SCRAM™ Antiparazit

Prípravok proti parazitom

  • Výživový doplnok
  • zdroj živých enzýmov
  • overené účinky tradičných bylín
  • s prídavkom superpotraviny chanca piedra
  • obsah balenia: 150 kapsúl
Vaša cena 53,00 €
DPH 20 %
Dostupnosť Na sklade
Katalógové číslo

Popis

Tento prípravok napomáha ničeniu parazitov a ich zárodkom a navyše kontroluje reakcie pri likvidácii parazitov a mikróbov. Za týmto účelom využíva SCRAMTM byliny testované v priebehu času v tradičných medicínach - čierny orech, klinčeky a palinu pre zničenie nepriaznivých organizmov a výťažok zo semien ostropestreca a peruánskej byliny Chanca Piedra pre podporu pečene.  

Zloženie

stvol čierneho orecha, palina, klinček, semená ostropestreca mariánskeho, výťažok z chanca piedry a enzýmy (amyláza, celuláza, lipáza, proteáza) 

Účinky

Ostroperec mariánsky podporuje zdravie pečene a posilňuje obranyschopnosť. Napomáha detoxikačnému potenciálu pečene, podporuje trávenie a celkové čistenie tela. Chráni pečeňové bunky pred vplyvom životného prostredia, podporuje fungovanie tráviacej sústavy a má antioxidačné účinky.

Palina prispieva k zdravému apetítu, podporuje trávenie, prispieva k normálnej funkcii tráviaceho traktu a napomáha správnemu toku tráviacich štiav.

Enzýmy proteáza, amyláza, lipáza a celuláza podporujú zdravé trávenie, pomáhajú absorbovať telu potrebné minerály dôležité pre jedincov pravidelne konzumujúcich potravu bohatú na tuky a cukry.

Odporúčané dávkovanie

Deň 1: 1 kapsula

Deň 2: 3 kapsule

Deň 3: 6 kapsúl

Dni 4 - 18: 10 kapsúl

Odporúčané prídavky: plnohodnotné potraviny na rastlinnej báze s vysokým obsahom vlákniny, bio potraviny, vegánska strava s vysokým obsahom vody; vysoký obsah čerstvých zeleninových štiav.

Obsah balenia

150 kapsúl

Výrobca HealthForce
Katalógové číslo
EAN 65078600052

Podobné produkty

Výrobcovia