Využite cenovo atraktívne sady prístrojov a inovatívnych produktov.

NOVÉ

Full-Hand Chasen

Vaša cena 22,00 €
DPH 20 %
Dostupnosť Na požiadanie
Katalógové číslo
 • Rýchle dodanie
 • Spoľahlivý dodávateľ
 • 12 rokov na Slovensku
 • Servis a opravy
 • Spokojní zákazníci

 • 0918 395 014
  Pondelok – Piatok od 11:00 – 18:00

  Nakúpte ešte za 50.00 € a získajte dopravu ZDARMA

  Bambusová metlička na šlahanie  matcha "do celej ruky"

  "Full-Hand Chasen" je majstrovské dielo remeselnej zručnosti skoncentrované do ručného zariadenia. Je jemne ručne vyrobený z jedného kusu v zime tvrdeného bambusu, pomocou vysoko uznávanej techniky známej ako „umenie končekmi prstov“, ktoré teraz praktizuje len niekoľko vybraných cechov remeselníkov. 

  Dĺžka celoručného "Chasenu" je optimalizovaná pre pohodlné uchopenie a počet hrotov je starostlivo vybraný našimi matcha someliérmi tak, aby umožňovali prípravu druhov matcha "Usucha" aj "Koicha".

  Perfektné ako doplnok ku "Cloud Glass Chawan".


  Špecifikácie

  Výrobca Matchaeologist

  Podobné produkty

  NOVÉ

  Sklenená servírovacia misa Katakuchi

  Sklenená servírovacia misa Katakuchi

  65,00 €

  Matcha miska s nálevkouTáto úžasná matcha "Katakuchi" (šľahacia misa) predstavujúca až divadelný prvok vášho moderného zážitku varenia matcha je precízne navrhnutá na šľahanie matcha a nalievanie do servírovacej šálky, všetko v jednom zariadení.Štýlová zmes krásnej estetiky a ergonomického dizajnu je špeciálne ručne vyrobená, aby vytvorila pre moderných matchaeológov zariadenie na prípravu matcha - typu "všetko v jednom". Miska je vyrobená z tepelne odolného borosilikátového skla, vizuálne nápadným a praktickým materiálom, ktorý predvedie krásnu farbu matcha čaju počas jeho prípravy. Jeho vnútorná hĺbka a zakrivenie sú presne navrhnuté tak, aby vyhovovali procesu šľahania matcha a zabránili striekaniu do hornej časti misy. Po stranách má priehlbinu, ktorá uľahčuje prirodzené držanie v ruke, a konkávnu základňu, ktorá zaisťuje, že ju vaše prsty môžu uchopiť bez skĺznutia, keď nalievate čerstvo našľahanú matchu jednou rukou do vašej obľúbenej servírovacej šálky. Na rozdiel od tradičného "Chawanu", ktorého keramický povrch môže ľahko opotrebovať špičku vášho "Chasen" bambusového šľahača, táto prípravná misa má sklenený povrch, ktorý je šetrný k šľahačom a poskytuje odolnejšie dlhodobé riešenie vašej každodennej výroby matcha. Ideálná na použitie s naším tradičným "Chasen" bambusovým šľahačom.

  Kúpiť

  NOVÉ

  Cloud Glass Chawan

  Cloud Glass Chawan

  19,00 €

  Ručne fúkaná sklenená miska inšpirovaná oblakmiSklenený "Chawan" bol špeciálne navrhnutý s cieľom vytvoriť moderný pohľad na odveký ústredný bod čajového obradu. Každý chawan je jemne ručne fúkaný našimi majstrami sklármi zo svetovo uznávanej sklárskej dediny. Tento chawan , inšpirovaný tvarom oblaku , má vnútorné zakrivenie, ktoré dokonale dopĺňa náš "Full-Hand Chasen" pri šľahaní matcha. Je vyrobený z vysoko kvalitného žiaruvzdorného borosilikátového skla, ktoré dokáže efektívnejšie udržať teplo a zároveň umožňuje, aby presvitala krásna farba obsahu vo vnútri, keď obdivujete svoju dokonale uvarenú šálku matcha.

  Kúpiť

  NOVÉ

  Bamboo Chashaku

  Bamboo Chashaku

  13,00 €

  Bambusová naberačka ChashakuBambusová chashaku bola navrhnutá v súlade s našimi pokynmi na prípravu matcha čaju tak, aby porciovalo presne polovičnú porciu matcha. Tento nepostrádateľný nástroj, vyrezávaný zo zlatého bambusu do hladkého, jemného ohybu, je oceňovaný pre svoju krásu a funkčnosť. Jeho elegantne zakrivený tvar je špeciálne navrhnutý tak, aby elegantne držal aj dávkoval jemný prášok. Perfektné ako doplnok k nášmu "Full-Hand Chasen".

  Kúpiť

  NOVÉ

  Tradičný Chasen šľahač

  Tradičný Chasen šľahač

  19,00 €

  Tradičná bambusová metllička na šlahanie matchaTáto ručne vyrobená bambusová metlička, známa ako  "Chasen" (茶筅), sa tradične používa pri japonských čajových obradoch na prípravu dokonale hladkej matcha. Ručne vyrobené, z jedného kusu v zime tvrdeného bambusu, špecializovanými remeselníkmi v rodinnej dielni, ktorá tieto slávnostné majstrovské diela vyrába už po generácie, je každý tradičný bambusový "Chasen" skutočne jedinečným umeleckým dielom. ňObsahuje 100 hrotov, z ktorých každý bol odborne vyrezaný, precízne tkaný povrázkom a stočený na špičke, aby sa čaj mohol efektívne šľahať, a aby sa vytvorila lahodná matcha – nádherné remeselné dielo, ktoré dodá eleganciu a sofistikovanosť do vášho denného #MatchaRitualu.

  Kúpiť

  Výrobcovia

  © 2013 - 2024 Vitarian spol. s r. o.
  Powered by MIBRON  |  Created by Faustagency