Využite cenovo atraktívne sady prístrojov a inovatívnych produktov.

NOVÉ

Midori™ kulinárska Matcha 20g

Vaša cena 16,00 €
DPH 20 %
Dostupnosť Na sklade
Katalógové číslo
Produkt dostupný na predajni: Vitarian - Grösslingová 2461/35, Bratislava
 • Rýchle dodanie
 • Spoľahlivý dodávateľ
 • 12 rokov na Slovensku
 • Servis a opravy
 • Spokojní zákazníci

 • 0918 395 014
  Pondelok – Piatok od 11:00 – 18:00

  Nakúpte ešte za 50.00 € a získajte dopravu ZDARMA

  Bohaté s robustnými, dobre zaoblenými príchuťami

  Naša kulinárska matcha "reservé" je starostlivo vytvorená tak, aby priniesla vyvážený súbor bohatých a robustných chutí matcha – ideálne na použitie v receptoch.
  Bohatá a robustná chuť, Midori™ je výberom matcha pre popredných kuchárov, baristov, cukrárov a čokolatierov. Svojou žiarivou zelenou farbou a jemným umami dodáva vašim receptom harmonický súbor dobre zaoblených chutí „matcha“. Táto matcha sa môže pochváliť hlboko bohatými tónmi zeleného čaju pestovaného v tieni, podmanivou vôňou a intenzitou potrebnou na „presadenie sa“ medzi ďalšími  chuťovými zložkami. Dajú sa s ním vyrábať vynikajúce naparované a spenené mliečne nápoje a je ideálny na použitie v receptoch nápojov a dezertov, ako sú matcha latté, smoothies, dezerty, zmrzliny, ľahké jedlá, čokoláda a iné kulinárske kreácie.

  Skladujte na chladnom a suchom mieste, chráňte pred vlhkosťou, slnečným žiarením a pachmi.
  Po otvorení uchovávajte v chladničke pre maximálnu chuť a silu.

  Špecifikácie

  Výrobca Matchaeologist

  Podobné produkty

  NOVÉ

  Sklenená servírovacia misa Katakuchi

  Sklenená servírovacia misa Katakuchi

  65,00 €

  Matcha miska s nálevkouTáto úžasná matcha "Katakuchi" (šľahacia misa) predstavujúca až divadelný prvok vášho moderného zážitku varenia matcha je precízne navrhnutá na šľahanie matcha a nalievanie do servírovacej šálky, všetko v jednom zariadení.Štýlová zmes krásnej estetiky a ergonomického dizajnu je špeciálne ručne vyrobená, aby vytvorila pre moderných matchaeológov zariadenie na prípravu matcha - typu "všetko v jednom". Miska je vyrobená z tepelne odolného borosilikátového skla, vizuálne nápadným a praktickým materiálom, ktorý predvedie krásnu farbu matcha čaju počas jeho prípravy. Jeho vnútorná hĺbka a zakrivenie sú presne navrhnuté tak, aby vyhovovali procesu šľahania matcha a zabránili striekaniu do hornej časti misy. Po stranách má priehlbinu, ktorá uľahčuje prirodzené držanie v ruke, a konkávnu základňu, ktorá zaisťuje, že ju vaše prsty môžu uchopiť bez skĺznutia, keď nalievate čerstvo našľahanú matchu jednou rukou do vašej obľúbenej servírovacej šálky. Na rozdiel od tradičného "Chawanu", ktorého keramický povrch môže ľahko opotrebovať špičku vášho "Chasen" bambusového šľahača, táto prípravná misa má sklenený povrch, ktorý je šetrný k šľahačom a poskytuje odolnejšie dlhodobé riešenie vašej každodennej výroby matcha. Ideálná na použitie s naším tradičným "Chasen" bambusovým šľahačom.

  Kúpiť

  NOVÉ

  Cloud Glass Chawan

  Cloud Glass Chawan

  19,00 €

  Ručne fúkaná sklenená miska inšpirovaná oblakmiSklenený "Chawan" bol špeciálne navrhnutý s cieľom vytvoriť moderný pohľad na odveký ústredný bod čajového obradu. Každý chawan je jemne ručne fúkaný našimi majstrami sklármi zo svetovo uznávanej sklárskej dediny. Tento chawan , inšpirovaný tvarom oblaku , má vnútorné zakrivenie, ktoré dokonale dopĺňa náš "Full-Hand Chasen" pri šľahaní matcha. Je vyrobený z vysoko kvalitného žiaruvzdorného borosilikátového skla, ktoré dokáže efektívnejšie udržať teplo a zároveň umožňuje, aby presvitala krásna farba obsahu vo vnútri, keď obdivujete svoju dokonale uvarenú šálku matcha.

  Kúpiť

  NOVÉ

  Bamboo Chashaku

  Bamboo Chashaku

  13,00 €

  Bambusová naberačka ChashakuBambusová chashaku bola navrhnutá v súlade s našimi pokynmi na prípravu matcha čaju tak, aby porciovalo presne polovičnú porciu matcha. Tento nepostrádateľný nástroj, vyrezávaný zo zlatého bambusu do hladkého, jemného ohybu, je oceňovaný pre svoju krásu a funkčnosť. Jeho elegantne zakrivený tvar je špeciálne navrhnutý tak, aby elegantne držal aj dávkoval jemný prášok. Perfektné ako doplnok k nášmu "Full-Hand Chasen".

  Kúpiť

  NOVÉ

  Full-Hand Chasen

  Full-Hand Chasen

  22,00 €

  Bambusová metlička na šlahanie  matcha "do celej ruky""Full-Hand Chasen" je majstrovské dielo remeselnej zručnosti skoncentrované do ručného zariadenia. Je jemne ručne vyrobený z jedného kusu v zime tvrdeného bambusu, pomocou vysoko uznávanej techniky známej ako „umenie končekmi prstov“, ktoré teraz praktizuje len niekoľko vybraných cechov remeselníkov.  Dĺžka celoručného "Chasenu" je optimalizovaná pre pohodlné uchopenie a počet hrotov je starostlivo vybraný našimi matcha someliérmi tak, aby umožňovali prípravu druhov matcha "Usucha" aj "Koicha". Perfektné ako doplnok ku "Cloud Glass Chawan".

  Kúpiť

  Výrobcovia

  © 2013 - 2024 Vitarian spol. s r. o.
  Powered by MIBRON  |  Created by Faustagency