NEMOX Gelato 5K Crea sc

Najkompaktnejší stroj na zmrzlinu!

  • kompaktný, stolový, plne automatický
  • 4 výrobné a 4 skladovacie programy
  • produkcia 1 - 2,5 kg za 12 min
  • neprodukuje žiaden odpad
Vaša cena 4 800,00 €
DPH 20 %
Dostupnosť Na požiadanie
Katalógové číslo

NEMOX prináša revolúciu v spôsobe výroby, skladovania a dávkovania zmrzliny. Vďaka strojom značky Crea, výroba, skladovanie a dávkovanie zmrzliny nikdy nebolo také jednoduché! Séria NEMOX Crea je navrhnutá na automatické vyprodukovanie od 1 do  2,5 kg pravého talianskeho gelata, sorbetov, zmrzliny a mrazeného jogurtu za približne 12 minút. Vstavaná nádoba je v maximálnom objeme 1,75 l.

NEMOX Gelato 5K Crea sc je najkompaktnejší, stolový a plne automatický prístroj na výrobu zmrzliny! Vybavený sofistikovaným softvérom, ktorý riadi jeho funkcie. Okrem bežnej manuálnej funkcie má prevádzkovateľ k dispozícií 4 špecifické výrobné programy Gelato Classico, Semi-Soft zmrzlina, Granita a šokové zmrazovanie. 4 Špecifické skladovacie programy, ktorých voľba závisí od rôznych preferencií a vlastností výrobku. Tieto automatické programy zároveň zabezpečujú dosahovanie tých najlepších výsledkov a umožňujú prístroju byť úplne autonómnym, takže obsluhujúci operátor tohto prístroja sa môže nerušene sústrediť na iné úlohy. Čistenie je jednoduché a to cez odtokový ventil. Prístroj je skonštruovaný tak aby spĺňal tie najprísnejšie požiadavky. Telo prístroja pozostáva z ušľachtilej ocele, čepeľ z nehrdzavejúcej ocele s nastaviteľnými a vymeniteľnými stierkami. Chladenie je realizované vzduchom.

Minimálny počet operácií

  1. Nalejte prísady
  2. Spustite prístroj
  3. Podajte hotový produkt priamo z prístroja zákazníkovi!

Zvyšok sa spracováva úplne automaticky vyhradeným softvérom vyvinutým spoločnosťou NEMOX. Softvér obsahuje štyri výrobné programy, ktoré produkujú: Gelato Classico (plná, intenzívna chuť), Semi-Soft zmrzlina (mäkká, môže byť tvarovaná do foriem), Granita (jasne definované kryštály ľadu), Šokové mrazenie, pričom dokáže znížiť teplotu ingrediencií pri vstupe z +80 °C do +10 °C za približne 8 minút.

Výrobné a skladovacie programy

Výrobné programy sa dajú kombinovať so štyrmi skladovacími programami na dosiahnutie najvyššej kvality pri príprave a dávkovaní zmrzliny. Softvér spravuje hustotu zmrzliny a automaticky spúšťa vybraný úložený program, aby sa zachovala hustota želaného produktu. Získaný prípravok/produkt sa udržiava pri ideálnej teplote pripravený k servírovaniu. Ak počas servírovania miniete značnú časť či veľké množstvo objedmu už vyrobeného produktu, môžete do prístroja kľudne pridať ďalšie prísady a za 4 - 5 minút vám prístroj vyprodukuje/doplní požadované množstvo. V sérii Crea vyrábate len potrebné množstvo, nevyrábate žiaden odpad a produkujete čerstvú krémovú zmrzlinu vždy pri perfektnej teplote.

Záručná doba

  • Záručná doba je 2 roky na hlavné časti prístroja.
  • Mechanické poškodenie nádob nespadá pod záruku.
  • Nedostatky alebo chýbajúce časti prístroja nenahlásené pri prevzatí prístroja, nebudú neskôr uznané.
Výrobca NEMOX International
Katalógové číslo
EAN 8024872138298
220 - 240 V, 50 - 60 Hz, 650 W, produkcia: 5 kg/h, Max. objem nádoby 1,75 l.


Podobné produkty

NutraMilk

NutraMilk

650,00 €

Milujete čerstvé rastlinné mlieka a maslá? Potom vám nesmie doma...

Kúpiť

Výrobcovia

© 2013 - 2023 Vitarian spol. s r. o.
Powered by MIBRON  |  Created by Faustagency