Využite cenovo atraktívne sady prístrojov a inovatívnych produktov.

Wartmann WM-2006 DH

Mini sušička z ušľachtilej ocele

 • 6 zásobníkov z nehrdzavejúcej ocele
 • Až 72 hodín času sušenie
 • Sušiaca plocha: 0,59 m²
 • Hodí sa aj do najmenšej kuchyne
 • Rovnomerné sušenie vďaka horizontálnemu prúdeniu vzduchu
 • Tichý ventilátor, neruší váš každodenný život
 • Záruka: 2 roky
Vaša cena 299,00 €
DPH 20 %
Dostupnosť Na sklade
Katalógové číslo
 • Rýchle dodanie
 • Spoľahlivý dodávateľ
 • 12 rokov na Slovensku
 • Servis a opravy
 • Spokojní zákazníci

 • 0918 395 014
  Pondelok – Piatok od 11:00 – 18:00

  Sušička z ušľachtilej ocele

  Automatická sušička pre chuť surovej stravy. Automatická sušička Wartmann WM-2006 DH je dokonalým prístrojom pre začiatočníkov vo fascinujúcom svete domáceho sušenia potravín. To však platí iba pre kompaktné rozmery, pretože z hľadiska kvality tento sušička ľahko zvládne tie veľké. Stojan zo 100% nehrdzavejúcej ocele a šesť stojanov na dehydratáciu zaisťuje stabilitu a jednoduché použitie. Pretože je ventilátor tichý, neprekáža to pri každodennej prevádzke. Prúdenie vzduchu je vodorovné. Poteší rovnomerným sušiacim výkonom na všetkých úrovniach. Čo viac môžete chcieť?

  Ľahko si vyrobte krekry a ovocné plody

  Sušička Wartmann je obzvlášť kompaktný s rozmermi 31,5 x 39,5 x 24,5 cm (Š x H x V). Vďaka šiestim mriežkovým policiam z nehrdzavejúcej ocele má sušiacu plochu 0,59 m2! To je obrovské pre zariadenie, ktoré sa všade ľahko zmestí na kuchynskú linku (alebo servírovací stôl). Vydajte sa na objaviteľskú cestu a vyrobte si sami klasické jablkové a zeleninové lupienky, lákavé ovocné kože, chrumkavé zeleninové krekry a mnoho ďalších skvelých kreácií. Alebo malé množstvá potravín čo vám ostali, ktoré by sa inak pokazili. Choďte s trendom Zero Waste = Žiadny odpad. A to dokonca v RAW kvalite surových potravín.

  Ľahké použitie - spoľahlivé výsledky

  Aj keď ste so sušením nemali žiadne skúsenosti, Wartmann vás hneď od začiatku poteší ľahkou manipuláciou a prvotriednymi výsledkami. Zaisťuje to kvalitná konštrukcia zo 100% nehrdzavejúcej ocele a tichý horizontálny ventilátor na zadnej stene prístroja. Usmerňuje prúdenie vzduchu tak, aby sa sušené jedlo mohlo sušiť rovnomerne na všetkých šiestich úrovniach. Prehľadný dotykový ovládací panel Wartmann je dômyselne jednoduchý: vypínač, časovač (možno zvoliť dobu sušenia od 30 minút do 72 hodín), výber teploty (25 ° C až 90 ° C), dotykové pole a LED displej, viac dobrá sušička nepotrebuje. Spotrebič sa automaticky zastaví po uplynutí nastaveného času sušenia. Pre rýchle sušenie šťavnatého čerstvého ovocia a zeleniny odporúčame nastavenie teploty okolo 60 ° C. To však iba prvé dve hodiny. Pretože kým sa z ovocia odparuje vlhkosť, je zaručené, že sa potraviny určené na sušenie nezahrejú na teplotu vyššiu ako 45 ° C a že sa zachováva kvalita surových potravín. Potom, t.j. po približne 2 hodinách, odporúčame znížiť teplotu na 42 ° C, aby sa zachovala RAW kvalita surovej stravy, vitamíny a enzýmy.

  Proces sušenia môžete kedykoľvek sledovať cez sklenené predné dvere bez ich otvorenia

  Sušička Wartmann má ochranu proti prehriatiu. To znamená, že prístroj sa automaticky vypne, keď teplota stúpne nad 100 stupňov Celzia.

  Tip Vitariána: Vďaka špeciálnym sušiacim fóliám môžete z tekutých alebo dužinatých surovín pripraviť krekry, cesto na koláče a pizzu a ovocné kože. Naše špeciálne sušiace fólie sú roky opakovane použiteľné, na rozdiel od papiera na pečenie, ktorý nie je vhodný na opakované použitie. Preto by ste si mali súčasne objednať príslušné fólie ako príslušenstvo.

  Vhodné doplnky

  Tieto sušiace folie sa dajú použiť na sušenie silno kvapkajúcich potravín, ako sú paradajky alebo mango, aby zásobníky zostali čisté. Používanie fólií má zmysel aj pri výrobe ovocných koží, sušeného ovocia, krekrov a bylín, pretože sušené produkty sa oveľa ľahšie dajú oddeliť a neostanú prilepené mriežke zásobníkov ani sa cez mriežku neprepadávajú.


  Obsah balenia

  • Konštrukcia z ušľachtilej ocele
  • 6 zásobníkov z nehrdzavejúcej ocele
  • Podnos na drobky
  • Sieťový kábel

  Špecifikácie

  Výrobca Wartmann

  Technické údaje

  Výkon: 220 - 240 V / 400 W

  Doplňujúce údaje


  Podobné produkty

  TIP

  NOVÉ

  Hurom X Dahlert sušička

  Hurom X Dahlert sušička

  99,00 €

  Hurom X Dahlert sušičkaV modernej skladnej šišičke Hurom X Dahlert sa dajú sušiť rôzne produkty:Zelenina / Ovocie / Mäso a ryby / Kvety a bylinkyPríprava ovocia – nastavená teplota:         57°CPríprava zeleniny – nastavená teplota:     52°C    Príprava mäsa – nastavte teplotu             od 63-68°C    Obsah balenia:Sušička 4 nerezové zásobníky    Odkvapkávací podnos

  Kúpiť
  Profesionálny krájač z nehrdzavejúcej ocele

  Profesionálny krájač z nehrdzavejúcej ocele

  99,00 €

  Pomocou vysoko kvalitného profesionálneho krájača sa dajú ľahko a bezpečne pripraviť rôzne druhy rezov zeleniny a ovocia - plátky, tyčinky, prúžky, vlny, oblátky. Nastavenia je možné zvoliť plynule pomocou otočného gombíka na boku. Rôzne nástavce a doplnky, ktoré nenájdete, keď ich potrebujete sú minulosťou! Vďaka reverzibilnému nožu z vysoko kvalitnej nehrdzavejúcej ocele nevyžaduje rez žiadnu ďalšiu zabudovanú časť. Konečne strúhadlo, ktoré dokáže všetko a je vyrobené z udržateľného materiálu a má v kuchyni svoje trvalé miesto ešte mnoho rokov. Protišmykové gumené nožičky, vyklápací stojan, rukoväť a držiak na potraviny s ochranou prstov zaisťujú bezpečné použitie. Je chybou, ak nenájdete rôzne doplnky presne vtedy, keď ich potrebujete! Vďaka otočiteľnému nožu z vysoko kvalitnej nehrdzavejúcej ocele nevyžaduje vaflový ani vlnový rez žiadnu ďalšiu zabudovanú časť. A nakoniec krájač, ktorý dokáže všetko a je vyrobený z trvácneho materiálu, bude mať v kuchyni svoje miesto ešte mnoho rokov. Protišmykové gumené nožičky, vyklápací stojan, rukoväť a držiak na potraviny s ochranou prstov zaisťujú bezpečné použitie.

  Kúpiť
  Fólia pre sušičku Wartmann WM-1912 DH

  Fólia pre sušičku Wartmann WM-1912 DH

  8,90 €

  Sušiace fólie pre sušičku Wartmann WM-1912 DH: Vytvorte chrumkavé krekry v kvalite surových potravín Naše sušiace fólie pre sušičku Wartmann WM-1912 DH sú ideálne pre všetkých milovníkov tenkých variantov raw jedla. Nepriľnavý povlak umožňuje pripraviť aj jemné pochúťky. Chutné ovocné kožené kompozície sa dajú pripraviť rovnako ľahko ako surové pochúťky zo šťavnatého ovocia. Výborne dopadnú aj kašovité a marinované pochúťky. Prečo? Jednoducho! Pretože sušiaci film zabráni prilepeniu a presiaknutiu na mriežku podnosu pod ním! Tip: Sušiace fólie sa perfektne hodia zásobníky. Celú plochu môžete využiť na Vami vytvorené pôžitkárstvo. Čo tak veľmi jemné wrapovacie cesto? Plnené sušenými hubami a voňavými bylinkami? Budete sa čudovať, ako ľahko sa dá kože alebo wrap odlepiť! Praktická výhoda: Naše sušiace fólie pre sušičku Wartmann WM-1912 DH sa dajú použiť znova a znova a nedeformujú sa. Vedeli ste že: Fólie pre Wartmann WM-1912 DH sa veľmi ľahko čistia teplou vodou. Sušiace fólie sú vyrobené v Nemecku, a preto sú vyrobené vo vysokej a dlhotrvajúcej kvalite. Materiál zodpovedá európskym normám pre životné prostredie a kvalitu. Primárny materiál je z európskej, hotový výrobok z nemeckej výroby. Materiál testovaný a schválený pre styk s potravinami.

  Kúpiť
  Fólia pre sušičku Wartmann WM-2006

  Fólia pre sušičku Wartmann WM-2006

  6,00 €

  Sušiace fólie pre sušičku Wartmann WM-2006: Vytvorte chrumkavé krekry v kvalite surových potravín Naše sušiace fólie pre sušičku Wartmann WM-2006 sú ideálne pre všetkých milovníkov tenkých variantov raw jedla. Nepriľnavý povlak umožňuje pripraviť aj jemné pochúťky. Chutné ovocné kožené kompozície sa dajú pripraviť rovnako ľahko ako surové pochúťky zo šťavnatého ovocia. Výborne dopadnú aj kašovité a marinované pochúťky. Prečo? Jednoducho! Pretože sušiaci film zabráni prilepeniu a presiaknutiu na mriežku podnosu pod ním! Tip: Sušiace fólie sa perfektne hodia zásobníky. Celú plochu môžete využiť na Vami vytvorené pôžitkárstvo. Čo tak veľmi jemné wrapovacie cesto? Plnené sušenými hubami a voňavými bylinkami? Budete sa čudovať, ako ľahko sa dá kože alebo wrap odlepiť! Praktická výhoda: Naše sušiace fólie pre sušičku Wartmann WM-2006 DH sa dajú použiť znova a znova a nedeformujú sa. Vedeli ste že: Fólie pre Wartmann WM-2006 DH sa veľmi ľahko čistia teplou vodou. Sušiace fólie sú vyrobené v Nemecku, a preto sú vyrobené vo vysokej a dlhotrvajúcej kvalite. Materiál zodpovedá európskym normám pre životné prostredie a kvalitu. Primárny materiál je z európskej, hotový výrobok z nemeckej výroby. Materiál testovaný a schválený pre styk s potravinami. Materiál PTFE fólia zo sklenenej tkaniny

  Kúpiť

  Výrobcovia

  © 2013 - 2024 Vitarian spol. s r. o.
  Powered by MIBRON  |  Created by Faustagency