Gaba - kapsule

  • Prirodzená aminokyselina GABA (kyselina y-amínomaslová)
  • Zlepšuje funkčnosť prenosu v nervovom systéme
  • Redukuje podráždenie nervov
  • Manažuje rastové hormóny na tvorbu svalov
  • Odburáva tuky
  • Reguluje krvný tlak
Vaša cena 36,00 €
DPH 20 %
Dostupnosť Na sklade
Katalógové číslo

Nakúpte ešte za 50.00 € a získajte dopravu ZDARMA

Dôležitá aminokyselina Gaba

Prirodzená aminokyselina GABA (kyselina y-amínomaslová) je najdôležitejšou látkou na prenos (inhibičným neurotransmiterom) v centrálnom nervovom systéme.

Gaba sa podieľa na centrálnych procesoch v tele, najmä v redukcii podráždenia nervov, stresového manažmentu, nálady, rastových hormónov (tvorba svalov), straty tuku, regulácii krvného tlaku.

Gaba je prítomná v rôznych množstvách v určitých potravinách a tvorí sa tiež v mozgu z glutamínu. Zvlášť veľa sa jej nachádza v: špeciálnom zelenom čaji GABA-čaj (až do 400 mg /100 g), v paradajkách (až do asi 60 mg), v klíčkoch ryže, niektorých fermentovaných potravinách, zemiakoch (16-60 mg), citrusových plodoch (10 - 23 mg).

Jedinečná GABA z prírodného zdroja

Veľmi zriedkavá, nesynteticky vyrobená GABA sa získava čisto prirodzene kvasením rastlinných aminokyselín prostredníctvom bakteriálneho kmeňa Lactobacillus hilgardii (bez GMO). Tieto baktérie sa tiež používajú pri príprave tradičného kórejského jedla kimchi na fermentáciu zeleniny. Všetky suroviny a konečný produkt sú bez genetického inžinierstva.

Odporúčané dávkovanie a skladovanie

Denne užite 1 x denne 2 kapsuly s 200 ml tekutiny pred jedlom. Skladujte v chlade a suchu. Chráňte pred priamym slnečným žiarením.

Upozornenie

Neprekročte odporúčaný denný príjem. Výživové doplnky nie sú náhradou za vyváženú a pestrú stravu. Uchovávajte mimo dosahu detí.

Obsah balenia

90 kapsúl

Výrobca Sunday Natural
Katalógové číslo

Podobné produkty

Vitamín B12

Vitamín B12

10,00 €

Získajte s našimi kapsulami vitamínu B12 odporúčaný denný príjem,...

Kúpiť
Vitamín D3

Vitamín D3

8,00 €

Obsah 5 000 IU vitamínu D3 na každý z mäkkých gélov podporuje váš...

Kúpiť

Výrobcovia