AKCIA

Omega Juicer MM900

Špeciálny odšťavovač na zeler a listovú zeleň

 • So špeciálnym zelerovým uzáverom (tlakovým ventilom na vlákninu)
 • Vynikajúca výťažnosť pri zelerovej šťave
 • Vhodné aj pre mnoho ďalších štiav
 • Verzia Omega Juicer optimalizovaná pre zeler
 • Osobne odporúča Anthony William
Vaša cena 10 398,00 Kč
DPH 20 %
Bežná cena 12 095,00 Kč
Ušetríte 1 697,00 Kč
Dostupnosť Na sklade
Katalógové číslo

Omega Juicer MM900 bol spolu vytvorený priekopníkom zelerovej šťavy Anthonym Williamom.

Šťava zo zeleru je v súčasnosti hviezdou medzi ovocnými džúsmi! Priekopník zelerovej šťavy a „medicínske médium“ Anthony William v 80. rokoch 20. storočia vyvolal tento trend v USA a odvtedy inšpiroval milióny ľudí. Teraz si môžu fanúšikovia zelerov aj na Slovensku pochutnať na šťave z odšťavovača „originál podľa Anthonyho“: Omega Juicers MM900, ktorý zaručuje vynikajúci výťažok zo šťavy.

Zeler, zelený výživný zázrak

Zeler je zdravá zelenina na špičkovej úrovni. Podľa Anthonyho Williama, je účinný proti mnohým ochoreniam od podráždenia pokožky, po vysoký krvný tlak. Isté je, že chrumkavé stonky a listy zeleru sú fantastickými dodávateľmi živín. Zeler obsahuje okrem horčíka a vápnika kyselinu listovú, vitamín B6, vitamín E, vitamín K, draslík, provitamín A, železo a ďalšie. Niet divu, že Anthony William venoval celú knihu rôznorodým schopnostiam zelerovej šťavy!

Odšťavovač špeciálne navrhnutý pre zelerovú šťavu

Anthony William zdôrazňuje, že okrem suroviny, organického zeleru, je rozhodujúca aj kvalita odšťavovača, aby sa čo najlepšie využili výhody živín, ktoré obsahuje. Spolu so skúseným americkým výrobcom odšťavovačov Omega Juicers, preto vyvinul ďalej Omega Juicers 8227/8228, najmä na odšťavovanie zelerových stoniek. Výsledkom bol Omega Juicers MM900. Anthony William hovorí: „Omega Juicers je moja obľúbená značka, MM900 je môj obľúbený odšťavovač ... na trhu nie je žiadny iný odšťavovač, ktorý by dokázal lepšie extrahovať šťavu zo zeleru.“ My vo Vitarián.sk môžeme toto tvrdenie podporiť. Naše vlastné testy potvrdzujú, že výťažok šťavy je najlepší v porovnaní s inými zariadeniami v tomto cenovom rozpätí. Z 600 g stonkového zeleru sme odšťavili presne 500 ml šťavy.

Výkonná dvojkroková technika lisovania a patentovaná zelerová čiapka

Dve špeciálne vlastnosti Omega Juicer MM900 zaisťujú jedinečný výťažok a kvalitu šťavy. Na jednej strane je to dvojstupňový lisovací šnek (skrutka): Pri jemných 80 otáčkach za minútu najprv rozdrví stonky zeleru a tým pripraví proces lisovania v druhej etape. Tu sú rastlinné bunky úplne rozbité a je extrahovaná lahodná šťava so všetkými jej vitamínmi, minerálmi a mikroživinami.

Tu prichádza do hry druhý geniálny vynález, patentovaný zelerový uzáver, alebo tlakový ventil (anglicky Celery Cap):

Tento šikovný nastaviteľný ventil na vlákninu je umiestnený na samom konci lisovacieho šneku (skrutky). Môžete ho použiť na reguláciu tlaku v lisovacej komore v troch stupňoch, a tak maximalizovať výťažok šťavy, zodpovedajúci konzistencii zeleru. Účinok je dokázaný nielen veľmi suchou odpadovou vlákninou, ale aj porovnaním výťažku šťavy s uzáverom zeleru a bez neho. S touto technológiou a motorom s nízkou hlučnosťou sa dosiahne optimálny výťažok šťavy bez škodlivého vstupu kyslíka.

Zelerová šťava ráno, potom chutné vystriedanie

Môžete sa tešiť na intenzívne farebnú homogénnu zelerovú šťavu plnú chutí a životne dôležitých látok. Anthony William odporúča piť pol litra ráno pred raňajkami. Ak je to príliš intenzívne pre nováčika, môžete pridať trochu citrónu alebo uhorky alebo začať s menším množstvom zelerovej šťavy.

Omega Juicer MM900 však dokáže urobiť ešte viac: so zelerovým uzáverom tiež odšťavuje divoké byliny, pšeničnú trávu, jačmennú trávu, listy šalátu, špenát, uhorky a ďalšie rastliny bohaté na chlorofyl.

Súčasťou dodávky je aj nastaviteľný „štandardný“ uzáver na vlákninu pre všetky druhy ovocia a zeleniny, ako je mrkva, červená repa, jablká alebo citrusové plody. Aby ste si mohli užívať vitamínovú energiu tak často, ako chcete, každý deň, je čistenie nového odšťavovača MM900 detská hra. Len pár jednoduchých krokov a váš špeciálny odšťavovač od Anthonyho Williama je pripravený na ďalšie použitie!

 • Telo s motorom a káblom
 • Odšťavovacia komora vrátane násypky
 • Plniaci lievik
 • Šnek
 • 2 nastaviteľné uzávery na vlákninu (jeden špeciálne na zeler)
 • Nádoba na šťavu (bez BPA)
 • Zberný kontajner na vlákninu (bez BPA)
 • Piest
 • Jemné sito
 • Čistiaca kefa
Výrobca Omega Products
Katalógové číslo
Rýchlosť lisovania: 80 otáčok / min; Napätie: 230 V / 200 W; Vhodné do umývačky riadu


Podobné produkty

Výrobcovia

© 2013 - 2023 Vitarian spol. s r. o.
Powered by MIBRON  |  Created by Faustagency