NEMOX prináša revolúciu v spôsobe výroby, skladovania a dávkovania zmrzliny. Vďaka strojom značky Crea, výroba, skladovanie a dávkovanie zmrzliny nikdy nebolo také jednoduché! Séria NEMOX Crea je navrhnutá na automatické vyprodukovanie od 1 do 2,5 kg pravého talianskeho gelata, sorbetov, zmrzliny a mrazeného jogurtu za približne 12 minút. Vstavaná nádoba je v maximálnom objeme 1,75 l.
NEMOX Gelato 5K Crea sc je najkompaktnejší, stolový a plne automatický prístroj na výrobu zmrzliny! Vybavený sofistikovaným softvérom, ktorý riadi jeho funkcie. Okrem bežnej manuálnej funkcie má prevádzkovateľ k dispozícií 4 špecifické výrobné programy Gelato Classico, Semi-Soft zmrzlina, Granita a šokové zmrazovanie. 4 Špecifické skladovacie programy, ktorých voľba závisí od rôznych preferencií a vlastností výrobku. Tieto automatické programy zároveň zabezpečujú dosahovanie tých najlepších výsledkov a umožňujú prístroju byť úplne autonómnym, takže obsluhujúci operátor tohto prístroja sa môže nerušene sústrediť na iné úlohy. Čistenie je jednoduché a to cez odtokový ventil. Prístroj je skonštruovaný tak aby spĺňal tie najprísnejšie požiadavky. Telo prístroja pozostáva z ušľachtilej ocele, čepeľ z nehrdzavejúcej ocele s nastaviteľnými a vymeniteľnými stierkami. Chladenie je realizované vzduchom.
Minimálny počet operácií
- Nalejte prísady
- Spustite prístroj
- Podajte hotový produkt priamo z prístroja zákazníkovi!
Zvyšok sa spracováva úplne automaticky vyhradeným softvérom vyvinutým spoločnosťou NEMOX. Softvér obsahuje štyri výrobné programy, ktoré produkujú: Gelato Classico (plná, intenzívna chuť), Semi-Soft zmrzlina (mäkká, môže byť tvarovaná do foriem), Granita (jasne definované kryštály ľadu), Šokové mrazenie, pričom dokáže znížiť teplotu ingrediencií pri vstupe z +80 °C do +10 °C za približne 8 minút.
Výrobné a skladovacie programy
Výrobné programy sa dajú kombinovať so štyrmi skladovacími programami na dosiahnutie najvyššej kvality pri príprave a dávkovaní zmrzliny. Softvér spravuje hustotu zmrzliny a automaticky spúšťa vybraný úložený program, aby sa zachovala hustota želaného produktu. Získaný prípravok/produkt sa udržiava pri ideálnej teplote pripravený k servírovaniu. Ak počas servírovania miniete značnú časť či veľké množstvo objedmu už vyrobeného produktu, môžete do prístroja kľudne pridať ďalšie prísady a za 4 - 5 minút vám prístroj vyprodukuje/doplní požadované množstvo. V sérii Crea vyrábate len potrebné množstvo, nevyrábate žiaden odpad a produkujete čerstvú krémovú zmrzlinu vždy pri perfektnej teplote.
Záručná doba
- Záručná doba je 2 roky na hlavné časti prístroja.
- Mechanické poškodenie nádob nespadá pod záruku.
- Nedostatky alebo chýbajúce časti prístroja nenahlásené pri prevzatí prístroja, nebudú neskôr uznané.