Koenzým Q10 Ubichinol - kapsule

Prírodný životabudič

  • Výživový doplnok
  • bioaktívna forma koenzýmu Q10
  • zo 100 % prírodného zdroja
  • obsah Kaneky QH™
  • zaručený obsah ubichinolu
  • 30 mg ubichinolu = 100 mg ubichinonu
Vaša cena 22,00 €
DPH 20 %
Dostupnosť Na sklade
Katalógové číslo

Nakúpte ešte za 50.00 € a získajte dopravu ZDARMA

Koenzým Q10

Ľudské telo má vlastnú produkciu vitamínov a tiež koenzýmu Q10. Narozdiel od vitamínov, vlastná produkcia koenzýmu Q10 telu vekom klesá. Vo veľmi malom množstve je možné získavať ho z mäsa, rýb, vysoko kvalitných, prírodných rastlinných olejov (napr. slnečnicový olej) a čerstvého, v chlade a tme skladovaného ovocia a zelenina, pretože koenzým Q10 je veľmi citlivý na svetlo.

Dôležitý antioxidant a zdroj energie

Koenzým Q10 je potrebný na produkciu energie v bunkách a mitochondriách. Závisí od kyslíka a slúži ako antioxidant rozpustný v tukoch. Preto sa čoraz viac vyskytuje v tkanivách s najvyššou metabolickou aktivitou a v orgánoch, napr. v srdci, pečeni, obličkách a svaloch.

Bioaktívny ubichinol vs. ubichinon

Naša aktívna zložka koenzýmu Q10 pochádza z prvého svetového patentu z Kaneky v Japonsku. Kaneka je jediný výrobca, ktorý ponúka kvasinkovú fermentáciu vysoko čistého bioaktivneho ubichinolu, ktorý je ako výsledok extrémne stabilný pri skladovaní, teda neoxiduje späť na ubichinon. Stabilizovaný ubichinol má oveľa vyššiu biologickú dostupnosť ako bežné Q10 (ubichinon) a neobsahuje toxické zvyšky (N-hexán, metanol, acetón).

Najvyššia kvalita a čistota

Kaneka QH™ bola vyrobená v Japonsku podľa farmakologickej čistoty a štandardov kvality. Zapuzdrenie a plnenie sa uskutočňuje v našom vlastnom výrobnom závode v Berlíne. Bez gluténu, laktózy a fruktózy, kvasníc a bez GMO, vegánske a vyrábané bez prísad.

Odporúčané dávkovanie a skladovanie

1 kapsula (30 mg bioaktívneho ubichinolu) s 200 ml tekutiny. Skladujte v chlade a suchu. Chráňte pred priamym slnečným žiarením.

Upozornenie

Neprekročte odporúčaný denný príjem. Výživové doplnky nie sú náhradou za vyváženú a pestrú stravu. Uchovávajte mimo dosahu detí.

Obsah balenia

60 kapsúl

Výrobca Sunday Natural
Katalógové číslo

Podobné produkty

Výrobcovia