Využite cenovo atraktívne sady prístrojov a inovatívnych produktov.

iSTOR Professional Sharpener®

Šikovný brúšič!

 • kompaktný vreckový dizajn
 • ideálna pre malé aj veľké čepele a nožnice
 • vhodná aj pre malé ženské ruky
 • multifunkčne využiteľná na záhrade, v domácnosti i na cestách
Vaša cena 39,00 €
DPH 20 %
Dostupnosť Na sklade
Katalógové číslo
 • Rýchle dodanie
 • Spoľahlivý dodávateľ
 • 12 rokov na Slovensku
 • Servis a opravy
 • Spokojní zákazníci

 • 0918 395 014
  Pondelok – Piatok od 11:00 – 18:00

  Nakúpte ešte za 50.00 € a získajte dopravu ZDARMA

  Ručná brúska nožov v Professional verzii od renomovanej švajčiarskej firmy iSTOR je univerzálnym náradím ideálnym pre ostrenie multi-náradia, záhradníckych nožníc a nožov, zúbkovaných nožov, kuchynských nožov, nožníc a ďalších viacúčelových nástrojov. Pozostáva z vysoko kvalitného dvojhranného oceľového kotúča s presnými brúsiacimi hranami, vložený do prakticky tvarovanej hliníkovej rukoväti. Minimálne úsilie a tlak na čepeľ brúsenej plochy postačuje pre dosiahnutie želaného efektu a požadovanej ostrosti čepele. Stačí zopár ťahov v správnom smere po čepeli a bleskurýchlo máte čepeľ naostrenú.


  Špecifikácie

  Výrobca ISTOR
  EAN 7640120720025

  Video


  Podobné produkty

  iSTOR Duplex Sharpener®

  iSTOR Duplex Sharpener®

  59,00 €

  Ručná brúska nožov v Duplex verzii od renomovanej švajčiarskej firmy iStore je univerzálnym náradím ideálnym pre ostrenie multi-náradia, záhradníckych nožníc a nožov, zúbkovaných nožov, kuchynských nožov, nožníc, čepele motyky, nožov z kosačky a ďalších viacúčelových nástrojov. Pozostáva z vysoko kvalitného dvojhranného oceľového kotúča s presnými brúsiacimi hranami, vložený do prakticky tvarovanej hliníkovej rukoväti a brúsiaceho kotúča pokrytého diamantovým prachom podlhovastého tvaru. Minimálne úsilie a tlak na čepeľ brúsenej plochy postačuje pre dosiahnutie želaného efektu a požadovanej ostrosti čepele. Stačí zopár ťahov v správnom smere po čepeli a bleskurýchlo máte čepeľ naostrenú.

  Kúpiť
  iSTOR Standard Sharpener®

  iSTOR Standard Sharpener®

  24,90 €

  Ručná brúska nožov v štandardnej verzii od renomovanej švajčiarskej firmy iSTORE je univerzálnym náradím ideálnym pre ostrenie multi-náradia, záhradníckych nožníc a nožov, zúbkovaných nožov, kuchynských nožov, nožníc a ďalších viacúčelových nástrojov. Pozostáva z vysoko kvalitného dvojhranného oceľového kotúča s presnými brúsiacimi hranami, vložený do prakticky tvarovanej hliníkovej rukoväti. Minimálne úsilie a tlak na čepeľ brúsenej plochy postačuje pre dosiahnutie želaného efektu a požadovanej ostrosti čepele. Stačí zopár ťahov v správnom smere po čepeli a bleskurýchlo máte čepeľ naostrenú.

  Kúpiť

  Výrobcovia

  © 2013 - 2024 Vitarian spol. s r. o.
  Powered by MIBRON  |  Created by Faustagency