NEMOX International

V kategórii aktuálne zobrazujeme 8 produktov

AKCIA

NEMOX Gelato NXT1 L′automatica

NEMOX Gelato NXT1 L′automatica

649,00 € 499,00 €

NEMOX, s využitím najmodernejších technológií v chladiacom priemysle, vytvoril malé, praktické, kompaktné zariadenie - profesionálny výrobník zmrzliny, ktoré je tiež vhodné na použitie v domácnosti. Tieto prístroje sú schopné vytvárať svoje vlastné nízke teploty. Zmrzlinovač disponuje vlastným zabudovaným chladiacim systémom (vzduchotesný kompresor, kondenzátor, ventilátor, výparník), ktorý využíva veľký počet chladiacich jednotiek vo veľmi krátkom čase. Spotrebič je tiež vybavený vysoko výkonnou miešacou jednotkou. Postupujte podľa pokynov v návode spolu s knihou receptov a zmrzlinu fantastickej kvality vyrobíte priližne za 20 minút. Tieto prístroje sú schopné vyrábať zmrzlinu nepretržite, a to vďaka použitiu odnímateľných trubíc, viac ako jeden variant, jedna príchuť zmrzliny môže byť vyrobená a ľahko skladovateľná v mrazničke alebo môžete ju skladovať priamo vnútri zmrzlinovača. Vedomí si environmentálnych aspektov, spoločnosť NEMOX využíva vo všetkých svojich strojoch iba plyn bez obsahu CFC (chlorofluorocarbonu), aby sa zabránilo prípadným škodám na ozónovej vrstve. Jediný plne automatický prístroj na výrobu skutočnej zmrzliny na svete! Výrobník zmrzliny NEMOX Gelato NXT1 L'automatica si rozvrhne a zorganizuje všetko, čo sa týka výroby zmrzliny za vás! Jednoducho vložíte ingredientcie, zapnete a viac sa nestaráte. Zmzrzlina bude pripravená k servírovaniu práve vo chvíli, kedy to vy budete chcieť! Jediným dotykom tlačidla štart spustíte process výroby pravej zmrzliny, sorbetu, mrazeného jogurtu či ľadovej drte. Technologicky pokrokový a prepracovaný softvér úschovy spracovávanej zmesi, udržuje zmrzlinu v ideálnej kondícii, hustote a chuti. Aj osem hodín po príprave bude zmrzlina v perfektnom stave, presne takom ako keby ste ju práve vyrobili! Doby a fázy skladovania sú automaticky prednastavené pomocou softvéru podľa preferencií a v závislosti od izbovej teploty a hustoty zmesi. Niesú potrebné už žiadne ďalšie komplikované nastavenia ďalších operácií a časovača. S týmto prístrojom ide všetklo jednoducho, hladko a rýchlo. Skutočne plne automatický proces. Súčasťou balenia je aj veľká 1,7 litrová samostatne odnímateľná miska z nerezovej ocele. Záručná doba Záruka na hlavné časti pristroja ako je motor a elektronika je 2 roky. Mechanické poškodenie nespadá pod záruku.  V prípade nákupu prístroja, určeného na domáce použitie, na podnikanie (na firmu s IČO), sa záručná doba skracuje na 0 rokov.

Kúpiť

AKCIA

NEMOX Gelatissimo Exclusive

NEMOX Gelatissimo Exclusive

450,00 € 299,00 €

Nový dizajn, nový chladiaci systém s vysokou účinnosťou a výkonný systém priameho pohonu motora – to sú špecifiká prístroja na prípravu pravej talianskej zmrzliny od značky NEMOX. Akýkoľvek druh zmrzliny si želáte, taký vám výrobník zmrzliny NEMOX Gelatissimo Exclusive s novým kompresorom jednoducho a rýchlo vyrobí! Na jeden cyklus vyrobíte 1,7 l zmrzliny, sorbetu, ľadovej drte, mrazeného jogurtu v prístroji zabudovanej nerezovej miske alebo v odnímateľnej 1,7 l nerezovej miske dodávanej štandardne k baleniu. Používanie je úplne jednoduché, stačí všetky potrebné ingrediencie vložiť do misky a zapnúť. V priebehu 20 - 30 minút sa vám vytvorí špičková zmes podľa vašej voľby, buď v podobe pravej talianskej zmrzliny, alebo ľadovej drťe, sorbetu či mrazeného jogurtu. Vďaka výkonnému a efektívnemu chladiacemu systému si môžete vyrobiť v krátkom čase viac príchutí. Chladiaci systém je vyrobený v súlade s ekologickými predpismi na ochranu ozónovej vrstvy. Záručná doba Záruka na hlavné časti pristroja ako je motor a elektronika je 2 roky. Mechanické poškodenie nespadá pod záruku.  V prípade nákupu prístroja, určeného na domáce použitie, na podnikanie (na firmu s IČO), sa záručná doba skracuje na 0 rokov.

Kúpiť
NEMOX Gelattiamo základ na sorbet

NEMOX Gelattiamo základ na sorbet

60,00 €

NEMOX ponúka svojim zákazníkom kompletný servis pre dosiahnutie vynikajúceho výsledku s minimálnym úsilím. V spolupráci s najlepšími talianskymi zmrzlinármi spoločnosť NEMOX vyvinula rad výrobkov pre výrobu zmrzlín a sorbetov, ktoré sú teraz prístupné ako pre profesionálnu prevádzku tak aj pre domácnosť spolu s vybavením prístrojov NEMOX. Zvláštna pozornosť bola venovaná výberu surovín. NEMOX vybral iba prírodné ingrediencie, so snahou vyhnúť sa prídavným konzervačným látkam a farbivám, ktoré síce Európska únia a zákony povoľujú, ale z hľadiska spoločnosti NEMOX nespĺňajú požiadavky pre zdravú a prirodzenú potravu. Obsahuje základné prvky, aby zabezpečili skvelý výsledok rýchlym a jednoduchým spôsobom. Použitie totho základu pre výrobu sorbetu poskytuje maximálnu voľnosť v kombináciách a kreáciách v súvislosti s požiadavkami zákazníka. Môžete si presne nadávkovať sladkosť a chuť pridaním koncentrovaných pást alebo čerstvých surovín. Určené na mixovanie v chlade. 1 Balenie 5 x 1 kg. Doba spotreby v uzavretom stave pri izbovej teplote je 24 mesiacov. Zloženie Dextróza, fruktóza, glukózový sirup, rastlinná vláknina, dehydrovaná citrónová šťava, stabilizátory: E415, E412; emulgátory: E472b, E477; Sójová múka. Dávkovanie 95 g zmesy Gelattiamo 235 g cukru 1 l vody 115g  koncentrovanej pasty s príchuťou Dávkovanie s čerstvým ovocím 95 g zmesy Gelattiamo 235 g cukru 500 g čerstvého ovocia 0,5 l vody 50 g koncentrovanej pasty s príchuťou  Ako na to Zmiešajte všetky ingrediencie dokopy, dohladka vymixujte a vlejte zmes do prístroja na prípravu zmrzliny. Produkcia Jedným 1 kg balením Gelattiamo mixu vyprodukujete asi 16 kg sorbetu. Škatuľka obsahuje 5 balení x 1 kg.

Kúpiť
NEMOX Gelattiamo Pronto

NEMOX Gelattiamo Pronto

24,00 €

NEMOX ponúka svojim zákazníkom kompletný servis pre dosiahnutie vynikajúceho výsledku s minimálnym úsilím. V spolupráci s najlepšími talianskymi zmrzlinármi spoločnosť NEMOX vyvinula rad výrobkov pre výrobu zmrzlín a sorbetov, ktoré sú teraz prístupné ako pre profesionálnu prevádzku tak aj pre domácnosť spolu s vybavením prístrojov NEMOX. NEMOX Gelattiamo PRONTO bol navrhnutý pre profesionálny trh. Ako taký je charakterizovaný svojou pružnosťou, čo umožňuje jeho použitie na výrobu zmrzliny, zmrzlinových tort a akýchkoľvek kreácií. Zloženie Zvláštna pozornosť bola venovaná výberu surovín. NEMOX vybral iba prírodné ingrediencie, so snahou vyhnúť sa prídavným konzervačným látkam a farbivám, ktoré síce Európska únia a zákony povoľujú, ale z hľadiska spoločnosti NEMOX nespĺňajú požiadavky pre zdravú a prirodzenú potravu. Zložky neobsahujú hydrogenizované rastlinné tuky a azofarbivá. Sú dokonale vyvážené s cieľom zabezpečiť dokonalú textúru. Praktická štartovacia sada NEMOX Gelattiamo PRONTO pozostávajúca s jednodávkových vrecúšok obsahujúcich starostlivo vybraté suroviny, ako sú pasa lieskových orieškov, čokolády, ovocia a jogurtu v lyofilizovanej forme. Príprava Príprava je jednoduchá a rýchla: obsah sáčku sa zriedi s vodou alebo mliekom. Jedno 180 g balenie príchute NEMOX Gelatiamo Pronto vyprodukuje približňe 1 liter / 14 x 50 g porcií zmrzliny, sorbetu či jogurtu.

Kúpiť
NEMOX Gelattiamo Domestic

NEMOX Gelattiamo Domestic

40,00 €

NEMOX ponúka svojim zákazníkom kompletný servis pre dosiahnutie vynikajúceho výsledku s minimálnym úsilím. V spolupráci s najlepšími talianskymi zmrzlinármi spoločnosť NEMOX vyvinula rad výrobkov pre výrobu zmrzlín a sorbetov, ktoré sú teraz prístupné ako pre profesionálnu prevádzku tak aj pre domácnosť spolu s vybavením prístrojov NEMOX. Zvláštna pozornosť bola venovaná výberu surovín. NEMOX vybral iba prírodné ingrediencie, so snahou vyhnúť sa prídavným konzervačným látkam a farbivám, ktoré síce Európska únia a zákony povoľujú, ale z hľadiska spoločnosti NEMOX nespĺňajú požiadavky pre zdravú a prirodzenú potravu. Zloženie Práškový základ pozostáva z prírodných zložiek, stabilizátorov a konzervačných látok. Tieto aromatické pasty sú vyrobené z prírodných produktov. Príprava Aké jednoduché je vyrobiť jeden liter zmrzliny! Zamiešajte pol litra mlieka (2 šálky) s 30 g základu (bázy) a 100 g cukru. Pridajte približne 40 až 50 g jednej z 5 ochucovacích pást obsiahnutých v súprave. Premiešajte a nalejte priamo do prístroja na výrobu zmrzliny. Skladovanie Základ na výrobu zmrzliny a pasty môžu byť skladované v zapečatenom obale pri izbovej teplote po odporúčanú dobu trvania približne 2 roky. Tieto aromatické pasty musia byť po otvorení uskladnené v chlade.

Kúpiť

AKCIA

NEMOX Frix Air

NEMOX Frix Air

3 100,00 € 2 290,00 €

Profesionálny výrobník zmrzliny NEMOX Frix Air je rýchly a veľmi ľahko ovládateľný. NEMOX Frix Air je tiež vybavený funkciou oplachovanie, ktorá šetrí čas pri čistení nožov počas prípravy jednotlivých prísad.  Servírovacie misky NEMOX Frix Air Použitie jedinečných servírovacích misiek NEMOX Frix Air prináša priaznivé výhody: vysoko hygienické využitie a príprava plne zmrazenej zmesi čím zaručuje, že zmrazený prípravok je mrazom zakonzervovaný. Rozmery misiek umožňujú rýchle zmrazovanie, majú malý priestor a môžu byť ľahko skladované.  Ďalšou podstatnou výhodou je veľmi rýchla výroba veľkého množstva rôznych pochúťok. Použitie tých istých misiek aj v mikrovlnnej rúre vám ušetrí čas. Misky sú farebne označené v piatich rôznych farbách, ktoré umožňujú užívateľovi vizuálne ukladať a triediť rôzne prípravky. Servírovacie misky sú vyrobené zo špeciálneho materiálu, ktorý je možné použiť aj priamo v mikrovlnnej rúre. Sú tiež umývateľné v umývačke riadu. A v neposlednom rade sú náhradné misky cenovo dostupné. Jednoduché ovládanie Nalejte ingrediencie do plastovej misy v objeme jednej dávky (180 ml). Suroviny hlboko zmrazte, misku uchovávajte v mrazničke pri teplote - 20 °C. Tlačidlo START aktivuje dvojminútový pracovný cyklus. Tlačidlo FAST aktivuje jeden-minútový pracovný cyklus. Pri ideálnej teplote je výsledkom neuveriteľne krémová a zamatová konzistencia, ktorá zvýrazní jednotlivé chute! Využitie Profesionálny výrobník zmrzliny NEMOX Frix Air slúži predovšetkým komerčnému využitiu. Obľúbia si ho najmä tí, ktorí potrebujú denne pripravovať veľké množstvo porcií mrazených dobrôt. Vďaka nemu zvládnete vyrobiť pravú taliansku zmrzlinu.  Záručná doba Záručná doba je 2 roky na hlavné časti prístroja. Mechanické poškodenie nádob nespadá pod záruku. Nedostatky alebo chýbajúce časti prístroja nenahlásené pri prevzatí prístroja, nebudú neskôr uznané.

Kúpiť
NEMOX Gelato 5K Crea sc

NEMOX Gelato 5K Crea sc

4 800,00 €

NEMOX prináša revolúciu v spôsobe výroby, skladovania a dávkovania zmrzliny. Vďaka strojom značky Crea, výroba, skladovanie a dávkovanie zmrzliny nikdy nebolo také jednoduché! Séria NEMOX Crea je navrhnutá na automatické vyprodukovanie od 1 do  2,5 kg pravého talianskeho gelata, sorbetov, zmrzliny a mrazeného jogurtu za približne 12 minút. Vstavaná nádoba je v maximálnom objeme 1,75 l. NEMOX Gelato 5K Crea sc je najkompaktnejší, stolový a plne automatický prístroj na výrobu zmrzliny! Vybavený sofistikovaným softvérom, ktorý riadi jeho funkcie. Okrem bežnej manuálnej funkcie má prevádzkovateľ k dispozícií 4 špecifické výrobné programy Gelato Classico, Semi-Soft zmrzlina, Granita a šokové zmrazovanie. 4 Špecifické skladovacie programy, ktorých voľba závisí od rôznych preferencií a vlastností výrobku. Tieto automatické programy zároveň zabezpečujú dosahovanie tých najlepších výsledkov a umožňujú prístroju byť úplne autonómnym, takže obsluhujúci operátor tohto prístroja sa môže nerušene sústrediť na iné úlohy. Čistenie je jednoduché a to cez odtokový ventil. Prístroj je skonštruovaný tak aby spĺňal tie najprísnejšie požiadavky. Telo prístroja pozostáva z ušľachtilej ocele, čepeľ z nehrdzavejúcej ocele s nastaviteľnými a vymeniteľnými stierkami. Chladenie je realizované vzduchom. Minimálny počet operácií Nalejte prísady Spustite prístroj Podajte hotový produkt priamo z prístroja zákazníkovi! Zvyšok sa spracováva úplne automaticky vyhradeným softvérom vyvinutým spoločnosťou NEMOX. Softvér obsahuje štyri výrobné programy, ktoré produkujú: Gelato Classico (plná, intenzívna chuť), Semi-Soft zmrzlina (mäkká, môže byť tvarovaná do foriem), Granita (jasne definované kryštály ľadu), Šokové mrazenie, pričom dokáže znížiť teplotu ingrediencií pri vstupe z +80 °C do +10 °C za približne 8 minút. Výrobné a skladovacie programy Výrobné programy sa dajú kombinovať so štyrmi skladovacími programami na dosiahnutie najvyššej kvality pri príprave a dávkovaní zmrzliny. Softvér spravuje hustotu zmrzliny a automaticky spúšťa vybraný úložený program, aby sa zachovala hustota želaného produktu. Získaný prípravok/produkt sa udržiava pri ideálnej teplote pripravený k servírovaniu. Ak počas servírovania miniete značnú časť či veľké množstvo objedmu už vyrobeného produktu, môžete do prístroja kľudne pridať ďalšie prísady a za 4 - 5 minút vám prístroj vyprodukuje/doplní požadované množstvo. V sérii Crea vyrábate len potrebné množstvo, nevyrábate žiaden odpad a produkujete čerstvú krémovú zmrzlinu vždy pri perfektnej teplote. Záručná doba Záručná doba je 2 roky na hlavné časti prístroja. Mechanické poškodenie nádob nespadá pod záruku. Nedostatky alebo chýbajúce časti prístroja nenahlásené pri prevzatí prístroja, nebudú neskôr uznané.

Kúpiť
Chladiaci box NEMOX Magic Pro 90B

Chladiaci box NEMOX Magic Pro 90B

2 800,00 €

NEMOX Magic Pro 90B je kompaktný stolový chladiarenský prístroj vhodný na skladovanie prísad potrebných k produkcii. Zaručuje presne udržiavanú teplotu skladovania vďaka vysoko presnému, digitálnemu termostatu. Kondenzácia vytvorená pri otváraní dverí sa rýchlo rozptýli. Nízka spotreba energie je spojená s finančnou úsporou, pričom hodnoty sa pohybujú pri prevádzke 24 h/3,17 Kwh. NEMOX Magic Pro 90B  je vybavený 3 veľkými policami s celkovým objemom do 64 l. Veľmi kompaktné rozmery umožňujú tomuto chladiacemu boxu vtesnať sa do akéhokoľvek priestoru, na zem, na lavicu alebo dokonca pod akýmkoľvek stôl. Perfektný doblnok pre gastro súsatvu NEMOX Frix Air: Skladovacia kapacita je 90 NEMOX Frix Air kontajnerov. Záručná doba Záručná doba je 2 roky na hlavné časti prístroja. Mechanické poškodenie nádob nespadá pod záruku. Nedostatky alebo chýbajúce časti prístroja nenahlásené pri prevzatí prístroja, nebudú neskôr uznané.

Kúpiť

Výrobcovia

© 2013 - 2024 Vitarian spol. s r. o.
Powered by MIBRON  |  Created by Faustagency