NOVÉ

Sklenená servírovacia misa Katakuchi

Vaša cena 59,00 €
DPH 20 %
Dostupnosť Do 14 dní
Katalógové číslo
Produkt dostupný na predajni: Vitarian - Grösslingová 2461/35, Bratislava
 

Matcha miska s nálevkou

Táto úžasná miska matcha "Katakuchi" (nalievacia miska), predstavuje až divadelný prvok do vášho moderného zážitku z varenia matcha, je precízne navrhnutá na šľahanie matcha a nalievanie do servírovacej šálky, všetko v jednom zariadení.

Štýlová zmes krásnej estetiky a ergonomického dizajnu - táto matcha katakuchi je špeciálne ručne vyrobená pre moderných matchaeológov na prípravu matcha čaju, kde je všetko v jednom. Miska je vybavená tepelne odolným borosilikátovým sklom, vizuálne nápadným a praktickým materiálom, ktorý predvedie krásnu farbu matcha už počas jeho prípravy. Jeho vnútorná hĺbka a zakrivenie sú presne navrhnuté tak, aby vyhovovali procesu šľahania matcha a zabránili striekaniu do hornej časti misy. Po stranách má priehlbinu, ktorá poskytuje prirodzené držanie v ruke a konkávnu základňu, ktorá zaisťuje, aby ju vaše prsty mohli uchopiť bez skĺznutia, keď nalievate čerstvo našľahanú matchu jednou rukou do vašej obľúbenej servírovacej šálky.

Na rozdiel od tradičnej misky "Chawan", ktorej keramický povrch môže ľahko opotrebovať špičku vášho bambusového šľahača "Chasen", táto prípravná misa má sklenený povrch, ktorý je šetrný k šľahačom a poskytuje odolnejšie dlhodobé riešenie vašej každodennej výroby matcha. Ideálne na použitie s naším tradičným bambusovým šľahačom "Chasen".

Výrobca Matchaeologist
Katalógové číslo

Podobné produkty

Výrobcovia

© 2013 - 2023 Vitarian spol. s r. o.
Powered by MIBRON  |  Created by Faustagency