Využite cenovo atraktívne sady prístrojov a inovatívnych produktov.

Iónový polarizačný prístroj ionimax®

Zmäkčuje a ionizuje

 • zmäkčuje a ionizuje
 • pre zdravie a vitalitu
 • chráni spotrebiče
 • bez obsluhy a údržby
Vaša cena 399,00 €
DPH 20 %
Dostupnosť Na požiadanie
Katalógové číslo
 • Rýchle dodanie
 • Spoľahlivý dodávateľ
 • 12 rokov na Slovensku
 • Servis a opravy
 • Spokojní zákazníci

 • 0918 395 014
  Pondelok – Piatok od 11:00 – 18:00

  Iónový polarizačný prístroj ionimax®

  Zariadenie, ktoré upravuje vodu, bráni vytváraniu a usádzaniu vodného kameňa, a napomáha pri odstraňovaní vodného kameňa. Okrem toho má ešte množstvo ďalších výhod. Prístroj ionimax® ja unikátne zariadenie, systém úpravy vody, ktorá dokáže rozbiť vodný kameň, dodať vode vitalitu, čistotu a zdravie a v neposlednom rade tak šetrí prírodu, spotrebiče, no najmä Vašu peňaženku.

  Polarizačný prístroj ionimax® funguje bez obsluhy i údržby, akejkoľvek chémie, a predovšetkým, bez použitia elektrickej energie. Životnosť zariadenia je minimálne 10 rokov. Pri jeho používaní si voda zachováva všetky výživné látky i minerály. Žiadnym spôsobom nenarúša dizajn vášho obydlia, ani nezavadzia, pretože ionimax® sa montuje na potrubie, najvhodnejšie na hlavný prívod.

  Prístroj pozostáva z prietokového telesa so vstupným a výstupným otvorom. V telese sú umiestnené minimálne dve elektródy, pričom sú zloženého z rôznych vodivých materiálov. Voda, ktorá preteká pristrójom, vytvára s elektkródami galvanický mokrý článok. Elektrické napätie v tomto prípade stačí na to, aby sa molekuly pretekajúcej vody spolarizovali.

  Prietokom vody cez elektŕody dochádza k rozkladu soli vápnika, horčíka a železa na hydroxidy. Dôsledkom tohto javu je fakt, že tieto častice strácajú schopnosť vytvárať kryštalické nánosy, či už vo výmenníkoch tepla, v potrubiach alebo boileroch.

  Výhody iónového polarizačného prístoja ionimax®

  Žiadny vodný kameň

  Iónový polarizačný prístroj upravuje vodu tak, že bráni vytváraniu a usádzaniu vodného kameňa. Okrem toho tiež napomáha pri odstraňovaní už usadeného vodného kameňa. Zbavte sa tvrdosti vody a vodného kameňa bez zbytočnej chémie s využitím najnovších poznatkov vedy, iónovou polarizáciou vody, s pomocou prístroja ionimax®.

  Ekológia

  Vďaka iónovému polarizačnému prístroju ionimax® zredukujete spotrebu plastových fliaš, balenej vody, zmäkčovadiel a chemických prípravkov. Nezabúdajte, že ekológia a eknómia idú ruka v ruke. Týmto spôsobom chránite životné prostredie, čo nakoniec pomáha aj úspore vo Vašej peňaženke.

  Zdravie a vitalita

  Zariadenie ionimax® sa stane Vašim pomocníkom pri starostlivosti o zdravie Vašej rodiny. Voda upravená iónovou polarizáciou získava množstvo prospešných vlastností. Napomáha pri tráviacich, reumatických i kožných problémov, zmierňuje prekyslenie organizmu a efektívnejšie vyplavuje z tela škodlivé látky. Posilňuje proces premeny látok a hydratácie, čo znamená, že pocítite viac energie a vitality.

  Ochrana spotrebičov

  Iónový polarizačný prístroj ionimax® nemení chemické zloženie vody, len jej fyzikálnu štruktúru. To zaručí, že získate tvrdú vodu s vlastnosťami mäkkej vody, ktorá je vhodná pre prístroje i živé organizmy. 

  Životabudič

  Vďaka prístroju ionimax® podporíte svoje zdravie a vitalitu. Voda, ktorá je ionizovaná, zlepšuje látkovú výmenu, vstrebateľnosť živín a tiež vyplavovanie škodlivých látok z organizmu. Detoxikácia organizmu prebieha účinnejšie a ľahšie. Voda z vodovodu sa postupne zmení na životabudič, pretože pocítite prísun energie a vitality.

  Úspora

  Prístroj ionimax® a ionizovaná voda šetrí predovšetkým peniaze. Znížite výdavky za balenú vodu, čistiace prostriedky, zmäkčovadlá a pracie prášky. Predĺžite životnosť Vašich spotrebičov, akými sú rýchlovarné kanvice a práčky, ale aj životnosť vodovodných rozvodov, batérií, bazénov či víriviek. Buďte ekologický a ekonomický zároveň.

  Dokumentácia a certifikáty


  Špecifikácie

  Výrobca Two ECO

  Technické údaje

  Pripojenie: 1

  Podobné produkty

  AKCIA

  TIP

  NOVÉ

  Dahlert WP 22 stolový filter s reveznou osmózou

  Dahlert WP 22 stolový filter s reveznou osmózou

  ? 599,00 € 549,00 €

  FILTER NA VODU DAHLERT Systém vodného filtra s reverznou osmózou (RO)Pite čistú, bezpečnú a sviežu vodu s použitím našej čističky vody Dahlert. Čistička vody stojí samostatne bez nutnosti pripojenia k zdroju vody. To znamená, že už nie je potrebné meniť ťažkú fľašu s vodou Dizajn bez inštalácie Nevyžaduje sa žiadny zložitý proces inštalácie. Môže byť umiestnený v ľubovoľnom priestore, ako je kuchyňa, obývačka alebo kancelária. Jednoduché použitie s Plug & Play. Možnosť voľby 6 teplôt vody Voda prevarená: 93-99˚CZelený čaj: 80-85˚CMedová voda: 58-62˚CTeplá voda: 53-57˚CFormula mlieka: 46-50˚COkolitá vodat. Okamžitý systém ohrevu vody Horúcu vodu môžete získať priamo za pár sekúnd.2000W vykurovací výkon, vykurovací výkon 18 l/h, dvakrát viac ako kanvica. Odnímateľná nádrž na vodu s objemom 3 l 3 litrová odnímateľná nádrž na veľké množstvo vody sa ľahko čistí a možno ju jednoducho doplniť vodou z vodovodu.. Oddelená nádrž na vodu - aby ste mohli piť viac čistej vody Na rozdiel od iných modelov je nádrž na vodu oddelená, takže sa voda nemieša s odpadovou vodou. Vodu v nej môžete doplniť na pitnú vodu a keď je plná, môžete ju jednoducho vyliať. Jednoduchá výmena filtra v 2 krokoch Zariadenie vám pripomenie, aby ste vymenili filter. Po minimálne jednom roku používania sa jednoduchá výmena filtra vykoná za menej ako 30 sekúnd. Vodný filter Dahlert nevyžaduje viac úsilia ako každoročná výmena filtra. Cenovo výhodný filter typu všetko v jednom Prekvapivo výkon s minimálnymi nákladmi8 za 1: Vyžaduje sa výmena iba jedného filtra namiesto 8, takže ročné náklady na údržbu sú výrazne znížené.Jednoducho si ho vymeňte sami bez náradia.1 rok+: Vymeniteľný filter vydrží viac ako 1 rok. 5-stupňový proces filtrácie s vysokou presnosťou Náš inovatívny systém vodného filtra 5+ s reverznou osmózou je vybavený sitom z nehrdzavejúcej ocele pred filtrom. Neviditeľné veľké častice môžu byť zablokované sitom z nehrdzavejúcej ocele predtým, ako voda natečie do filtra, čo poskytuje dodatočnú ochranu pre životnosť membrány a zachováva vynikajúci filtračný výkon.

  Kúpiť
  Filtračné vložky Berkey® na redukciu fluoridu a arzénu (2 ks)

  Filtračné vložky Berkey® na redukciu fluoridu a arzénu (2 ks)

  108,00 €

  Filtračné vložky Berkey ™ na redukciu fluoridu a arzénu (2 ks) pohlcujú nasledujúce nechcené prvky, ktoré môžeme nájsť v pitnej vode: fluorid: fluorid sodný, fluorokremičitan sodný, kyselina fluorokremičitá (kyselina hexafluorokremičitá) arzén: zlúčeniny V a redukované III ostatné zvyškové ióny ťažkých kovov Filtračné vložky sú BPA free. Predávajú sa v sete 2 ks. Filtračné vložky Berkey ™ na redukciu fluoridu a arzénu sú určené len na použitie v spojení so štandardne dodávanými filtračnými vložkami Black Berkey. Fluoridové vložky sa montujú do spodnej časti nádoby na závit vyústenie vložky Black Berkey. V tomto prípade sa už nepoužívajú matice na zaistenie vložky Black Berkey. Túto nahrádza fluoridová vložka. Funkčnosť vložky Berkey ™ na redukciu fluoridu a arzénu je zaistená iba v prípade, že je spojená s každou vložkou Black Berkey. Pokiaľ je teda zariadenie vybavené viacerými vložkami Black Berkey (4, 6, 8) je nutné pre funkčnosť namontovať fluoridové vložky ku každej použitej vložke Black Berkey, teda v rovnakom počte kusov. Filtračné vložky Berkey ™ na redukciu fluoridu a arzénu (2 ks) dokážu prefiltrovať cca 3.800 litrov vody.

  Kúpiť

  AKCIA

  Dahlert WP 20 stolový filter s reveznou osmózou

  Dahlert WP 20 stolový filter s reveznou osmózou

  ? 499,00 € 399,00 €

  Nový revolučný prístroj Dahlert WP 20 predstavuje vrchol technológie čistenia, alebo purifikácie vody v domácnosti v súčasnosti. Odstráňte ťažké kovy, baktérie a chemikálie. Budete mať všade čistú zdravú pitnú vodu, či už doma alebo na chate, či budete filtrovať mestskú vodu, vodu zo studne alebo vodu z prameňa. Dizajn bol vyvinutý v Nemecku, filtračná jednotka vyvinutá aj vyrobená na Taiwane, prístroj v Číne. Filtračný prístroj má kompaktné telo, atraktívny vzhľad a jeho obsluha je intuitívna, doplnenie vody a výmena vody jednoduchá. Dahlert WP-20 poskytuje najčistejšiu vodu v troch teplotách, s vysokým prietokom vody a jednoduchou výmenou iba jediného filtra raz do roka, ktorý prefiltruje maximálne 3.600 l vody. O kvalite vody na Slovensku, o zdrojoch znečistenia vody napríklad jej výrobou a dodávaním cez vodovody, ako aj o porovnaní rôznych systémov čistenia vody sa dočítate tu: https://www.vitarian.sk/clanky/zdravie/2020/reverzna-osmoza Malý, výnimočný, bez potreby inštalácie Či vodu potrebujete v kuchyni, spálni alebo v kancelárií, Dahlert WP-20 sa všade dobre hodí. Z 3 l vody naplnených do zásobníka vám vyrobí 1,8 l vyčistenej vody. Odpadovú vodu môžete použiť na polievanie rastlín. 3 teploty vody Sami si zvolíte optimálnu teplotu vody. Na prípravu čajov alebo kávy použijete horúcu vodu s teplotou 92 °C. Na detskú výživu, alebo prípravu športových nápojov teplú vodu s teplotou od 40 do 45 °C. Tretia možnosť je ambientná voda s izbovou teplotou Vysoko precízny 5+ stupňový filtračný proces  Náš inovatívny 5+ filtračný systém reverznej osmózy, vybavený nerezovým plátnom ešte pred filtráciou. Neviditeľné veľké častice sú zablokované nerezovým plátnom ešte predtým ako voda prejde do filtru, čo zabezpečuje dodatočnú ochranu dlhovekosti filtračnej membrány a podporuje najvyšší filtračný výkon. 5+ pre filtrácia                  Nerezové plátno Odstráni hrubé nečistoty ako piesok Krok 1                                 PP (polypropylénový) filter Jemnosť filtrácie: 5 µm, odstraňuje veľké častice Krok 2 Uhlíkový prefilter Jemnosť filtrácie: 0,15 µm – sterilizácia vody odstraňuje malé častice, ťažké kovy, prchavé organické zlúčeniny a baktérie Krok 3 PP (polypropylénový) filter Odstraňuje chemikálie ako chlór, pesticídy, herbicídy a pozostatky liekov Krok 4 RO (reverzná osmóza) filter Jemnosť filtrácie: 0,0001 µm odstraňuje všetky pozostávajúce častice vrátane vírusov Krok 5 Uhlíkový postfilter Na zlepšenie chuti 8 za 1 - cenovo výhodný „všetko v jednom“ filter Pri bežných filtračných systémoch sa používa 3 – 8 rôznych filtrov, pričom každý má inú životnosť a filtračnú schopnosť a každý musíte vymeniť v inom časovom intervalov, od 6 mesiacov do 2 rokov. Pri Dahlert WP-20 je potrebné vymeniť iba jedine 1 filter namiesto 8 filtračných jednotiek, takže sa náklady na údržbu redukujú. A to iba 1 krát za rok. Na výmenu filtra nepotrebujete odborníka a výmena trvá to maximálne 1 minútu. Šikovný automatický čistiaci cyklus Životnosť filtra sa výrazne predlžuje vďaka šikovnému automatickému čistiaci cyklu, ktorý sa spúšťa po každom zapnutí alebo použití prístroja po istej dobe. Pomáha predĺžiť životnosť filtra tým, že efektívne - za necelých 10 sekúnd prepláchne vodou nečistoty, ktoré ostali na filtri. 60 % výdatnosť čistej vody - vyčisti viac, vyhadzuj menej Pomer medzi vyčistenou a odpadovou vodou je zhruba 2:1. Z 2 litrov dostanete viac ako 1 l čistej vody. , Pri iných prístrojoch je tento pomer 4:1 alebo viac. To jest na výrobu 1 l čistej vody spotrebujete 4 – 8 litrov vody. Denne si môžete načapovať 10 pohárov čistej vody z jedného naplnenia nádrže na vodu. 40 % odpadovej vody sa dá použiť v domácnosti. Odnímateľná nádrž na vodu Nádrž na vodu z vodovodu a nádrž z odpadovou vodou sú oddelené. S naším dizajnom nádrže môžete vodu ľahko meniť, doplniť aj skladovať. Nerezová nádoba na teplú vodu Zabudovaná nerezová nádrž na teplú vodu je potravinovej kvalite. Tento spoľahlivý materiál garantuje zdravé uskladnenie teplej vody. Ak teplú vodu nepoužívate, tak sa „nadarmo“ nevyrába. Ohrev začína až po spustení tlačidla na teplú vodu. Tepla voda je pripravená ak prestane blikať svetielko ohrevu vody. Šetríte svoju peňaženku aj životné prostredie Ak 1 l minerálnej vody stojí 0,50 € tak za jeden rok by ste minuli 3.600 x 0,50 € = 1.800 €. Kúpu prístroja ušetríte 1.100 €v prvý rok, ďalšie roky už to bude 1.650 €. Nehovoriac o tisícke plastových fliaš ktoré končia v odpade a nehovoriac o plastovej príchuti vody z plastových fliaš. Nemecký dizajn, prístroj vyrobený v Číne, filtračná jednotka na Tajvane

  Kúpiť

  Výrobcovia

  © 2013 - 2024 Vitarian spol. s r. o.
  Powered by MIBRON  |  Created by Faustagency