Využite cenovo atraktívne sady prístrojov a inovatívnych produktov.

Wartmann WM-1912 DH 12er

Jumbo Jet medzi sušičkami vyrobený z ušľachtilej ocele

 • 12 zásobníkov z nehrdzavejúcej ocele
 • Digitálna regulácia teploty od 25 ° C do 80 ° C
 • 72-hodinový časovač
 • Rovnomerné prúdenie vzduchu
 • Sušiaca plocha: 1,82 m2
 • Vynikajúci pomer cena výkon
 • Záruka: 2 roky
Vaša cena 599,00 €
DPH 20 %
Dostupnosť Do 14 dní
Katalógové číslo
 
 • Rýchle dodanie
 • Spoľahlivý dodávateľ
 • 12 rokov na Slovensku
 • Servis a opravy
 • Spokojní zákazníci

 • 0918 395 014
  Pondelok – Piatok od 11:00 – 18:00

  Sušička z ušľachtilej ocele vo formáte XXL

  Domáce sušenie pri teplotách šetrnými k výživným látkam, je aktuálnym trendom z hnutia „Žiadny odpad“. Táto technika konzervácie sa však vracia k počiatkom ľudstva, bola a je šetrným, prirodzeným a bezpečným spôsobom konzervácie. Skutočnosť, že materiál použitý v modeli WM-1912 DH je veľmi robustný, s dlhou životnosťou a úplne recyklovateľný, k tomu patrí dokonale. Sušička Wartmann spája najnovšiu technológiu a nadčasový dizajn. Nastavenia teploty a času prebiehajú na dotykovom displeji ovládateľnom spredu. Objem zariadení je možné tiež navýšiť alebo nastohovať (uložiť viaceré zariadenia jeden na druhého).

  Wartmann WM-1912 DH zaujme:

  • Digitálna regulácia teploty od 25 ° C
  • 72-hodinový časovač
  • Nerezová oceľ zvonka aj zvnútra
  • 12 zásobníkov z nehrdzavejúcej ocele
  • Rovnomerné horizontálne prúdenie vzduchu
  • Ľahké čistenie vďaka podnosom na drobky a hladkým povrchom
  • Dvojstenná konštrukcia

  Kulinárske potešenie zo sušičky

  Regulácia teploty otvára nový rozmer v kulinárskej rozmanitosti – cenné životne dôležité vitálne látky sa zachovajú bez toho, aby ste sa museli vzdať pôžitku. Vyskúšajte lasagne, krekry a chleby, zeleninové lupienky, pizzu, ovocnú plody atď., ktoré pripravíte namiesto klasickej rúry v sušičke / dehydrátore. Ak chcete rýchly výsledok, tak do dosiahnete pomocou vyšších teplôt a menšieho množstva prísad.

  Doplnkové sušiace fólie vás podporia pri výrobe ovocných „koží“, zeleninových wrapov a sušienok. Zároveň zabránia prilepeniu k mriežke zásobníka.

  Vyskúšajte aj nové konzistencie – buď úplne vysušené chrumkavé krekry, ešte stále v raw kvalite alebo mierne sušené ovocie priamo zo sušičky: teplé a vo vnútri ešte šťavnaté.

  Možnosť profesionálneho použitia

  Svojim veľkým sušiacim priestorom osloví Wartmann súkromných aj komerčných užívateľov. Spracovať pár kg jabĺk na lahodné krúžky nie je žiadny problém. Budete sa čudovať, ako rýchlo bude 12 sušiacich zásobníkov z nehrdzavejúcej ocele obložených. Zrelé ovocie a zelenina z vlastnej záhrady, ktoré by sa mali zakonzervovať, alebo tucet prezretých banánov za špeciálnu cenu inšpiruje rovnakou mierou hobby kuchárov a profesionálnych majstrov. A to všetko v teplotnom rozmedzí, ktoré určíte vy, a nie váš doterajší dodávateľ, ktorému ste dôverovali. Mimochodom, sušičky Wartmann sú veľmi obľúbené aj u fanúšikov liečby zelerovým džúsom. Vláknina ktorá ostane po odšťavovaní zeleru sa výborne hodí na výrobu raw sušienok.

  Efektívne a rovnomerné sušenie vďaka technológii Big Box

  Rozdelenie na dobré a menej dobré sušičky je jednoduché. V každom prípade je cieľom dosiahnuť efektívne a predovšetkým homogénne sušenie. Dobrý dehydrátor má nasledujúce vlastnosti:

  • Horizontálne vetranie cez všetky zásuvky
  • Presné nastavenie teploty v stupňoch Celzia
  • Materiály bezpečné pre potraviny
  • Rovnomerné rozloženie vzduchu v prístroji

  Automatická sušička Wartmann privádza k dokonalosti najmä posledný bod. Technici spoločnosti Wartmann zistili, že rovnomerné sušenie po celej ploche je obzvlášť dobre zaručené, ak ventilátor a zdroj tepla nie sú umiestnené priamo na zásuvkách. Vyvinuli myšlienku „Big Box“ a určili optimálnu vzdialenosť medzi ventilátorom a zásuvkami dehydrátora. Keď otvoríte nerezové dvere, tak to okamžite vidíte: Všetko vyzerá dobre usporiadané a dobre premyslené a vzdialenosť medzi zadnou stenou a zásobníkmi je viac ako 15 cm. Náš praktický test ukázal, že všetkých 12 zásobníkov je veľmi dobre vetraných a prepracovaná cirkulácia vzduchu zaisťuje rovnomerné výsledky.

  Sušenie v kvalite surových potravín

  Mnoho ľudí, ktorí už vlastnia sušičku nevie, že cenné zložky ovocia a zeleniny sú ničené vysokými teplotami. Preto je v pre nás dôležité, aby všetky ponúkané automatické sušičky mali nastaviteľnú teplotu 42 ° C. Rovnako je to aj s veľkým Wartmannom. Má dokonca počiatočnú teplotu iba 25 ° C, čo je na trhu so sušičkami jedinečné. Pochúťky, ktoré si vyrobíte vo vlastnej sušičke s teplotami pod  42 ° C sa nedajú bežne kúpiť, pretože výroba je zdĺhavá a drahá a trvanlivosť kratšia ako pri zohriati vysokými teplotami. Vytvorte si vo vlastnej kuchyni zdravé pochúťky, pre ktoré si sami určujete zloženie a prísady. Odmenou pre vás bude autentická chuť a zdraviu prospešné výrobky.

  Konzervácia potravín

  Sušenie koncentruje a zintenzívňuje arómy. Vznikajú vzrušujúce nové slastné chute. Za týmto účelom jednoducho vložte pripravené kúsky ovocia a zeleniny na mriežky nerezových zásobníkov.

  Napríklad: Nakrájajte kiwi na tenké plátky a sušte ich pri 42 stupňoch. Budete mať ovocné, surové potešenie – tiež na jeseň a v zime!  Už nikdy sa nebudete hnevať kvôli vyhodeniu prezretého ovocia a zeleniny a zároveň naplníte vlastný sklad trvanlivým a chutným jedlom - to sa s Wartmann WM-1912 DH rýchlo stane novou realitou.

  Veľké plochy pre malé množstvá

  Čo by ste mali robiť, ak nechcete sušiť veľa naraz a prístroj sa nenaplní? Je dôležité vedieť, že väčšina spotrebovanej elektriny sa používa na napájanie vykurovacej špirály. Ventilátor, ktorý je neustále v prevádzke, sa na celkovej spotrebe podieľa iba asi 15%. To znamená, že ak sú obsadené iba tri z 12 zásuvných jednotiek, potom je nastavenie vyhrievania nižšie a spotreba energie výrazne poklesne. Spotreba energie, ak sú všetky zásobníky pokryté jablkovými krúžkami a sušené pri 42 ° C, je 8,1 kW za 24 hodín. Sušička Wartmann má okrem toho ešte aj ochranu proti prehriatiu. To znamená, že prístroj sa automaticky vypne, keď teplota stúpne nad 100 stupňov Celzia.

  Tip Vitariána

  Vďaka špeciálnym sušiacim fóliám je možné z tekutých alebo dužinatých prísad vyrobiť sušienky, cesto na koláče a pizzu a ovocné kože. Špeciálne sušiace fólie možno opakovane používať roky, na rozdiel od papiera na pečenie, ktorý nie je vhodný na opakované použitie. Preto by ste si mali súčasne objednať príslušné fólie ako príslušenstvo.

  Vhodné príslušenstvo pre automatickú sušičku Wartmann WM-1912 DH:


  Obsah balenia

  • Konštrukcia z ušľachtilej ocele
  • 12 zásobníkov z nehrdzavejúcej ocele
  • Podnos na drobky
  • Sieťový kábel

  Špecifikácie

  Výrobca Wartmann

  Technické údaje

  220 - 240 V / 1 000 W

  Doplňujúce údaje


  Podobné produkty

  TIP

  NOVÉ

  Hurom X Dahlert sušička

  Hurom X Dahlert sušička

  99,00 €

  Hurom X Dahlert sušičkaV modernej skladnej šišičke Hurom X Dahlert sa dajú sušiť rôzne produkty:Zelenina / Ovocie / Mäso a ryby / Kvety a bylinkyPríprava ovocia – nastavená teplota:         57°CPríprava zeleniny – nastavená teplota:     52°C    Príprava mäsa – nastavte teplotu             od 63-68°C    Obsah balenia:Sušička 4 nerezové zásobníky    Odkvapkávací podnos

  Kúpiť
  Profesionálny krájač z nehrdzavejúcej ocele

  Profesionálny krájač z nehrdzavejúcej ocele

  99,00 €

  Pomocou vysoko kvalitného profesionálneho krájača sa dajú ľahko a bezpečne pripraviť rôzne druhy rezov zeleniny a ovocia - plátky, tyčinky, prúžky, vlny, oblátky. Nastavenia je možné zvoliť plynule pomocou otočného gombíka na boku. Rôzne nástavce a doplnky, ktoré nenájdete, keď ich potrebujete sú minulosťou! Vďaka reverzibilnému nožu z vysoko kvalitnej nehrdzavejúcej ocele nevyžaduje rez žiadnu ďalšiu zabudovanú časť. Konečne strúhadlo, ktoré dokáže všetko a je vyrobené z udržateľného materiálu a má v kuchyni svoje trvalé miesto ešte mnoho rokov. Protišmykové gumené nožičky, vyklápací stojan, rukoväť a držiak na potraviny s ochranou prstov zaisťujú bezpečné použitie. Je chybou, ak nenájdete rôzne doplnky presne vtedy, keď ich potrebujete! Vďaka otočiteľnému nožu z vysoko kvalitnej nehrdzavejúcej ocele nevyžaduje vaflový ani vlnový rez žiadnu ďalšiu zabudovanú časť. A nakoniec krájač, ktorý dokáže všetko a je vyrobený z trvácneho materiálu, bude mať v kuchyni svoje miesto ešte mnoho rokov. Protišmykové gumené nožičky, vyklápací stojan, rukoväť a držiak na potraviny s ochranou prstov zaisťujú bezpečné použitie.

  Kúpiť
  Fólia pre sušičku Wartmann WM-1912 DH

  Fólia pre sušičku Wartmann WM-1912 DH

  8,90 €

  Sušiace fólie pre sušičku Wartmann WM-1912 DH: Vytvorte chrumkavé krekry v kvalite surových potravín Naše sušiace fólie pre sušičku Wartmann WM-1912 DH sú ideálne pre všetkých milovníkov tenkých variantov raw jedla. Nepriľnavý povlak umožňuje pripraviť aj jemné pochúťky. Chutné ovocné kožené kompozície sa dajú pripraviť rovnako ľahko ako surové pochúťky zo šťavnatého ovocia. Výborne dopadnú aj kašovité a marinované pochúťky. Prečo? Jednoducho! Pretože sušiaci film zabráni prilepeniu a presiaknutiu na mriežku podnosu pod ním! Tip: Sušiace fólie sa perfektne hodia zásobníky. Celú plochu môžete využiť na Vami vytvorené pôžitkárstvo. Čo tak veľmi jemné wrapovacie cesto? Plnené sušenými hubami a voňavými bylinkami? Budete sa čudovať, ako ľahko sa dá kože alebo wrap odlepiť! Praktická výhoda: Naše sušiace fólie pre sušičku Wartmann WM-1912 DH sa dajú použiť znova a znova a nedeformujú sa. Vedeli ste že: Fólie pre Wartmann WM-1912 DH sa veľmi ľahko čistia teplou vodou. Sušiace fólie sú vyrobené v Nemecku, a preto sú vyrobené vo vysokej a dlhotrvajúcej kvalite. Materiál zodpovedá európskym normám pre životné prostredie a kvalitu. Primárny materiál je z európskej, hotový výrobok z nemeckej výroby. Materiál testovaný a schválený pre styk s potravinami.

  Kúpiť
  Fólia pre sušičku Wartmann WM-2006

  Fólia pre sušičku Wartmann WM-2006

  6,00 €

  Sušiace fólie pre sušičku Wartmann WM-2006: Vytvorte chrumkavé krekry v kvalite surových potravín Naše sušiace fólie pre sušičku Wartmann WM-2006 sú ideálne pre všetkých milovníkov tenkých variantov raw jedla. Nepriľnavý povlak umožňuje pripraviť aj jemné pochúťky. Chutné ovocné kožené kompozície sa dajú pripraviť rovnako ľahko ako surové pochúťky zo šťavnatého ovocia. Výborne dopadnú aj kašovité a marinované pochúťky. Prečo? Jednoducho! Pretože sušiaci film zabráni prilepeniu a presiaknutiu na mriežku podnosu pod ním! Tip: Sušiace fólie sa perfektne hodia zásobníky. Celú plochu môžete využiť na Vami vytvorené pôžitkárstvo. Čo tak veľmi jemné wrapovacie cesto? Plnené sušenými hubami a voňavými bylinkami? Budete sa čudovať, ako ľahko sa dá kože alebo wrap odlepiť! Praktická výhoda: Naše sušiace fólie pre sušičku Wartmann WM-2006 DH sa dajú použiť znova a znova a nedeformujú sa. Vedeli ste že: Fólie pre Wartmann WM-2006 DH sa veľmi ľahko čistia teplou vodou. Sušiace fólie sú vyrobené v Nemecku, a preto sú vyrobené vo vysokej a dlhotrvajúcej kvalite. Materiál zodpovedá európskym normám pre životné prostredie a kvalitu. Primárny materiál je z európskej, hotový výrobok z nemeckej výroby. Materiál testovaný a schválený pre styk s potravinami. Materiál PTFE fólia zo sklenenej tkaniny

  Kúpiť

  Výrobcovia

  © 2013 - 2024 Vitarian spol. s r. o.
  Powered by MIBRON  |  Created by Faustagency