Maca - kapsule

  • pozitívny vplyv na libido a plodnosť
  • kvalitný zdroj vápnika
  • 100 % prírodný produkt
Vaša cena 28,75 €
DPH 20 %
Dostupnosť Na požiadanie
Katalógové číslo 76821

Nakúpte ešte za 50.00 € a získajte dopravu ZDARMA

Pôvod

Maca, koreňová zelenina patriaca do čeľade kapustovitých rastlín, patrí v Peru k základným potravinám. Prášok, teda forma, v akej túto rastlinu poznáme u nás, sa vyrába z koreňov rastlín Lepidium meyenij. Tú používali už starí Inkovia na liečenie rôznych ochorení. Na základe jej zázračných účinkov ju dokonca považovali za peruánsky ženšen.

Zloženie

Maca patrí medzi skvosty zdravej výživy a výživových doplnkov. Obsahuje karbohydráty, proteíny, vlákninu, tuky a minerály. Pozitívne ovplyvňuje plodnosť a menštruačný cyklus pre vysoký obsah železa, vápnika, fosforu a vitamínu E, čím navyše pôsobí proti osteoporóze. Je zdrojom vápnika a draslíka a obsahuje stopové prvky ako železo, jód, meď, mangán a zinok. Nájdeme v nej tiež mastné kyseliny, vrátane kyseliny linolénovej, palmitovej, olejovej a 19 aminokyselín.

Účinky

Superpotravina Maca zvyšuje silu a vytrvalosť a je mimoriadne cenená kvôli účinkom na libido. Harmonizuje žľazovo-hormonálnu sústavu tela, nervovú sústavu, kardiovaskulárnu sústavu a svalstvo. Navyše zvyšuje energiu a zlepšuje náladu. Dokáže si poradiť s anémiou, chronickou únavou, depresiou, neplodnosťou a sterilitou u ľudí i zvierat.

Obsah balenia

300 kapsúl

Katalógové číslo 76821
EAN 4033963768218
Priemerný obsah pre 100 g / 100 ml
Energia (kJ)/Energia (kcal)  1411 / 337
Tuky (g) z toho: 1
mastných kyselín (g)   
mononenasýtené mastné kyseliny (g)  
polynenasýtené mastné kyseliny (g)  
sacharidy (g)  z toho: 69,4
cukor (g)  31,3
vlákniny (g)  2
proteín (g)  14
soľ (g)  <0,1

Podobné produkty

Výrobcovia