Go Berkey® sada

Najmenší filtračný systém!

 • ľahko prenosný, ideálny na cesty
 • nezávislý od elektrickej energie
 • prefiltruje cca 3,8 litra za hodinu
 • využiteľný pri cestovaní a aktivitách v prírode
 • eliminuje vírusy, patogénne baktérie, cysty a parazity
Vaša cena 260,00 €
DPH 20 %
Dostupnosť Aktuálne nedostupné
Katalógové číslo
 

V čom je Berkey® taký výnimočný?

 • ZDRAVÉ- Systémy Berkey® značne prevyšujú iné filtračné systémy, pretože odstraňujú vírusy , patogénne baktérie, cysty a parazity, rovnako aj škodlivé chemické znečisťujúce látky a iné nečistoty, ale pritom ponechávajú v pitnej vode základné minerály potrebné pre vaše telo. Filtračné systémy Berkey® produkujú tú najzdravšiu , najčistejšiu a najchutnejšie vodu, ktorá sa dá získať filtráciou.
 • PRAKTICKÉ- Zariadenie Berkey® možno zostaviť v priebehu niekoľkých minút bez použitia náradia, elektrickej energie, tlakovej vody alebo inštalatérskej práce. A čo viac, filtračné jednotky sú jednoduché na obsluhu a údržbu.
 • EKONOMICKÉ- Systémy Berkey® predstavujú zaručene ten najlacnejší filtračný systém, aký môžete vlastniť. Cena vody prečistenej pomocou filtrov Berkey® je hlboko pod cenou balenej vody (50 až 200 krát lacnejšie) - nehovoriac o ekologickom efekte bez nutnosti používania plastových obalov (jediný pár filtračných vložiek Black Berkey® vyčistí počas svojej životnosti taký objem vody, na ktorý by bolo treba viac ako 15.130 PET fliaš s objemom 1,5 litra). Jedinečný dizajn filtrov Berkey® umožní ľahko mnohokrát po sebe vybrať a vyčistiť filtračné vložky a opakovane ich používať.
 • VÝKONNÉ- Systémy Berkey® vedia ľahko vyčistiť bežnú vodu z vodovodu, ale sú tak účinné, že dostatočne prefiltrujú neupravenú vodu z takých zdrojov, ako sú jazerá a potoky. A čo viac, systémy Berkey® sú ideálne pre prípad výpadku prúdu a nenahraditeľné v situáciách prírodných katastrof, ako sú hurikány, záplavy, zemetrasenia, alebo iných závažných mimoriadnych situácií, kedy nie je k dispozícii upravená voda z vodovodu.
 • FLEXIBILNÉ- Systémy Berkey® sú natoľko praktické a je tak ľahké ich používať, že ich môžete vziať kamkoľvek so sebou: na dovolenku, na kempovanie, na chatu či chalupu, na vysokoškolské internáty, do karavanov, na rekreačné lode a kamkoľvek na cesty doma aj v zahraničí. Na účely prepravy sú kompaktné (horný a dolný diel sa dá zasunúť do seba).
 • ELEGANTNÉ- Elegantný dizajn z vysoko kvalitnej leštenej nerezovej potravinárskej ocele robí zo zariadení Berkey® atraktívny doplnok do každej kuchyne alebo domácnosti ; súčasne je každý model veľmi stabilný a odolný.
 • PREUKÁZATEĽNÉ- Nezávislé laboratórne testy mesta Los Angeles 1, Los Angeles 2Envirotek LaboratoriesUniversity of Arizona, Labtech (upravená voda) a Labtech (neupravená voda) hovoria samy za seba. Pozrite si výsledky testov, ktoré výrazne predčia všetky očakávania v kvalite gravitačnej filtrácie vody.
 • Osvedčilo sa PREDTÝM- Rovnaký, veľmi kvalitný a efektívny proces gravitačnej filtrácie, ktorý využívajú systémy Berkey®, obstál v skúške času.

Gravitačnú filtráciu používajú medzinárodné humanitárne organizácie, ako je UNICEF, mierové zbory, Červený kríž, misionári a humanitárni pracovníci vo viac ako 140 krajinách na celom svete.

Go Berkey® je ľahký, ľahko prenosný a ideálny pre aktívnych ľudí na cestách. Zostavíte ho v priebehu niekoľkých minút bez použitia, náradia, elektrickej energie, tlaku vody, alebo náročných inštalatérskych prác. Veľmi ľahko sa ovláda, čistí a udržiava. Ide o najmenšie filtračné zariadenie Berkey s jednou filtračnou vložkou Black Berkey. Objem komory je 0,95 l.

Tento výkonný systém vyčistí ako upravenú tak neupravenú vodu aj z takých zdrojov, ako sú jazerá, potoky a rybníky, prípadne vodu z verejných zdrojov v krajinách, kde nie sú príliš prísne predpisy pre kvalitu pitnej vody.

Vodný filter Go Berkey® odstraňuje vírusy, patogénne baktérie, cysty a parazity a takisto zbavuje vodu škodlivých chemických látok, ako sú herbicídy, pesticídy, prchavé organické zlúčeniny, organické rozpúšťadlá, radón 222 a trihalometány.

Filtráciou sa tiež eliminuje obsah hrdze, bahna, sedimentov, voda sa zbavuje nepríjemnej chuti a zápachu, rovnako ako zdraviu škodlivých ťažkých kovov ako je olovo a ortuť. Systém je tak výkonný, že dokáže odstrániť z vody i červené potravinárske farbivo, pričom zachováva zdraviu prospešné minerály potrebné pre vaše telo. Žiadny iný systém nedosahuje takú účinnosť. 

V zabalenom stave a pre prevoz možno hornú komoru umiestniť do spodnej (výška je potom iba 25,4 cm). S jednou filtračnou vložkou Black Berkey systém prefiltruje 3,8 litrov vody za hodinu. *

*Výpočet prietoku vychádza z plnej hornej komory. S poklesom hladiny vody sa znižuje aj prietok.

Výrobca uvádza, že jeden filter Black Berkey by mal byt schopny v závislosti od znečistenia vody prefiltrovat 11,350 litrov vody a potom by sa mal vymeniť za nový.

 • filter Go Berkey®
 • filtračná vložka Black Berkey®
 • plastová fľaša Šport Berkey®
 • praktický prenosný vak na sadu®
Výrobca New Millennium Concepts
Katalógové číslo
EAN 094922528353
objem vody: 0,95 l; prefiltrovaný objem: 3,8 l za hodinu


Podobné produkty

Výrobcovia

© 2013 - 2023 Vitarian spol. s r. o.
Powered by MIBRON  |  Created by Faustagency