Predpis na zelené smoothie

Dajte si predpísať trvalé zdravie!

  • od uznávanej autorky V. Boutenko
  • myšlienky „zelenej“ filozofie
  • 150 receptov
  • liečenie chorôb a zelené smoothies
  • najnovšie vedecké poznatky
Vaša cena 14,90 €
DPH 20 %
Dostupnosť Na sklade
Katalógové číslo

Nakúpte ešte za 50.00 € a získajte dopravu ZDARMA

Za posledných 200 rokov prešla ľudská strava v západnom svete skutočne dramatickou zmenou. Táto výrazná zmena jedálnička má svoje počiatky v priemyselnej revolúcii. Ľudia postupne prestávali jesť čerstvé zelené potraviny, ovocie a zeleninu a namiesto nich si do jedálnička  začali pridávať množstvo upravených a konzervovaných produktov.

Dôsledkom toho sa u západnej populácie začal behom rokom prejavovať obrovský úbytok živín, ktorý drasticky narastá z generácie na generáciu a spôsobuje často neodvratné zdravotné problémy. Je možné znovunadobudnúť dobrý zdravotný stav? Možno túto katastrofickú situáciu ešte zvrátiť? Odpoveď na tieto otázky dáva odborníčka na zelenú stravu Victoria Boutenko, ktorá sama v minulosti trpela mnohými zdravotnými ťažkosťami.

V snahe vypátrať, aká strava je pre ľudí najvhodnejšia, objavila zelené smoothies, ktoré sú doslova preplnené živinami. Vo svojej knihe Predpis na zelené smoothie  ponúka nekonvenčný prístup k liečeniu chorôb. V knihe sa nachádza viac ako 150 receptov na zelené smoothies, na ktorých si skutočne pochutnáte a  zároveň svojmu telu dodáte potrebnú energiu a dokonalé zdravie. Dozviete sa taktiež najnovšie vedecké poznatky o nutričnom zložení jednotlivých potravín ako aj o tom, kedy je vhodné tieto potraviny konzumovať.  Recepty sú doplnené mnohými skutočnými príbehmi ľudí, ktorí liečivú silu zeleného smoothie pocítili na vlastnej koži a ktorým sa vďaka nemu celkom zmenil život. 

Victoria Boutenko, ocenená za publikácie Zelená pre život (Green for Life), Raw Family: pravdivý príbeh prebudenia (Raw Family: A True Story of Awakening), 12 krokov k surovej strave (12 steps to Raw Foods) a Typické jedlá rodiny vitariánov (Raw Family Signature Dishes). Ako šéfkuchárka, učiteľka, vynálezkyňa, výskumníčka a autorka zelenej filozofie učí o zdravom spôsobe života po celom svete. V dôsledku jej učenia pijú milióny ľudí zelené smoothies a jedia surovú stravu. Boutenko pokračuje v cestách po celom svete a zdieľa svoju gurmánsku surovú kuchyňu i svoj fascinujúci životný príbeh, plný odhodlania. V súčasnosti žije v meste Ashland, v štáte Oregon.

Lekárske vyhlásenie

Informácie uvedené v tejto knihe majú len všeobecný informačný charakter. Pred aplikovaním akýchkoľvek odporúčaní uvedených v tejto knihe sa obráťte na svojho ošetrujúceho lekára. Akékoľvek aplikovanie poznatkov z tejto knihy je na vlastnom uvážení čitateľa a výhradne na jeho zodpovednosti.

Výrobca Vitarián.sk
Katalógové číslo

Podobné produkty

Učeň ledu

Učeň ledu

9,50 €

Hana Moravčíková V současnosti editorka časopisu Lonely Planet se...

Kúpiť

Výrobcovia

© 2013 - 2023 Vitarian spol. s r. o.
Powered by MIBRON  |  Created by Faustagency