AKCIA

NEMOX Frix Air

Ideálny do Vašej prevádzky!

  • VYSTAVENÝ PRÍSTROJ - VÝPREDAJ!
  • rýchly a ľahko ovládateľný
  • vysoko hygienické používanie
  • veľké množstvo rôznych pochúťok
  • zamatová konzistencia zmrzliny
Vaša cena 2 290,00 €
DPH 20 %
Bežná cena 3 100,00 €
Ušetríte 810,00 €
Dostupnosť Na sklade
Katalógové číslo

Profesionálny výrobník zmrzliny NEMOX Frix Air je rýchly a veľmi ľahko ovládateľný. NEMOX Frix Air je tiež vybavený funkciou oplachovanie, ktorá šetrí čas pri čistení nožov počas prípravy jednotlivých prísad. 

Servírovacie misky NEMOX Frix Air

Použitie jedinečných servírovacích misiek NEMOX Frix Air prináša priaznivé výhody: vysoko hygienické využitie a príprava plne zmrazenej zmesi čím zaručuje, že zmrazený prípravok je mrazom zakonzervovaný. Rozmery misiek umožňujú rýchle zmrazovanie, majú malý priestor a môžu byť ľahko skladované.  Ďalšou podstatnou výhodou je veľmi rýchla výroba veľkého množstva rôznych pochúťok.

Použitie tých istých misiek aj v mikrovlnnej rúre vám ušetrí čas. Misky sú farebne označené v piatich rôznych farbách, ktoré umožňujú užívateľovi vizuálne ukladať a triediť rôzne prípravky. Servírovacie misky sú vyrobené zo špeciálneho materiálu, ktorý je možné použiť aj priamo v mikrovlnnej rúre. Sú tiež umývateľné v umývačke riadu. A v neposlednom rade sú náhradné misky cenovo dostupné.

Jednoduché ovládanie

Nalejte ingrediencie do plastovej misy v objeme jednej dávky (180 ml). Suroviny hlboko zmrazte, misku uchovávajte v mrazničke pri teplote - 20 °C. Tlačidlo START aktivuje dvojminútový pracovný cyklus. Tlačidlo FAST aktivuje jeden-minútový pracovný cyklus. Pri ideálnej teplote je výsledkom neuveriteľne krémová a zamatová konzistencia, ktorá zvýrazní jednotlivé chute!

Využitie

Profesionálny výrobník zmrzliny NEMOX Frix Air slúži predovšetkým komerčnému využitiu. Obľúbia si ho najmä tí, ktorí potrebujú denne pripravovať veľké množstvo porcií mrazených dobrôt. Vďaka nemu zvládnete vyrobiť pravú taliansku zmrzlinu.

 Záručná doba

  • Záručná doba je 2 roky na hlavné časti prístroja.
  • Mechanické poškodenie nádob nespadá pod záruku.
  • Nedostatky alebo chýbajúce časti prístroja nenahlásené pri prevzatí prístroja, nebudú neskôr uznané.
Výrobca NEMOX International
Katalógové číslo
EAN 8024672350003
220 - 240 V, 50 - 60 Hz, 600 W, 2 000 otáčok za minútu, produkcia: 6 kg/h


Podobné produkty

NutraMilk

NutraMilk

650,00 €

Milujete čerstvé rastlinné mlieka a maslá? Potom vám nesmie doma...

Kúpiť

Výrobcovia

© 2013 - 2023 Vitarian spol. s r. o.
Powered by MIBRON  |  Created by Faustagency