Vitamín K2 - 200 mcg

Biologicky aktívna forma vitamínu K

  • Výživový doplnok
  • ozdravovanie cievnej sústavy
  • napomáha zhusťovaniu kostí
  • jednoduché vstrebávanie
  • Vegan
  • krajina pôvodu: Nemecko
Vaša cena 1 042,00 Kč
DPH 20 %
Dostupnosť Vypredané
Katalógové číslo
 

Tento olej je vyrobený z čistých prírodných, geneticky nemodifikovaných látok. Originálna receptúra a podmienky kvalitného nemeckého laboratória zabezpečujú najvyššiu možnú kvalitu produktu, ktorý neobsahuje žiadne pridané aromatické látky ani farbivá.

Účinky

Vitamín K2 bol objavený v roku 1929. V tom čase sa vedci domnievali, že je dôležitý len pre správnu zrážanlivosť krvi. Počas uplynulých rokov, kedy bolo vykonaných mnoho nových výskumov tohto vitamínov, však vedci zistili, že vitamín K2 má zásadný vplyv na zdravie kostí a celého cievneho systému, na reguláciu bunkového cyklu, na podporu imunitného systému a na potlačovanie chronických zápalov. Jeho rozklad v tele je navyše postupný a dlhotrvácny, takže už vďaka malým dávkam si zabezpečíme dlhodobú zásobu tohto vitamínu.

Tento výživový doplnok ocenia i športovci. Bolo zistené, že vitamín K2-MK7 výrazne obmedzuje vznik kŕčov a ich intenzitu. Nie len športovci však ocenia jeho vplyv na zdravie kostí. Vitamín K totiž aktivuje osteoblasty, bunky vytvárajúce kostné tkanivo, a zaisťuje tak vápniku a iným minerálom, ako napríklad magnéziu, aby boli začleňované do kostnej štruktúry, následkom čoho sa zvýši hustota kostí. Tento vitamín je preto vhodnou prevenciou osteoporózy.

Zloženie

MCT-Olej, vitamín K2 (200 mcg), vitamín E (antioxidant), slnečnicový olej;

Odporúčané dávkovanie a skladovanie

Odporúčané dávkovanie 1 kvapku denne, s obsahom 200 mcg vitamínu K2. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Skladujte v chlade a suchu.

Obsah balenia

10 ml

Výrobca Sunday Natural
Katalógové číslo

Podobné produkty

Výrobcovia

© 2013 - 2023 Vitarian spol. s r. o.
Powered by MIBRON  |  Created by Faustagency