L-Arginín - kapsule

  • Výživový doplnok
  • z čisto prírodného zdroja
  • nevyrábaný synteticky
  • bez GMO, bez prísad
  • vysoká biologická dostupnosť
Vaša cena 24,00 €
DPH 20 %
Dostupnosť Na sklade
Katalógové číslo

Nakúpte ešte za 50.00 € a získajte dopravu ZDARMA

L-Arginín

Arginín (známy tiež ako L-Arginín) je semi-esenciálna proteinogenná aminokyselina, čo znamená, že sa vyrába z malej časti cez močovinový cyklus samotným telom, musí byť ale tiež dodávaná v dostatočnom množstve v strave. Arginín má najvyšší obsah dusíka zo všetkých aminokyselín a je jediným prekurzorom najmenších zo všetkých neurotransmiterov: oxid dusnatý (NO) - objav, za ktorému bola udelená Furchgottovi a.i. v roku 1998 Nobelova cena za medicínu. Oxid dusnatý zohráva ústrednú úlohu v krvnom obehu. (Tibeťania majú asi ako adaptáciu na život vo výškach  okolo 4000 metrov viac ako desaťkrát toľko NO v krvi ako obyvatelia vo výške 200 m nad morom a dvakrát vyšší prietok krvi ako nížinní obyvatelia).

Zvýšená potreba

Najmä u športovcov, v starobe alebo pri poruchách krvného obehu môže za určitých okolností existovať zvýšený dopyt po arginíne. Všeobecne sa predpokladá denná potreba arginínu približne 1000 - 5000 mg.

L-Arginínová zásada

Náš L-arginín pozostáva 100 % zo zásady a nie z hydrochloridovej soli. L-arginín HCl obsahuje naproti tomu k úplne z L-arginínu pochádzajúcej zásady len asi 75 % čistého L-arginínu.

Najlepšia kvalita od lídra na trhu

Výrobok bol vyrobený podľa najvyššieho štandardu čistoty a kvality v našom výrobnom závode v Berlíne. Je hypoalergénny, bez fruktózy, bez GMO, vegánsky a bol vyrobený bez akýchkoľvek prísad.

  • 100 % L-Arginínová zásada od nemeckého lídra na trhu.
  • Bez chuti a zápachu.
  • Garantovane bez zvyškov z chemickej syntézy (napr. rozpúšťadlá).
  • Garantovane vyrábané nie z problematických surovín, ako sú živočíšne alebo ľudské vlasy, ale 100 % vegánsky a z fermentácie rastlinných surovín ako napríklad cukrová trstina.

Odporúčané dávkovanie a skladovanie

Denne užite 1 kapsulu (600 mg L-Arginínu/kapsula) s 200 ml tekutiny. Skladujte v chlade a suchu. Chráňte pred priamym slnečným žiarením.

Upozornenie

Neprekračujte odporúčaný denný príjem. Výživové doplnky nie sú náhradou za vyváženú a pestrú stravu. Uchovávajte mimo dosahu detí.

Obsah balenia

240 kapsúl

Výrobca Sunday Natural
Katalógové číslo

Podobné produkty

Vitamín B12

Vitamín B12

10,00 €

Získajte s našimi kapsulami vitamínu B12 odporúčaný denný príjem,...

Kúpiť
Vitamín D3

Vitamín D3

8,00 €

Obsah 5 000 IU vitamínu D3 na každý z mäkkých gélov podporuje váš...

Kúpiť

Výrobcovia