. Výborne sa podaria aj kašovité a marinované pochúťky. Prečo? Veľmi jednoduché: Sušiaca fólia zabráni prilepeniu a presiaknutiu na mriežku podnosu pod ňou! Tip: Sušiace fólie sa perfektne hodia zásobníky. Celú plochu môžete využiť na Vami vytvorené pôžitkárstvo. Čo tak veľmi jemné wrapovacie cesto? Plnené sušenými hubami a voňavými bylinkami? Budete sa čudovať, ako ľahko sa dá kože alebo wrap odlepiť! Odporúča sa, že je lepšie položiť fóliu na pracovnú plochu zásobníka predtým ako začnete na ňu niečo dávať. Takto zostane mriežka zásobníka pekná a čistá. Praktická výhoda: Naše sušiace fólie sa dajú použiť a znova a nedeformujú sa. Vedeli ste že: Fólie pre Wartmann WM-1902 sa veľmi ľahko čistia teplou vodou. Sušiace fólie sú vyrobené v Nemecku, a preto sú vyrobené vo vysokej a dlhotrvajúcej kvalite. Materiál zodpovedá európskym normám pre životné prostredie a kvalitu. Primárny materiál je z európskej, hotový výrobok z nemeckej výroby. Materiál testovaný a schválený pre styk s potravinami.

  Kúpiť

  Výrobcovia

  © 2013 - 2024 Vitarian spol. s r. o.
  Powered by MIBRON  |  Created by Faustagency