Green smoothie ToGo - prášok

Naštartujte sa!

 • Výživový doplnok
 • ideálny zmes superpotravín
 • vitamín K, draslík, mangán
 • zdroj vápnika a železa
 • príjemne jemná chuť
Vaša cena 28,00 €
DPH 20 %
Dostupnosť Na sklade
Katalógové číslo
 • Rýchle dodanie
 • Spoľahlivý dodávateľ
 • 12 rokov na Slovensku
 • Servis a opravy
 • Spokojní zákazníci

 • 0918 395 014
  Pondelok – Piatok od 11:00 – 18:00

  Nakúpte ešte za 50.00 € a získajte dopravu ZDARMA

  Green smoothie ToGo je ideálna prášková zmes tých správnych superpotravín na podporu detoxu alebo ako denný štartér. Zmes pozostáva zo zelených superpotravín - moringa, chlorella, lucuma, jačmenná tráva a baobab v optimalnej kombinácii. Chuť je skvelá, vyvážená a harmonická. Sladkosť baobabu integruje mierne horké tóny zeleného prášku do harmonického celku. Tóny pripomínajú vôňu rannej rosy na zelenej lúke.

  Kedykoľvek, ak nemáte možnosť natrhať si čerstvé zelené suroviny alebo nemáte vysoko výkonný mixér, Green Smoothie ToGo bude pre vás perfektná voľba. Zmiešajte prášok jednoducho s vodou, ovocnou či zeleninovou šťavou, alebo mandľovým mliekom. Vymiešajte a hotovo! Green Smoothie ToGo - perfektný, ak potrebujete niečo rýchle. Ideálny do kancelárie, na cestách a na dlhšiu cestu. Užite si zelenú, zdravú silu!

  Zdravé potešenie z pitia

  Chcete sa cítiť opäť fit a plný energie? So zelenou zmesou v práškovej podobe ponúkate vášmu telu perfektnú podporu s cennými vitamínmi a minerálmi.

  Zloženie

  Jačmenna tráva

  Jačmenná tráva sa pestuje v Nemecku a obsahuje vysokú dávku chlorofylu. Čerstvo namletý a vysušený voňavý prášok.

  Moringa

  Listy moringy obsahujú vysokú dávku chlorofylu. Chlorofyl sa od ľudského hemoglobínu líši o iba jeden atóm – je mu podobný, čím zvyšuje jeho účinok na organizmus.

  Chlorella

  Chlorella je jednou z najbohatších zdrojov chlorofylu na Zemi. Zelené riasy poskytujú železo a vitamín B12.

  Lucuma

  Lucuma je subtropické zlatožlté ovocie. Prášok je ideálny ako prírodné sladidlo.

  Baobab

  Sušené a mleté časti afrického baobabu dávaju nápoju sviežu, sladkokyslú chuť a nádhernú krémovosť. 

  Obsah balenia

  200 g

  Obsahuje sulfity


  Špecifikácie

  Výrobca Keimling Natukost GmbH
  EAN 4033963378226

  Podobné produkty

  AKCIA

  TIP

  NOVÉ

  Anti-aging - Balík dlhovekosti

  Anti-aging - Balík dlhovekosti

  128,00 € 115,00 €

   Zľavnený Anti-aging - balík dlhovekosti obsahuje tieto tri výživové doplnky: SPERMIDÍN - Extrakt z pšeničných klíčkov 3 mg spermidínuResveratrol - liposomálnyVitamín D3 + K2 MK7 20 000 IU + 200 µg All-Trans, 120 kapsúlZaujímavé članky k anti-aging a ponúkaných výživových doplnkov:Elixír mladosti v červenom víne? Spermidín v potravináchAnti-aging efekt spermidínu dokázaný aj u ľudíČo je to spermidín a ako pôsobíSpermidín - Konečne funkčný elixír mladosti?

  Kúpiť
  Vitamín D Balance

  Vitamín D Balance

  30,00 €

  ÚČINKYVITAMÍN DVitamín D3 sa v prírode vyskytuje takmer výlučne v živočíšnych zdrojoch a najmä v rybách, mliečnych výrobkoch, vajciach a mäse. Rastliny, ako sú lišajníky a rôzne huby, obsahujú len veľmi malé množstvá oveľa menej účinného vitamínu D2.Na rozdiel od mnohých iných vitamínov sa vitamín D premieňa na dôležitý hormón, ktorý reguluje funkciu buniek a početné telesné procesy. Takmer všetky bunky tela majú špeciálne receptory pre hormón vitamínu D a sú závislé na dostatočnom prísune.Vitamín D je súčasťou regulačného systému, ktorý závisí od mnohých ďalších živín. Vitamín D a vitamín K2 sú kofaktory v regulácii metabolizmu vápnika. Tieto dva vitamíny spolu riadia tvorbu a rozpad kostných buniek a dôležitých transportných molekúl, ktoré zabezpečujú správnu využitie vápnika.Na metabolizme vitamínu D sa podieľajú aj ďalšie kofaktory vrátane horčíka, vápnika, bóru, zinku a vitamínu A.ZDRAVOTNÉ TVRDENIA (PODĽA EFSA):Vitamín D prispieva k normálnemu vstrebávaniu a využitiu vápnika a fosforuVitamín D prispieva k normálnej hladine vápnika v krviVitamín D, vitamín K, vápnik, horčík a zinok prispievajú k udržaniu zdravých kostíVitamín D, vápnik a horčík prispievajú k udržaniu normálnej činnosti svalovVitamín D, vápnik a horčík prispievajú k udržaniu zdravých zubovVitamín D, zinok a vitamín A prispievajú k normálnej funkcii imunitného systémuVitamín D, vápnik, horčík a zinok zohrávajú úlohu pri delení buniekVápnik a vitamín A majú funkciu v špecializácii buniekVápnik prispieva k normálnemu rastu a vývoju kostí u detíVápnik prispieva k zníženiu poklesu hustoty kostí u žien po menopauze (osteoporóza)Zinok prispieva k normálnemu metabolizmu vitamínu AVitamín K2 existuje v rôznych formách, z ktorých každá má inú úroveň účinnosti. Vitamín K2 MK7 je dnes považovaný za jednoznačne najúčinnejšiu formu K2. Keďže molekuly vitamínu majú rôzne chemické formy (tzv. cis-trans izoméry vitamínu K2), existujú obrovské rozdiely aj medzi rôznymi aktívnymi látkami vitamínu K2 MK7. Predpokladá sa, že telo môže využiť iba trans formy.

  Kúpiť

  TIP

  NOVÉ

  Kvercetín (Quercetin) - 120 kapsulí po 500 mg

  Kvercetín (Quercetin) - 120 kapsulí po 500 mg

  29,00 €

  Kvercetín (Quercetin) vyrobený z prírodného, ​​čisto rastlinného prémiového kvetového extraktu z kvetov stromu pagody japonskej (Sophora japonica) pre optimálnu biologickú dostupnosť a extrémne čistý s minimálne 95% kvercetínom. Plných 500 mg na kapsulu. Špeciálny a jemný vodný extrakt bez chemických rozpúšťadiel. Bez genetického inžinierstva, bez aditív, bez fruktózy a vegánske.Inhibičný účinok na vírus SARS-CoV-2 Kvercetín má inhibičný účinok na vírus SARS-CoV-2, ktorý je zodpovedný za COVID-19. Dôvodom je destabilizujúci účinok, ktorý má táto rastlinná látka (bioflavonoid) na proteázu 3CLpro, ktorá je zodpovedná za replikáciu vírusu. K tomuto záveru dospeli talianski vedci z „Istituto di Nanotecnologia“, ktorý je súčasťou Národnej rady pre výskum CNR. Už pred týmto objavom bola prírodná látka známa svojimi antioxidačnými, antialergickými, protizápalovými a protinádorovými účinkami.Zelenina poskytuje aktívne zložky Kvercetín je prírodná látka, ktorá sa vyskytuje najmä v zelenine ako je červená cibuľa, kapary a čakanka červenolistá. Ľudské telo si bioflavonoidy nevie vyrobiť samo, preto ich treba do tela dodávať. Problematické však je, že kvercetín, podobne ako mnohé iné flavonoidy, má dosť zlú prirodzenú biologickú dostupnosť (vstrebateľnosť) – teda slabá absorpcia organizmom obmedzuje vysoký terapeutický potenciál látky. Jedným z riešení tohto problému je lipozomálna forma. Lipozómy sú svojou štruktúrou veľmi podobné bunkovým stenám v tele. Ľahko sa preto spájajú s bunkovými stenami a prenášajú svoje zložky priamo do buniek. Táto vlastnosť výrazne zvyšuje biologickú dostupnosť. Okrem toho, že sa kvercetín konzumuje prostredníctvom potravy, je dostupný aj ako kvalitný doplnok stravy – napríklad v lekárni. DÁVKOVANIE Užívajte 1 kapsulu (500 mg kvercetínu na kapsulu) s 200 ml vody denne. Neprekračujte odporúčaný denný príjem. Výživové doplnky nenahrádzajú vyváženú a pestrú stravu. Uchovávajte mimo dosahu detí.   SKLADOVANIE Skladujte na chladnom a suchom mieste. Chráňte pred priamym slnečným žiarením a teplom.   ZLOŽENIE Extrakt zo Sophora japonica (najmenej 95 % kvercetínu). Obal kapsuly: hydroxypropylmetylcelulóza. ZLOŽKY NA DENNÚ DÁVKU (1 KAPSULKA)                           % DDD * Extrakt zo Sophora japonica                        526 mg                             - ** z nej kvercetín                                            500 mg                           - ***     referenčné množstvo živín**    nie je kdispozícii žiadna referencia Na kapsulu: 526 mg extraktu Sophora japonica / z toho 500 mg kvercetínu Spolu: 63,12g Sophora japonica / / z toho 60g kvercetínu / v balení  

  Kúpiť
  Bio Camu Camu divoké - prášok

  Bio Camu Camu divoké - prášok

  22,00 €

  Camu Camu ovocie Malé žltočervené ovocie Camu Camu (Myrciaria dubia) rastie divoko na kríkovitých stromoch pozdĺž riek v peruánskej Amazonke. Ovocno-kyslá, mierne trpká bobuľa je jednou z najbohatších na vitamín C rastlín na zemi a obsahuje asi 40-krát viac ako pomaranč. Sušená buničina môže dosiahnuť najvyššie hodnoty 13 - 14% vitamínu C, pri čerstvej camu camu je to hodnota 2,4 - 3%. Semená Camu Camu Špeciálny prášok Camu Camu je vyrobený z celých ručne zbieraných a divoko zbieraných bobúľ Camu Camu, a preto obsahuje aj účinné látky semena. V čerstvej hmotnosti je podiel semien okolo 19%, podiel buničiny okolo 81%, v sušine je pomer obrátený. Pretože obsah vitamínu C v rastline sa týka hlavne buničiny, semená sa zvyčajne odstránia pred sušením, takže čistý prášok z buničiny Camu Camu má podstatne vyšší obsah vitamínu C ako prášok vyrobený z rastliny celé ovocie. To však znamená, že sa stratia bohaté polyfenoly a predovšetkým kyselina betulínová, ktorú nájdete iba v semenách. Kyselina betulínová sa v potravinách nachádza veľmi zriedka. Vysoký obsah vitamínu C Náš špeciálny prášok Camu Camu vyrobený z celého ovocia poskytuje dennú potrebu vitamínu C v 3,5 g - čo zodpovedá asi jednej čajovej lyžičke – s 3 % obsahom čistého vitamínu C. Na rozdiel od umelých zdrojov vitamínu C dodáva rastlina vitamín, ktorý je pre imunitný systém tak dôležitý, priamo v prírodnej zlúčenine s minerálmi potrebnými na vstrebávanie a tvorí sa spolu s jej flavonoidmi ako napr. rutínové komplexy. Bohatý na vitamíny, minerály a flavonoidy Divoké plody tiež obsahujú vitamíny skupiny B (B1, B2 a B3), beta karotén a dôležité minerály ako železo, zinok, vápnik a draslík, ako aj širokú škálu flavonoidov vrátane antokyanov, katechínov a rutínu. Vďaka posilneniu imunity a antioxidačným vlastnostiam týchto cenných živín a rastlinných látok je prášok Camu Camu ideálnym spoločníkom pri nachladnutí. Odporúčaný príjem Prášok je vhodný na konzumáciu v surovom stave najmä na prípravu smoothie, koktailov, musli a iných studených pokrmov. Príprava Odporúčaná dávka je jedna čajová lyžička (cca 3,5 g). Ideálne tiež na miešanie v nápojoch, pretože prášok je rozpustný. Nutričné ​​hodnoty: 100 g obsahuje v priemere                                    Energia 1591 kJ / 380,1 kcal                      Tuk - 5,2 g                   Sacharidy - 76,8 g                 Vláknina - 31,1 g - Bielkoviny - 6,6 g                   Vitamín C - 3.000 mg            Obsah balenia 125 g

  Kúpiť

  Výrobcovia

  © 2013 - 2024 Vitarian spol. s r. o.
  Powered by MIBRON  |  Created by Faustagency