Kuvings Citrusovač

  • lisuje citrusové plody
  • bez šúpania či odkôstkovania
  • jednoduché čistenie vodou
  • objem nádoby 0,8 l
Vaša cena 45,00 €
DPH 20 %
Dostupnosť Na sklade
Katalógové číslo

Nakúpte ešte za 50.00 € a získajte dopravu ZDARMA

Šťava z citrusových plodov je mimoriadne zdravá a má vynikajúcu chuť. Vďaka citrusovaču Kuvings môžete mať čerstvý fresh z pomarančov, grapefruitov, citrónov, limetiek a iných citrusov každý deň počas niekoľkých zopár sekúnd!

Nádstavec na Kuvings - citrusovač je kompatibilný s motorovou základňou odšťavovača Kuvings B6000 a Kuvings C9500. Vďaka nádstavcu môžete pohodlne odsťaviť citrusové plody ako napr. pomaranče, citróny, grepy a mnohé iné. Bez nutnosti ich lúpania či odkôstkovania. Stačí prekrojiť na polovicu a vylisovať.

Citrusovač Kuvings predstavuje samostatné príslušenstvo pre vertikálne šnekové odšťavovače Kuvings a je kompatibilný s modelmi B6000 a C9500. Použitie je extrémne jednoduché. Stačí citrusovač nasadiť na motorovú základňu a v sekunde začať odšťavovať všetky citrusové plody, bez toho aby ste museli olúpať ich horkú kôru (čo je pre odšťavovanie v akomkoľvek odšťavovači nutné).

Pomaranč, grapefruit, citrón, limetku alebo akýkoľvek iný citrusový plod stačí rozkrojiť na polovicu a obe polky jednu po druhej vylisovať na rotačnom kuželi citrusovača Kuvings. Lis na citrusy sa samočinne spustí, akonáhle polovicu citrusu pritlačíte rukou na kužeľ.

Primeraným tlakom citrusov oproti rotujúcemu kužeľu rýchlo a ľahko získate maximum čerstvej šťavy. Vďaka tomu, že odpadá nutnosť lúpania či odkôstkovania citrusov, je odšťavovanie týchto plodov na špeciálnom lise na citrusy Kuvings výrazne rýchlejše.

A čistenie? Ľahšie to už byť nemôže! Stačí opláchnuť pod tečúcou vodou.

Výrobca NUC Electronics
Katalógové číslo
EAN 8809039108433


Podobné produkty

Výrobcovia