Citrusovač Hurom

Elegantný odšťavovač citrusov!

  • vhodný na akékoľvek citrusové plody
  • výkonný motor s tichým chodom
  • maximálna výťažnosť šťavy
  • prítlačné rameno so sklopným mechanizmom
Vaša cena 99,00 €
DPH 20 %
Dostupnosť Aktuálne nedostupné
Katalógové číslo
 

Odšťavovač citrusového ovocia Hurom je dokonalým spojením elegantného, masívneho vzhľadu a unikátneho, jednoduchého ovládania. V porovnaní s ostatnými lismi na ovocie určenými do domácnosti má Hurom veľkú výhodu, pretože sa môže používať aj v kaviarňach a menších prevádzkach.

Citrusovač Hurom zvláda odšťaviť všetky druhy citrusového ovocia. Je vybavený dostatočne výkonným motorom a je tiež chránený poistkou proti preťaženiu. Rotačný kužeľ, šikovného tvaru, perfektne vylisuje malú mandarínku i grapefruit akejkoľvek veľkosti. Odšťavovanie je natoľko účinné, že z citrusových plodov ostáva iba sušina. Odšťavovanie riadi prítlačné rameno, ktoré je najväčšou prednosťou tohto citrusovača. Vďaka patentovanému sklopnému mechanizmu tlačí rozkrojený plod skutočne kolmo na kužeľ. Zároveň funguje ako spínač motora a umožňuje obsluhe prácu s čistými rukami.

Pristroj je vybavený dvomi separačnými sitami, ktoré efektívne oddelia vlákninu od šťavy. Výsledkom je lahodný čerstvý džús bez plávajúcich kúskov ovocia. Vďaka naklonenej zbernej mise navyše v odšťavovači nezostáva žiadny zvyšok šťavy. O čistotu okolo odšťavovača sa stará aj uzamykateľný zobáčik výtokového otvoru. Jediným pohybom zamedzí odkvapkávaniu džúsu napríklad pri výmene pohárov.

Čistenie tohto prístroja je veľmi jednoduché. Jednotlivé diely stačí opláchnuť pod tečúcou vodou. Citrusovač Hurom je jednoducho jednotkou vo všetkých parametroch. Vďaka štýlovému dizajnu je i krásnym doplnkom každého interiéru.

Tipy

Na lisovanie používajte vždy čerstvé ovocie. Vyberajte ovocie s pevnou a hladkou šupkou bez škvŕn. Na lisovanie sú ideálne pomaranče Valencia. Čo sa veľkosti týka, ak je to možné, zvoľte stredne veľké grapefruity, citróny a limetky. Ostatné citrusové plody, akými sú mandarínky alebo pomelá, majú relatívne malú výťažnosť šťavy. Citrusové plody skladujte pri izbovej teplote na suchom mieste, pretože z takto skladovaného ovocia získate najviac šťavy.

Záručná doba

  • Záruka na hlavné časti pristroja ako je motor a elektronika je 2 roky.
  • Mechanické poškodenie nádob nespadá pod záruku. 
  • V prípade nákupu prístroja, určeného na domáce použitie, na podnikanie (na firmu s IČO), sa záručná doba skracuje na 0 rokov.
Výrobca Hurom
Katalógové číslo

Podobné produkty

Výrobcovia

© 2013 - 2023 Vitarian spol. s r. o.
Powered by MIBRON  |  Created by Faustagency