Raw Food Kuchyňa Luxe

3 luxusné kuchynské prístroje v jednej zľavnenej sade. Vitamix A2500 Ascent™, Hurom H100 Easy, Infračervená sušička Yden CI IR D5.

show_more

Raw Food Kuchyňa Exclusive

3 exkluzívne kuchynské prístroje v jednej zľavnenej sade. Vitamix A3500 Ascent™, Kuvings EVO820 Exclusive a Infračervená sušička Yden CI IR D5.

show_more

Hurom Hz

Najpredávanejší, s teľom z ozajstnej ocele! Najmodernejší odšťavovač tejto značky s technológiou Hurom Alpha SST™.

show_more

Vianočná akcia Explorian

Stará cena 499 € - Vianočná cena 399 €

show_more

feature1.title

feature1.text

feature2.title

feature2.text

feature3.title

feature3.text

choose_from_our_offer

Vitamix PRO 750

Vitamix PRO 750

899,00 €

V čom je Vitamix PRO 750 taký výnimočný? Prémiový model mixéru...

buy

AKCIA

Hurom H-AI

Hurom H-AI

549,00 € 499,00 €

Hurom je novinkou medzi kvalitnými šnekovými odšťavovačmi s...

buy

AKCIA

Hurom HZ

Hurom HZ

599,00 € 549,00 €

Odšťavovač Hurom HZ Štýlový a inteligentný a výkonný Povrch...

buy

AKCIA

HappyCall BL 5000

HappyCall BL 5000

399,00 € 349,00 €

Šesťstranné vysokopevnostné nerezové čepele zabezpečujú vertikálne...

buy

Vitarian.sk

Jeme preto, aby sme dostali potrebnú energiu pre telo a myseľ, alebo preto, že nás telo ovláda túžbami po návykových chutiach? Pozrite sa okolo seba. Koľko vitálnych ľudí poznáte? Ako sa cítite po výdatnom jedle? Cítite prílev energie? Vo väčšine prípadov je, bohužiaľ, odpoveď na túto otázku negatívna.

Vitarian.sk je portál s priestorom pre mnohé otázky a odpovede: Ako sa stravovať zdravo? Aké alternatívy nám gastronómia ponúka? Čo všetko zahŕňa zdravá životospráva? Ktoré potraviny patria k najzdravším na svete? Aké chemické látky nás každodenne ohrozujú? Ako sa vyhnúť civilizačným ochoreniam? Ako viesť ekologický život?Náš portál Vitarian.sk chce vytvoriť diskusiu na témy, ktoré sú najpodstatnejšie v živote, témy telesného a duševného zdravia a z neho plynúcej radosti zo života. Témy ako my ľudia vplývame našim spôsobom života na ekologicky systém našej planéty a tým aj na seba.

Nie sme tu však iba kvôli teórii. Množstvo článkov rozdelených do jednotlivých kategórií je doplnené širokou ponukou produktov, ktoré vám teóriu pomôžu uviesť do praxe. Nájdete u nás superpotraviny v tej najvyššej dostupnej kvalite, prístroje s maximálnou výkonnosťou a životnosťou i drogériu, ktorá neškodí vám ani vašim deťom. Inšpirovať sa môžete i množstvom receptov s domácimi aj exotickými chuťami a získate i niekoľko tipov na to, kde sa na Slovensku dobre a zdravo najesť.

Neexistuje jedna všeobecná pravda o tom, čo je pre všetkých dobré. Experimentujte. Praktická skúsenosť je tisíckrát hodnotnejšia ako akákoľvek vedecká teória. Dovoľte nám otvoriť vám dvere do sveta zdravia a pozrite sa, aké možnosti sa vám naskytnú, ak sa rozhodnete dať priestor zdravej a chutnej strave.

Teším sa na vzrušujúci príbeh.
Andrej Maťko

producers