Vitamín B12 - 500 mcg (MHA Formula)

Inšpirovaný prírodou s novým zložením

  • Výživový doplnok
  • s adenosylcobalaminom
  • geneticky nemodifikované prísady
  • optimálna krvitvorba
  • dostatok energie
  • krajina pôvodu: Nemecko
Vaša cena 25,00 €
DPH 20 %
Dostupnosť Na sklade
Katalógové číslo

Nakúpte ešte za 50.00 € a získajte dopravu ZDARMA

Mini kapsule vitamínu B12 obsahujú 500 μg hydroxokobalamínu a metylkobalamínu. Toto zloženie bolo zvolené, pretože v našej krvi sa prírodný vitamín B12 nachádza takmer výlučne vo forme hydroxidu a metylkobalamínu, a to približne v rovnakom pomere. Sunday Natural vitamín B12 kombinuje ako prvý na svetovom trhu tieto dve prírodné formy B12-ky. 

Zloženie

Tento produkt obsahuje čistý vitamín B12 s adenosylcobalaminom, bio ryžovú múku od firmy Bauckhof ako náplň kapsúl a rastlinnú celulózu ako ich obal. Produkt neobsahuje žiadne geneticky modifikované látky, aromatické látky ani pridané farbivá. Všetky ingrediencie sú 100 % vegánske.

Účinky

Vitamín B12 je nevyhnutný pre delenie buniek, a to predovšetkým v tráviacej sústave. Je potrebný pre zdravú krvotvorbu a krvný tlak, napomáha udržiavať zdravú nervovú sústavu i kognitívne funkcie pri starnutí. Jeho prítomnosť v organizme je nutná i pri transformácii potravy na energiu. Vitamín B12 podporuje tvorbu aminokyselín.

Odporúčané dávkovanie a skladovanie

Pre vytvorenie dlhodobej zásoby a istotu optimálneho využitia vitamínu B12 v tele, obsahuje každá kapsula 500 μg Vitamínu, čo zodpovedá 20.000 % odporúčanej dennej dávky. Odporúčané dávkovanie 1 kapsula denne. Skladujte pri pokojovej teplote a mimo priame slnečné lúče.

Obsah balenia

120 kapsúl

Výrobca Sunday Natural
Katalógové číslo
EAN 4260461110458

Podobné produkty

Výrobcovia

© 2013 - 2023 Vitarian spol. s r. o.
Powered by MIBRON  |  Created by Faustagency