Mixér Victoria Blender

Prístroj navrhnutý matkou surovej stravy

21. 12. 2017
Mixér Victoria Blender

Odborníčka na surovú stravu a vynálezkyňa zeleného smoothie uľahčuje život

Dnes prináša Boutenko fanúšikom zdravej stravy novú kuchynskú pomôcku, ktorá im zdravý životný štýl uľahčí a sprostredkuje, ušetrí ich peniaze a vnesie do jedálnička nové chute a originálne jedlá.

Victoria Boutenko pracovala na svojom mixéri od roku 2013 spolu s mnohými talentovanými inžiniermi z rôznych kútov sveta. Tí jej pomohli roky skúseností a odvážne predstavy pretaviť do nového typu vysokovýkonného mixéru, a to za pomoci najkvalitnejších dostupných technológií.

Jej primárnym cieľom bolo priniesť na trh mixér, ktorý by bol výkonný a efektívny, no súčasne finančne dostupný pre širokú verejnosť. Bola odhodlaná vyrobiť mixér, ktorý by sa vyhol všetkým tradičným chybám a nedostatkom vrátane prehrievania, nedokonalého mixovania, prihlučnej prevádzky, priveľkých rozmerov, primalých nádob, rýchlo sa tupiacich nožov atď.

Victoria pracovala dlhé roky na detailoch, ktoré v celkovom meradle ohromne zavážili. Svoj mixér za pomoci talentovaných inžinierov navrhla tak, aby sa všetkým zmieňovaným chybám vyhla a aby bol mixér súčasne bezpečný a jednoduchý na používanie. A tak po štyroch rokoch tvrdej práce a veľkých očakávaní vznikol mixér, s ktorým bola natoľko spokojná, že sa mu rozhodla dať svoje vlastné meno: Victoria Blender.

Čím je mixér Victoria Blender výnimočný?

 • Victoria Blender poháňa bezkartáčový motor, ktorý v porovnaní s ostatnými vysokovýkonnými mixérmi pri prevádzke značne stlmuje úroveň hlučnosti a predchádza prehrievaniu.
 • Disponuje dvomi rýchlostnými stupňami: nízkym a vysokým.
 • Nože v nádobe mixéra sa krútia tou istou rýchlosťou či už je nádoba plná, poloprázdna alebo prázdna. I pri plnom objeme pracuje potichu a za krátky čas dokáže potraviny rozmixovať na jemné čiastočky.
 • Mixér je navrhnutý tak, aby sa kúsky jedla nedostávali na miesta, ktoré by komplikovali čistenie.
 • Veko mixéra sa jednoducho nasadzuje a nádoba sa ľahko otvára. Disponuje extra hlbokou a nepretekajúcou záklopkou, ktorá počas mixovania pevne drží.
 • Veko na nádobe mixéra je vybavené malou odnímateľnou časťou, ktorú možno využiť aj ako nádobku na ochutnávanie počas mixovania.
 • K mixéru patrí i užitočný piest, s ktorým sa tuhé zmesy mixujú jednoduchšie a účinnejšie.
 • Nože mixéra sú obalené v titániu, vďaka ktorému si udržia ostrosť až šesťkrát dlhšie ako bežné oceľové čepele. • Úchytka na nádobu je navrhnutá tak, aby padla ako uliata do každej ruky.
 • Kvôli bezpečnosti bol motor mixéra navrhnutý tak, aby sa v žiadnom prípade nezapol, ak nádoba nie je riadne nasadená.
 • Nádoba sa na telo mixéra pripevňuje za pomoci magnetického mechanizmu, a tak počas mixovania pevne drží a nehýbe sa.
 • Veľkosť mixéra bola navrhnutá s ohľadom na štandardnú výšku kuchynských liniek. Vojde sa pod všetky bežné kuchynské poličky.
 • Tento vysokovýkonný mixér bol zostrojený tak, aby poľahky rozmixoval rastlinnú celulózu, ktorá bežným mixérom spôsobuje neprekonateľné problémy.
Tip Vitariána

Victoria Boutenko je spolu so svojim synom Sergejom náruživou evanjelizátorkou zelených smoothies. Pozná úskalia ich prípravy aj ich bezkonkurenčné zdravotné prínosy. Svoj mixér navrhla tak, aby si poradil s každou surovinou, ktorá do zelených smoothies patrí, od jemných banánov po hutný kučeravý kel a divoké byliny. Pri využívaní mixéru sa môžete riadiť stovkami Victoriiných receptov a nechať sa spolu so svojím novým mixérom unášať na zelenej vlne pevného zdravia a skvelej chute.

Súvisiace články

Výrobcovia