Využite cenovo atraktívne sady prístrojov a inovatívnych produktov.

AKCIA

TIP

NOVÉ

Magimix Cuisine Système 5200XL - nerezový

 • inšpiratívný stroj pre kreatívnych fajnšmekrov
 • vytvorte omáčky, šaláty, jedlá od výmyslu sveta, rýchlo a bez námahy
 • výkonný všestranný stroj na miešanie, výrobu pyré, krájanie, sekanie, strúhanie, miesenie a výrobu orechových masiel
 • energeticky úsporný a tichý
 • od 1,2 - 3,6 litra, od 0,3-1,2 kg, ideálne pre 1-5 osôb
 • s knihou receptov a bezplatnou aplikáciou pre smartfóny
Vaša cena 349,00 €
DPH 20 %
Bežná cena ? 549,00 €
Ušetríte 200,00 €
Dostupnosť Na sklade
Katalógové číslo
 • Rýchle dodanie
 • Spoľahlivý dodávateľ
 • 12 rokov na Slovensku
 • Servis a opravy
 • Spokojní zákazníci

 • 0918 395 014
  Pondelok – Piatok od 11:00 – 18:00

  Originál – lepší ako kedykoľvek predtým

  Kto ho vymyslel? V tomto prípade Francúzi. Asi pred 40 rokmi Magimix vyvinul prvý moderný multifunkčný kuchynský robot v pokojnom Burgundsku. Cuisine Système 5200XL je aktuálna vlajková loď od Magimix. Jednoducho ponúka všetko, čo rozbúši srdce kreatívnych a zdraviu zameraných ľudí.


  Zúčastnite sa každého Vášho kreat ívneho experimentu

  Mixovanie, výroba pyré, krájanie, sekanie, strúhanie, hnetie cesta alebo odšťavovanie citrusových plodov pomocou dodávaného nástavca. Kuchynský robot CS 5200XL je výkonný všestranný pomocník do každej kuchyne. S ním bez námahy uspejú sofistikované polievky, krémy, dezerty, cestá, šaláty či vegánske bazalkové pesto. A špeciálne plus, s voliteľnou špirálovou sadou, možno Magimix upgradovať na rezanie zeleninových rezancov s tromi rôznymi hrúbkami rezu. Každý detail je dôležitý. Elegantné zariadenie je vyrobené výhradne vo Francúzsku, čo je tiež dôvodom nezvyčajne dobrých záručných podmienok. Nástroje vyrobené z vysoko kvalitnej nehrdzavejúcej ocele pochádzajú z „francúzskeho Solingenu“ tradičného nožiarskeho mesta Thiers.

  Jednoduchý, efektívny, robustný

  Pre Magimix Cuisine Système 5200XL nie je nič príliš ťažké: strúhanie mrkvy a sladkých zemiakov, krájanie alebo sekanie uhoriek a paradajok, raw polievky, miesenie cesta na chlieb a koláče, vytláčanie pomarančovej šťavy a iné. Predovšetkým jednoduché ovládanie a lahodné výsledky sú presvedčivé. Stačia len tri ovládacie prvky (stop, auto, pulz), výkonný 1 100 W asynchrónny motor sa automaticky prispôsobí obsahu. Ďalším plusom je veľký XL plniaci žľab: zmestia sa doň celé paradajky, uhorky a kaleráb. Potom jednoducho naštartujte a budete prekvapený, ako rýchlo, bez vibrácií a ticho zariadenie funguje!

  Vrátane bohatého príslušenstva

  S tromi nádobami vyrobenými z plastu bez obsahu BPA, ktoré je možné umývať v umývačke riadu (1,2 / 2,6 / 3,6 l), môžete vykonať niekoľko pracovných krokov za sebou bez toho, aby ste ich museli oplachovať. Malá 1,2 l nádoba s čepeľou je ideálna na sekanie a mixovanie malých dávok. Strednú misu použite na krájanie alebo strúhanie chrumkavej zeleniny alebo ovocia. Veľká nádoba s objemom 3,6 l ponúka dostatok priestoru na miesenie cesta, výrobu orechových masiel alebo sekanie mrazených potravín. Rozsiahle príslušenstvo je vždy prehľadne uložené v pekne tvarovanej krabici. Súčasťou je aj 30 skvelých receptov na vyskúšanie. 

  Aby ste sa aj vy mohli cítiť ako šéfkuchár

  EXTRA VEĽKÝ OTVOR

  umožňuje krájanie a krájanie celých alebo veľkých kusov ovocia a zeleniny. 

  MINI MISKA / MINI ČEPEL 

  ideálne na sekanie byliniek, cibule, malého množstva, prípravu šalátových dresingov. .

   

  Obsah balenia:

  • motorová časť
  • plastové nádoby bez BPA 1,2L / 2,6L / 3,6L
  • nástavec na odšťavovanie citrusov
  • úložný box na príslušenstvo
  • metlička
  • hnetač cesta
  • škrabka na cesto
  • 4 kotúče na krájanie a stúhanie


  Špecifikácie

  Výrobca Magimix

  Súvisiace produkty

  AKCIA

  NOVÉ

  Magimix Spiral Expert Set CS 5200

  Magimix Spiral Expert Set CS 5200

  ? 175,00 € 125,00 €

  Príslušenstvo pre výrobu zeleninových cestovínSo súpravou Magimix Spiral Expert Set môžete z cukety v priebehu niekoľkých sekúnd nakrájať lahodné špagety s nízkym obsahom sacharidov alebo jednoducho a bezpečne premeniť mrkvu, kaleráb či cviklu na sofistikované tagliatelle alebo fusilli.S Magimix CS 5200XL si to viete vychutnať aj na taliansky spôsob.Odporúčame ručné umývanie a sušenie pod 40 stupňov. Je to snáď jediný kuchynský robot, ktorý dokáže pripraviť aj cestoviny v troch rôznych variáciách! 

  Kúpiť

  AKCIA

  NOVÉ

  Magimix Super-Set 5200 XL

  Magimix Super-Set 5200 XL

  ? 669,00 € 494,00 €

  Originál – lepší ako kedykoľvek predtýmKto ho vymyslel? V tomto prípade Francúzi. Asi pred 40 rokmi Magimix vyvinul prvý moderný multifunkčný kuchynský robot v pokojnom Burgundsku. Cuisine Système 5200XL je aktuálna vlajková loď od Magimix. Jednoducho ponúka všetko, čo rozbúši srdce kreatívnych a zdraviu zameraných ľudí.Zúčastnite sa každého Vášho kreat ívneho experimentuMixovanie, výroba pyré, krájanie, sekanie, strúhanie, hnetie cesta alebo odšťavovanie citrusových plodov pomocou dodávaného nástavca. Kuchynský robot CS 5200XL je výkonný všestranný pomocník do každej kuchyne. S ním bez námahy uspejú sofistikované polievky, krémy, dezerty, cestá, šaláty či vegánske bazalkové pesto. A špeciálne plus, s voliteľnou špirálovou sadou, možno Magimix upgradovať na rezanie zeleninových rezancov s tromi rôznymi hrúbkami rezu. Každý detail je dôležitý. Elegantné zariadenie je vyrobené výhradne vo Francúzsku, čo je tiež dôvodom nezvyčajne dobrých záručných podmienok. Nástroje vyrobené z vysoko kvalitnej nehrdzavejúcej ocele pochádzajú z „francúzskeho Solingenu“ tradičného nožiarskeho mesta Thiers.Jednoduchý, efektívny, robustnýPre Magimix Cuisine Système 5200XL nie je nič príliš ťažké: strúhanie mrkvy a sladkých zemiakov, krájanie alebo sekanie uhoriek a paradajok, raw polievky, miesenie cesta na chlieb a koláče, vytláčanie pomarančovej šťavy a iné. Predovšetkým jednoduché ovládanie a lahodné výsledky sú presvedčivé. Stačia len tri ovládacie prvky (stop, auto, pulz), výkonný 1 100 W asynchrónny motor sa automaticky prispôsobí obsahu. Ďalším plusom je veľký XL plniaci žľab: zmestia sa doň celé paradajky, uhorky a kaleráb. Potom jednoducho naštartujte a budete prekvapený, ako rýchlo, bez vibrácií a ticho zariadenie funguje!Vrátane bohatého príslušenstvaS tromi nádobami vyrobenými z plastu bez obsahu BPA, ktoré je možné umývať v umývačke riadu (1,2 / 2,6 / 3,6 l), môžete vykonať niekoľko pracovných krokov za sebou bez toho, aby ste ich museli oplachovať. Malá 1,2 l nádoba s čepeľou je ideálna na sekanie a mixovanie malých dávok. Strednú misu použite na krájanie alebo strúhanie chrumkavej zeleniny alebo ovocia. Veľká nádoba s objemom 3,6 l ponúka dostatok priestoru na miesenie cesta, výrobu orechových masiel alebo sekanie mrazených potravín. Rozsiahle príslušenstvo je vždy prehľadne uložené v pekne tvarovanej krabici. Súčasťou je aj 30 skvelých receptov na vyskúšanie. Aby ste sa aj vy mohli cítiť ako šéfkuchárObsah balenia:motorová časťplastové nádoby bez BPA 1,2L / 2,6L / 3,6Lnástavec na odšťavovanie citrusovúložný box na príslušenstvometličkahnetač cestaškrabka na cesto4 kotúče na krájanie a stúhanieMagimix Spiral Expert Set  

  Kúpiť

  Príslušenstvo

  AKCIA

  NOVÉ

  Magimix Spiral Expert Set CS 5200

  Magimix Spiral Expert Set CS 5200

  ? 175,00 € 125,00 €

  Príslušenstvo pre výrobu zeleninových cestovínSo súpravou Magimix Spiral Expert Set môžete z cukety v priebehu niekoľkých sekúnd nakrájať lahodné špagety s nízkym obsahom sacharidov alebo jednoducho a bezpečne premeniť mrkvu, kaleráb či cviklu na sofistikované tagliatelle alebo fusilli.S Magimix CS 5200XL si to viete vychutnať aj na taliansky spôsob.Odporúčame ručné umývanie a sušenie pod 40 stupňov. Je to snáď jediný kuchynský robot, ktorý dokáže pripraviť aj cestoviny v troch rôznych variáciách! 

  Kúpiť

  Podobné produkty

  AKCIA

  NOVÉ

  Magimix Super-Set 5200 XL

  Magimix Super-Set 5200 XL

  ? 669,00 € 494,00 €

  Originál – lepší ako kedykoľvek predtýmKto ho vymyslel? V tomto prípade Francúzi. Asi pred 40 rokmi Magimix vyvinul prvý moderný multifunkčný kuchynský robot v pokojnom Burgundsku. Cuisine Système 5200XL je aktuálna vlajková loď od Magimix. Jednoducho ponúka všetko, čo rozbúši srdce kreatívnych a zdraviu zameraných ľudí.Zúčastnite sa každého Vášho kreat ívneho experimentuMixovanie, výroba pyré, krájanie, sekanie, strúhanie, hnetie cesta alebo odšťavovanie citrusových plodov pomocou dodávaného nástavca. Kuchynský robot CS 5200XL je výkonný všestranný pomocník do každej kuchyne. S ním bez námahy uspejú sofistikované polievky, krémy, dezerty, cestá, šaláty či vegánske bazalkové pesto. A špeciálne plus, s voliteľnou špirálovou sadou, možno Magimix upgradovať na rezanie zeleninových rezancov s tromi rôznymi hrúbkami rezu. Každý detail je dôležitý. Elegantné zariadenie je vyrobené výhradne vo Francúzsku, čo je tiež dôvodom nezvyčajne dobrých záručných podmienok. Nástroje vyrobené z vysoko kvalitnej nehrdzavejúcej ocele pochádzajú z „francúzskeho Solingenu“ tradičného nožiarskeho mesta Thiers.Jednoduchý, efektívny, robustnýPre Magimix Cuisine Système 5200XL nie je nič príliš ťažké: strúhanie mrkvy a sladkých zemiakov, krájanie alebo sekanie uhoriek a paradajok, raw polievky, miesenie cesta na chlieb a koláče, vytláčanie pomarančovej šťavy a iné. Predovšetkým jednoduché ovládanie a lahodné výsledky sú presvedčivé. Stačia len tri ovládacie prvky (stop, auto, pulz), výkonný 1 100 W asynchrónny motor sa automaticky prispôsobí obsahu. Ďalším plusom je veľký XL plniaci žľab: zmestia sa doň celé paradajky, uhorky a kaleráb. Potom jednoducho naštartujte a budete prekvapený, ako rýchlo, bez vibrácií a ticho zariadenie funguje!Vrátane bohatého príslušenstvaS tromi nádobami vyrobenými z plastu bez obsahu BPA, ktoré je možné umývať v umývačke riadu (1,2 / 2,6 / 3,6 l), môžete vykonať niekoľko pracovných krokov za sebou bez toho, aby ste ich museli oplachovať. Malá 1,2 l nádoba s čepeľou je ideálna na sekanie a mixovanie malých dávok. Strednú misu použite na krájanie alebo strúhanie chrumkavej zeleniny alebo ovocia. Veľká nádoba s objemom 3,6 l ponúka dostatok priestoru na miesenie cesta, výrobu orechových masiel alebo sekanie mrazených potravín. Rozsiahle príslušenstvo je vždy prehľadne uložené v pekne tvarovanej krabici. Súčasťou je aj 30 skvelých receptov na vyskúšanie. Aby ste sa aj vy mohli cítiť ako šéfkuchárObsah balenia:motorová časťplastové nádoby bez BPA 1,2L / 2,6L / 3,6Lnástavec na odšťavovanie citrusovúložný box na príslušenstvometličkahnetač cestaškrabka na cesto4 kotúče na krájanie a stúhanieMagimix Spiral Expert Set  

  Kúpiť

  AKCIA

  NOVÉ

  Magimix Spiral Expert Set CS 5200

  Magimix Spiral Expert Set CS 5200

  ? 175,00 € 125,00 €

  Príslušenstvo pre výrobu zeleninových cestovínSo súpravou Magimix Spiral Expert Set môžete z cukety v priebehu niekoľkých sekúnd nakrájať lahodné špagety s nízkym obsahom sacharidov alebo jednoducho a bezpečne premeniť mrkvu, kaleráb či cviklu na sofistikované tagliatelle alebo fusilli.S Magimix CS 5200XL si to viete vychutnať aj na taliansky spôsob.Odporúčame ručné umývanie a sušenie pod 40 stupňov. Je to snáď jediný kuchynský robot, ktorý dokáže pripraviť aj cestoviny v troch rôznych variáciách! 

  Kúpiť
  Ankarsrum Assistent Original AKM6230

  Ankarsrum Assistent Original AKM6230

  791,00 €

  Najnovší model Ankarsrum je tu! Model AKM6230 má všetky dokonalé vlastnosti, ktoré očakávate od multifunkčného kuchynského robota. Prvý prístroj bol vyrobený v roku 1937 a vďaka svojej kvalite a dizajnu sa stal ústredným pomocníkom v kuchyniach Švédska a postupne celého sveta a je často predávaný z generácie na generáciu. Odolný všestranný kuchynský robot Ankarsrum Assistent Original vyniká svojou funkčnosťou a variabilitou a v domácnostiach sa stáva ústredným prvkom každej kuchyne - nielen dnes, ale aj zajtra ... Spracovanie Robustné telo prístroja Ankarsrum Assistent Original je vyrobené z liateho hliníka. Vyniká jedinečnou konštrukciou, ktorú nemá žiadny iný kuchynský robot, pri ktorej využíva otočnú misu pri spracovaní surovín. Jednotlivé nástavce, ktoré sa nasadzujú na rameno, sú pevne zafixované a pohyb surovín zaistí točiace sa misa. Toto riešenie pohonu dovoľuje spracovať veľké množstvo surovín a zaručuje dlhú životnosť prístroja. Výkonný motor s výkonom 1500 W je umiestnený v spodnej časti jednotky. Vďaka unikátnej prevodovke je prístroj výkonný aj tichý zároveň. Pohyblivé oceľové rameno stabilizuje miesič a hák na cesto pri spracovávaní ako ľahších zmesí, tak aj tuhých ciest. Ovládanie Robot vyniká tiež jednoduchým ovládaním. Pochrómované ovládacie prvky v prednej časti prístroja - ovládač rýchlosti a časovač. Podľa receptu a konzistencie cesta môžete nastaviť nepretržitý chod robota na 12 minútovom časovači a zvoliť na ovládači požadovanú rýchlosť (45 - 130 ot./min.). Súčasť balenia Každé štandardné balenie multifunkčného robotu Ankarsrum Assistent Original obsahuje príslušenstvo, ktoré užívateľovi uľahčí varenie a prípravu pokrmov a poskytne neoceniteľnú pomoc pri pečení všetkého: od báboviek až po chleba. Jedná sa o najnovší model klasického pomocníka Ankarsrum, s niekoľkými novými inteligentnými funkciami a vylepšeniami. Súčasťou základnej výbavy je 7 litrová nerezová misa, v ktorej môžete spracovať 1,5 l tekutého cesta alebo 5 kg tuhého cesta. Aj s tak veľkým objemom si robot bez najmenších problémov poradí a stane sa tak ideálnym pomocníkom pre prípravu rôznych zmesí a ciest. Robot má tiež spätnú väzbu motora, t.j. samotný prístroj si môže regulovať otáčky v závislosti od zaťaženia. Za použitia miesiča cesta a stierky je táto misa ideálna k miešaniu rôznych zmesí a ľahších ciest. Ak zvolíte hnetací hák, ľahko pripravíte aj tuhšie cestá. Dvojitá šľahacia nádoba s objemom 3,5l je ideálna pre spracovanie ľahkých zmesí, maslových a iných krémov, poliev, či vyšľahania bielkov (môžete spracovať až 18 vaječných bielkov). Je vyrobená z Tritanu (BPA free) a súčasťou sú balónové šľahacie metly multi a jednoduché šľahacie metly single. Neoddeliteľnou súčasťou je odnímateľná napájacia šnúra a gumové nožičky, ktoré zaisťujú stabilitu prístroja počas prevádzky. Dizajn a farebné prevedenie Nech už je váš štýl akýkoľvek, z ponúkanej farebnej škály prístrojov si určite vyberiete. Atraktívny a elegantný design zodpovedá filozofii spoločnosti Ankarsrum a švédskemu štýlu. To je zárukou, že robot bude skvelým dizajnovým kúskom po veľmi dlhú dobu.

  Kúpiť

  Výrobcovia

  © 2013 - 2024 Vitarian spol. s r. o.
  Powered by MIBRON  |  Created by Faustagency