Využite cenovo atraktívne sady prístrojov a inovatívnych produktov.

NOVÉ

Sklenená servírovacia misa Katakuchi

Vaša cena 59,00 €
DPH 20 %
Dostupnosť Do 14 dní
Katalógové číslo
Produkt dostupný na predajni: Vitarian - Grösslingová 2461/35, Bratislava
 
 • Rýchle dodanie
 • Spoľahlivý dodávateľ
 • 12 rokov na Slovensku
 • Servis a opravy
 • Spokojní zákazníci

 • 0918 395 014
  Pondelok – Piatok od 11:00 – 18:00

  Matcha miska s nálevkou

  Táto úžasná miska matcha "Katakuchi" (nalievacia miska), predstavuje až divadelný prvok do vášho moderného zážitku z varenia matcha, je precízne navrhnutá na šľahanie matcha a nalievanie do servírovacej šálky, všetko v jednom zariadení.

  Štýlová zmes krásnej estetiky a ergonomického dizajnu - táto matcha katakuchi je špeciálne ručne vyrobená pre moderných matchaeológov na prípravu matcha čaju, kde je všetko v jednom. Miska je vybavená tepelne odolným borosilikátovým sklom, vizuálne nápadným a praktickým materiálom, ktorý predvedie krásnu farbu matcha už počas jeho prípravy. Jeho vnútorná hĺbka a zakrivenie sú presne navrhnuté tak, aby vyhovovali procesu šľahania matcha a zabránili striekaniu do hornej časti misy. Po stranách má priehlbinu, ktorá poskytuje prirodzené držanie v ruke a konkávnu základňu, ktorá zaisťuje, aby ju vaše prsty mohli uchopiť bez skĺznutia, keď nalievate čerstvo našľahanú matchu jednou rukou do vašej obľúbenej servírovacej šálky.

  Na rozdiel od tradičnej misky "Chawan", ktorej keramický povrch môže ľahko opotrebovať špičku vášho bambusového šľahača "Chasen", táto prípravná misa má sklenený povrch, ktorý je šetrný k šľahačom a poskytuje odolnejšie dlhodobé riešenie vašej každodennej výroby matcha. Ideálne na použitie s naším tradičným bambusovým šľahačom "Chasen".


  Špecifikácie

  Výrobca Matchaeologist

  Podobné produkty

  NOVÉ

  Sklenená servírovacia misa Katakuchi

  Sklenená servírovacia misa Katakuchi

  65,00 €

  Matcha miska s nálevkouTáto úžasná matcha katakuchi (vystrekovaná misa), ktorá predstavuje divadelný prvok do vášho moderného zážitku z varenia matcha, je precízne navrhnutá na šľahanie matcha a nalievanie do servírovacej šálky, všetko v jednom zariadení.Štýlová zmes krásnej estetiky a ergonomického dizajnu, táto matcha katakuchi je špeciálne ručne vyrobená, aby vytvorila zariadenie na prípravu matcha typu všetko v jednom pre moderných matchaeológov. Miska je vybavená tepelne odolným borosilikátovým sklom, vizuálne nápadným a praktickým materiálom, ktorý predvedie krásnu farbu matcha počas jeho prípravy. Jeho vnútorná hĺbka a zakrivenie sú presne navrhnuté tak, aby vyhovovali procesu šľahania matcha a zabránili striekaniu do hornej časti misy. Po stranách má priehlbinu, ktorá poskytuje prirodzené držanie v ruke, a konkávnu základňu, ktorá zaisťuje, že ju vaše prsty môžu uchopiť bez skĺznutia, keď nalievate čerstvo našľahanú matchu jednou rukou do vašej obľúbenej servírovacej šálky. Na rozdiel od tradičného chawanumisa, ktorej keramický povrch môže ľahko opotrebovať špičku vášho chaseného bambusového šľahača, táto prípravná misa má sklenený povrch, ktorý je šetrný k šľahačom a poskytuje odolnejšie dlhodobé riešenie vašej každodennej výroby matcha. Ideálne na použitie s naším tradičným Chasenom.

  Kúpiť

  Výrobcovia

  © 2013 - 2024 Vitarian spol. s r. o.
  Powered by MIBRON  |  Created by Faustagency