Využite cenovo atraktívne sady prístrojov a inovatívnych produktov.

Matcha

Japonský prírodný života budič sa stal neoddeliteľnou súčasťou zdravej stravy. Vyberte si z našej ponuky a pripravte si šálku matcha čaju za pomoci tradičných ázijských nástrojov.

V kategórii aktuálne zobrazujeme 2 produktov

NOVÉ

Sklenená servírovacia misa Katakuchi

Sklenená servírovacia misa Katakuchi

59,00 €

Matcha miska s nálevkouTáto úžasná miska matcha "Katakuchi" (nalievacia miska), predstavuje až divadelný prvok do vášho moderného zážitku z varenia matcha, je precízne navrhnutá na šľahanie matcha a nalievanie do servírovacej šálky, všetko v jednom zariadení.Štýlová zmes krásnej estetiky a ergonomického dizajnu - táto matcha katakuchi je špeciálne ručne vyrobená pre moderných matchaeológov na prípravu matcha čaju, kde je všetko v jednom. Miska je vybavená tepelne odolným borosilikátovým sklom, vizuálne nápadným a praktickým materiálom, ktorý predvedie krásnu farbu matcha už počas jeho prípravy. Jeho vnútorná hĺbka a zakrivenie sú presne navrhnuté tak, aby vyhovovali procesu šľahania matcha a zabránili striekaniu do hornej časti misy. Po stranách má priehlbinu, ktorá poskytuje prirodzené držanie v ruke a konkávnu základňu, ktorá zaisťuje, aby ju vaše prsty mohli uchopiť bez skĺznutia, keď nalievate čerstvo našľahanú matchu jednou rukou do vašej obľúbenej servírovacej šálky. Na rozdiel od tradičnej misky "Chawan", ktorej keramický povrch môže ľahko opotrebovať špičku vášho bambusového šľahača "Chasen", táto prípravná misa má sklenený povrch, ktorý je šetrný k šľahačom a poskytuje odolnejšie dlhodobé riešenie vašej každodennej výroby matcha. Ideálne na použitie s naším tradičným bambusovým šľahačom "Chasen".

Kúpiť

NOVÉ

Sklenená servírovacia misa Katakuchi

Sklenená servírovacia misa Katakuchi

65,00 €

Matcha miska s nálevkouTáto úžasná matcha katakuchi (vystrekovaná misa), ktorá predstavuje divadelný prvok do vášho moderného zážitku z varenia matcha, je precízne navrhnutá na šľahanie matcha a nalievanie do servírovacej šálky, všetko v jednom zariadení.Štýlová zmes krásnej estetiky a ergonomického dizajnu, táto matcha katakuchi je špeciálne ručne vyrobená, aby vytvorila zariadenie na prípravu matcha typu všetko v jednom pre moderných matchaeológov. Miska je vybavená tepelne odolným borosilikátovým sklom, vizuálne nápadným a praktickým materiálom, ktorý predvedie krásnu farbu matcha počas jeho prípravy. Jeho vnútorná hĺbka a zakrivenie sú presne navrhnuté tak, aby vyhovovali procesu šľahania matcha a zabránili striekaniu do hornej časti misy. Po stranách má priehlbinu, ktorá poskytuje prirodzené držanie v ruke, a konkávnu základňu, ktorá zaisťuje, že ju vaše prsty môžu uchopiť bez skĺznutia, keď nalievate čerstvo našľahanú matchu jednou rukou do vašej obľúbenej servírovacej šálky. Na rozdiel od tradičného chawanumisa, ktorej keramický povrch môže ľahko opotrebovať špičku vášho chaseného bambusového šľahača, táto prípravná misa má sklenený povrch, ktorý je šetrný k šľahačom a poskytuje odolnejšie dlhodobé riešenie vašej každodennej výroby matcha. Ideálne na použitie s naším tradičným Chasenom.

Kúpiť

Výrobcovia

© 2013 - 2024 Vitarian spol. s r. o.
Powered by MIBRON  |  Created by Faustagency