Vitamix nádoba Aer™ Disc

Váš profesionálny barman

  • objem nádoby 0,9 l
  • vhodné pre Vitamix TNC, PRO 300 a PRO 750
  • na šľahanie, emulgovanie, miešanie a speňovanie
  • rýchlo vyrobené ľadové limonády, koktejly a kávy
  • ideálne na výrobu krémov, majonéz, pien a šľahačky
Vaša cena 185,00 €
DPH 20 %
Dostupnosť Na sklade
Katalógové číslo

Neuveriteľná rýchlosť a všestrannosť nádoby je umožnená inováciou z dielne Vitamix: Aer™ Disc kotúč vťahuje tekuté zložky cez malé otvory nachádzajúce sa v ňom, prevzdušňuje a emulguje ich, zatiaľ čo pevné zložky ako ľad, ovocie a byliny sa čiastočne drvia ale nie úplne. Patentovaný kotúč extrahuje aj esenciálne oleje z bylín a ovocia, pričom zachováva niektoré zložky týchto neporušené.

Odnímateľná zátka viečka umožňuje pridávať prísady aj počas miešania.

VYUŽITIE

Ľadové koktejly a limonády

Za chvíľku pripravte množstvo kvalitných koktailov. Dajte do nádoby vodu alebo mlieko, pridajte ovocie a ľad, prípadne alkoholický nápoj. Za 30 sekúnd je váš koktejl hotový. Na rozdiel od normálnej nádoby s nožmi, sa nádoba s Aer Disc kotúčom chová ako výkonný šejker. Viete vyrobiť aj lahodné teplé aj ľadové kávy a kakaa.

Peny, krémy a šľahačky

V Aer disk nádobe pripravíte homogénne krémových emulzie, vzdušné peny aj tuhe šľahané krémy. Do tekutiny pridajte čerstvé ovocie, zeleninu alebo bylinky a rotačný disk čiastočne rozdrví prísady a extrahuje ich chuť do tekutiny. Vyrobte si mliečne alebo rastlinné peny do kávy alebo kakaa.

Nátierky a omáčky

Zhotovíte časovo nenáročné omáčky, nátierky, dipy a majonézy, kde sa nevyžaduje šľahanie. Kotúč dokáže zmiešať olej s vodou a ďalšími prísadami do krémovej konzistencie. Vhodne aj na výrobu vegánskej majonézy.

Nádoba je z  tritanu a neobsahuje BPA, je vhodna na mytie v umývačke.

Výrobca Vitamix
Katalógové číslo

Podobné produkty

Výrobcovia